reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
witam
dzis odebralam wyniki badan i w piatek ide na wizyte
dzis nawet dobrze sie czuje. jutro bede robic ogorki korniszony

co do imion to chlopczyk bedzie michal (ale moj maz syna nie umie zrobic) a dziewczynka to kinga albo ania. moj maz ma bardzo duzo rodzenstwa i duzo imion wystepuej w rodzine ale zobaczymy jak sie urodzi. jak sie urodzila corka to serce mu zmieklo i powiedzial ze jak chce to ja zapisze w urzedzie a przed urodzinami to nie chcial slyszc o imienu Maja. teraz to oczko w glowie tatusia.
pozdrawiam wszystkie
 
witam
dzis odebralam wyniki badan i w piatek ide na wizyte
dzis nawet dobrze sie czuje. jutro bede robic ogorki korniszony

co do imion to chlopczyk bedzie michal (ale moj maz syna nie umie zrobic) a dziewczynka to kinga albo ania. moj maz ma bardzo duzo rodzenstwa i duzo imion wystepuej w rodzine ale zobaczymy jak sie urodzi. jak sie urodzila corka to serce mu zmieklo i powiedzial ze jak chce to ja zapisze w urzedzie a przed urodzinami to nie chcial slyszc o imienu Maja. teraz to oczko w glowie tatusia.
pozdrawiam wszystkie

A czemu Twój mąż nie umie syna zrobić:szok::eek::eek:
Ja w czwartek zamierzam robić ogórki ale kwaszone, a przed chwilą zjadłam 6 zielonych ogórków z solą:szok: Mam nadzieję ze mne brzuch nie będzie bolął:-)
 
A mój szwagier ma odwrotnie, u nich rodzą się sami synowie. Od dawna nie było dziewczynki:)
Ja chyba wolałabym dziewczynkę:)
 
tabasia witaj ;-) czemu dopiero w 4 miesiacu mozes zpowiedziec ??? mozesz powiedziec w 3 bo w 3 juz cie wyrzucic nie moga... prawda jest taka ze jesli masz normalna umowe nie probny okres czy nie konczy ci sie juz teraz umowa to i tak nie ma prawa cie nikt wyrzucic bo jestes pod ochrona od poczatku :tak: ja jestem jak widac w 7 tyg tzn leci 7 teraz i moj szef juz wie od kilku dni a umowe mam na czas okreslony bo za rok w lutym sie konczy. pogratulowal mi a jeszcze bardziej ucieszyl sie ze blizniaki i kazal mi siedziec w domu i odpoczywac zeby sie urodzily dwa piekne silne bobasy :-) co prawda moze taki jest bo ma coreczke dwuletnia ale jak myslalam ze troche zle zareaguje tak sie pozytywnie zdziwilam ze hej !! ;-)

moich dzieciaczkow serduszka widzialam dokladnie w czwartek czyli w 6 tygodniu pod koniec liczac od ostatniego okresu suwaczek tez mam od ostatniego okresu robiony bo gin w sumie jeszcze konkretnej daty na urodzenie mi nie dal ale powiedzial ze moze juz pod koniec lipca sie dowiemy :tak: bo z moimi okresami to roznie bywalo;-)

więc powodzenia życze !!!! i trzymam kciuki za to usg :-)

Mississ fajnego masz szefa :tak:
Ale u mnie nie tak prosto. Ja mieszkam w Irlandii (moj maz juz tu siedzi 9 lat, ja dopiero ponad rok) i tu prawo jest troszke inne... Ostatnio sie pozmienialo i podobno do 4-tego miesiaca moga Cie zwolinic :baffled: W moim przypadku jeszcze dochodzi umowa, ktora mam przedluzana co tydzien :wściekła/y: To juz w ogole masakra! Kobieta jest chroniona na urlopie macierzynkim, ktory trwa pol roku, a moze sie rozpoczac najwczesniej 2 tygodnie przed terminem porodu.
Uklady w pracy mam bardzo dobre, tzn. szefostwo mnie docenia, we wrzesniu ide do szkoly, bo chca mnie awansowac i jest szansa na normalna umowe o prace :-) Ale musze zdazyc zanim cos bedzie widac :-D:-D:-D
Wiec widzisz sama, ze na razie musze milczec :zawstydzona/y:
Do tego, zeby dostac zasilek macierzynski trzeba miec odprowadzona odpowiednia ilosc skladek - ale nikt nie wie ile :-D
A zeby dostac kuroniowke czeka sie okolo 4 miechow!!! Ja bylam bez pracy 6 tyg. w kwietniu i jeszcze nie wyrownali mi za to :sorry: Nadal czekam. Prace co prawda szybciutko znalazlam, ale co maja zrobic ludzie, ktorzy nie maja zadnych dochodow?! Inny swiat normalnie :szok:
Wiec o ciazy powiem, jak juz bedzie cos widac, bede miec tez atut w postaci tej szkoly, ktora zaczynam... Moze sie uda ;-) Zobaczymy.

Dziewczynki nie wiem co robic. Dostalam z Polski Feminatal 800 metafolin. Czy Waszym zdaniem moge go zaczac zazywac? Bo lekarka, u ktorej bylam w czwartek powiedziala, ze tylko foliowy wystarczy, a ja slyszalam, ze witaminy to podstawa. No i jestem w kropce :eek:

Jezeli chcecie sprawdzic swojego lekarza i opinie o nim zajrzyjcie na stronke www.znanylekarz. pl. Naprawde warto, bo wiekszosc informacji sie potwierdzila, przymnajmniej w moim przypadku i kilku znajomych.
Ja dzieki tej stronie uchronilam sie przed wizyta u konowala, a znalazlam lekarza, ktory jest wart wszystkie pieniadze! Ale szkoda, ze w Krakowie...
 
Dziewczyny ja mam w przyszły wtorek iść do mojej ginekolog, bo potem wyjeżdza na 3 tygodnie na wakacje. To będzie 5 tydzień i 4 dzień mojej ciązy...boję się ze nie zobaczę serduszka...i będe się znowu martwić, bo w kwietniu tego roku mialam niestety zabieg usunięcia ciązy bo serduszko malucha nie biło......
Czy któraś z was miala tak wcześnie usg robione?

Przepraszam, że nie odnoszę się do waszych postów, ale nie nadąrzam czytać, a nie mam za dużo czasu na przegladanie na bieżąco.
 
tabasia no to nieciekawie tam za granica u ciebie... myslalam ze prawa odnosnie ciezarnych we wszystkich krajach sa takie same... a co do witaminek to moj ginekolog powiedzial mi tak ze nikt nie dowiodl ze witaminy sa potrzebne na poczatku ciazy ale jak sie bierze to napewno nie zaszkodza a w razie gdy ci czegos brakuje to pomogą wiec jak najbardziej smialo mozesz brac :tak:;-)

a co do imion dla blizniakow to mamy takie typy:
Antoś i Mikołaj
Antoś i Oliwka
Oliwka i Maja:-)
 
reklama
mieszkanie sprzedane:tak::tak::tak::tak:oczywiście nie obyło się bez wymiotów u notariusza:-D:-D:-D:-Da co tam:-D:-D:-D:-Djak szaleć to szaleć

Agniesiak gratuluje pomyślnych wieści i czekamy na fotkę:tak::tak::tak:

ja dziś po powrocie od tego notariusza (niby tylko godzinka) dostałam takie bóle skurcze i napinający się brzuch, że szkoda gadać zygałam i ryczałam:-:)-:)-(
no-spa forte pomogła po 30minutach się poprawiło ale stresa miałam, że hej:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:byle do jutra do 13.45 mamy wizytkę:tak::tak::tak:obym była tak szczęśliwa jak Agniesiak:tak::tak::tak:
 
Do góry