reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Gratulacje dla AsiaKc :)

Ja dzisiaj niestety nie oglądałam Rozmów w toku bo gościa miałam ale może to i lepiej. W szpitalu w którym chciałabym urodzić miałam praktyki więc znac go dokładnie. Myśle że takich wrednych położnych jest coraz mniej...mam taką nadzieje.

A dzisiaj upiekłam ciasto;) Znalazłam przepis i upichciłam. Troche stresa miałam bo pierwszy raz robilam to ciasto ale kurcze wyszło :D Zaraz M przyjdzie i go poczęstuje ;)

W sumie mam L4 leżące ale nie czuje sie jakoś tragicznie i objawy które mnie niepokoiły juz przeminęly. Zastanawiam sie czy mogłabym z mężem pojechać sobie na pare dni do Zakopanego pooddychać świezym powietrzem. Hm ale boje sie kontroli z ZUSu :-(
 
Asia KC no moje gratulacje!!!
Na razie w marcowym gronie baby górą:-D

Mnie plecy i kregosłup tez dają się we znaki, ale raczej z braku ruchu i ciągłego leżenia.

Dziś się też pokłóciłam z moim mężem, chyba taki dzień dziś...:-(
 
Witam Kobitki.Bardzo sie ciesze ze Was poznałam,jest tu bardzo miło:tak:Ja sobie dzisiaj byłam u rodziców,a teraz odpoczywam.Dzidzia tez cały dzien i nawet wieczorami sie wierci,mam nadzieje ze juz niedługo poczuje takie ładne kopniaczki.Pozdrawiam
 
Patinka, a dlaczego dostałaś leżące? Musiałaś faktycznie leżeć? Bo ja nie rozumiem po co wypisują te L4 leżące... no chyba, że faktycznie trzeba.
Kumpela się też tak załatwiła; poszła na L4 w drugim miesiącu bo jej się nie chciało chodzić do pracy i dostała leżące, a później się czaiła idąc nawet na zakupy.Zdrowiej pochodzić ;-)
 
Agniesiak85-wczoraj kopiłam tylko rożek, i kocyk ale nie mam jak wkleić, bo M ma dyżur, i będzie dopiero jutro....jutro wkleję i zrobię też zdjęcie brzusiowi:-)
Oki to czekam na fotki:-)

Cześć! Przyszłam z usg - dzidziuś zdrowiutki, wszystko w porządku i....
its_a_girl.jpg

A więc dołączamy do marcowego babskiego grona :-D
O rany, gratulacje!!:-D Baby górą:-D

caly dzien przespalam mialam isc do miasta polazic ale nawet glowy przez okno wystawic mi sie nie chcialo .M pyta czy popadlam w zimowy sen :-D strasznie mi sie chce mleka w proszku ale musze jakos dac rade do jutra bo polski sklep juz zamkniety :(( zawsze lubialam jesc mleko w proszku lyzeczka i jak wkrotce nie poczuje tego smaku to umre tak mi sie chce .

ide do sklepu przynajmniej zaczerpne swiezego powietrza chce mi sie mandarynek i chipsow cebulowych .
Moja mama i M tez wyjadają mleko w proszku łyżkami:) i nawet kaszki dla dzieci te smakowe:-Da moja mama nawet capucino wsuwa a potem wodą popija i mówi, że już po kawce:-D

Witam Kobitki.Bardzo sie ciesze ze Was poznałam,jest tu bardzo miło:tak:Ja sobie dzisiaj byłam u rodziców,a teraz odpoczywam.Dzidzia tez cały dzien i nawet wieczorami sie wierci,mam nadzieje ze juz niedługo poczuje takie ładne kopniaczki.Pozdrawiam
Jeszcze poczujesz kopniaczki, poczujesz:) Moja dzidzia tez się wierci:-)

Mnie kręgosłup tak bardzo nie boli, ale za to czasem nasuwa mnie pośladek biodra
a od wczoraj boli mnie kolano, nie wiem czy mnie przewiało, czy co???:eek:
Mnie też pośladek i biodro.. i to tylko prawe:eek: ALe jak złapie to nawet sie przekrecic nie moge jak leze i nawet nogi zgiac w kolanie, masakra jakaś:szok:
 
reklama
Do góry