reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja miewam takie bóle - promieniujące od krzyża (z prawej strony) na pośladek, udo i łydkę nawet czasem... Lekarz powiedział że to od kręgosłupa :eek:
Tylko mnie one zaczeły sie w kwietniu i najcięższe były w wakacje. Teraz luzik - czasem zapominam że w ogóle coś mi się działo, czasem nawraca ale delikatnie. Jakiegoś mocniejszego ataku nie miałam od dawna. A bywało tak że ani leżeć, ani siedzieć, ani stać. ciezko było sie przekręcić z boku na bok a wstać czy chodzić to prawie niemożliwe. :baffled:

dzięki za gratki :tak: Nie będę sama jedna w rodzinie (choć i tak będziemy w mniejszości ;-))
 
reklama
matko, ależ niewyspana jestem :-( mam nadzieję, że już nie będę musiała wysłuchiwać żadnych kłótni z dołu :zawstydzona/y:
poza tym miałam okropny dzień w pracy :no: nie wiem, może to przez to niewyspanie, ale dzieciaki mnie wkur*** masakrycznie :no:


kurcze to ja sie wykoncze z tym katarem do konca... ej w ogole ogladalam wczoraj porody w wodzie i na kucaka i matko swieta!!! :szok: pozniej jak baba rodzila lozysko do miski to myslalam ze zygne dalej niz widze :sorry: ja nie chce rodzic!!!!! nie da sie inaczej dzidzia wyciagnac niz przez pipe czy brzuch ??:eek::-D

a maść majerankowa? gdzieś czytałam, że dobra na katar? ale może cos pokręciłam?
jak masz zatkany nos, to posmaruj sobie pod nim odrobiną wazeliny. jak pracowałam w żłobku, to działało na dzieci...
i jestem pełna podziwu, że oglądasz filmy z porodów :szok: ja się nie odważę! :no:

Ja taki dzień na sprzątanie miałam w zeszły czwartek :) nawet okna pomyłam i firanki zmieniłam

dziewczyny, JAK się zmusić do sprzątnięcia w chacie???? :eek: pytam!!
czasem mnie nachodzi, ale nader rzadko i tylko w momentach, kiedy mnie nie ma w domu i z jakiejś przyczyny chciałabym się w nim znaleźć. wtedy myslę, jakbym se na błysk sprzątnęła :zawstydzona/y:

a ja zjadłam chyba z kilo manadrynek i dalej mi mało :zawstydzona/y:. Kwasne szalenie, ale właśnei tego mi potrzeba :-). a w domku woreczek kapusty kiszonej czeka - mniam mniam. A na gotowane (czyli obiad) wogóle nie mam chęci)

ostatnio żyję na mandarynkach :tak: i pomarańczach. ostatnio pół cytryny wszamałam :zawstydzona/y:
mam jeszcze mandarynki w domu i TAK OKROPNIE mi sie ich chce, ale jak zjem, to na jutro nie będzie :-( ćwiczę silną wolę :zawstydzona/y:

Mnie też pośladek i biodro.. i to tylko prawe:eek: ALe jak złapie to nawet sie przekrecic nie moge jak leze i nawet nogi zgiac w kolanie, masakra jakaś:szok:

a mnie lewe ;-) to rwa kulszowa, minie, jak urodzimy :-D



mojego męża jeszcze nie ma :-( jak ja nie lubię, kiedy musi jechac z daleka w nocy i w taka pogodę :no:
 
ja po wizycie u lekarza, ale nadal nei wiem jaka plec na 100% - Maluch byl odwrocony bokie mz nogami zarzuconymi nad glowa :eek::-D No ale nie dalo sie miedzy te nogi zajerzec - taki uparciuch...
Kolejne USG 27 listopada - mam andzieje ,ze wtedy sie ujawni juz na calego :-)
 
Cześć dziewczyny:-), dopiero dotarłam na forum i uczę się obsługi :zawstydzona/y:, jakby jakaś gafa to sorki . W końcu znalazłam chwilkę aby do Was dołączyć . Mój termin 21 marca, to moja pierwsza ciąża ;) . Termin mi bardzo odpowiada tak na pierwszy dzień wiosny:tak: . Nadrabiam zaległości i zagłębiam się w wasze forum - ale czas mi za bardzo nie pozwala - praca , a jak wracam to padam ze zmęczenia i ciągle prawie śpię. Co jakiś czas postaram się tutaj zajrzeć , a może uda mi się też systematycznie - choć mało czasu spędzam przy kompie.

 
Cześć dziewczyny:-), dopiero dotarłam na forum i uczę się obsługi :zawstydzona/y:, jakby jakaś gafa to sorki . W końcu znalazłam chwilkę aby do Was dołączyć . Mój termin 21 marca, to moja pierwsza ciąża ;) . Termin mi bardzo odpowiada tak na pierwszy dzień wiosny:tak: . Nadrabiam zaległości i zagłębiam się w wasze forum - ale czas mi za bardzo nie pozwala - praca , a jak wracam to padam ze zmęczenia i ciągle prawie śpię. Co jakiś czas postaram się tutaj zajrzeć , a może uda mi się też systematycznie - choć mało czasu spędzam przy kompie.

Witaj!!!

Ja też trafiłam tu zaledwie 3 dni temu więc tym bardziej witam serdecznie. Trafiłaś w super miejsce, mnie od tego momentu czas leci jakby szybciej!!!
















 
ja po wizycie u lekarza, ale nadal nei wiem jaka plec na 100% - Maluch byl odwrocony bokie mz nogami zarzuconymi nad glowa :eek::-D No ale nie dalo sie miedzy te nogi zajerzec - taki uparciuch...
Kolejne USG 27 listopada - mam andzieje ,ze wtedy sie ujawni juz na calego :-)


uparte te Twoje dziecię :-D

marela- witaj :-)
 
Witaj!!!

Ja też trafiłam tu zaledwie 3 dni temu więc tym bardziej witam serdecznie. Trafiłaś w super miejsce, mnie od tego momentu czas leci jakby szybciej!!!

















Hey Kochana!
Nie musisz wstawiać suwaczków do każdego swojego posta. Wystarczy, ze wejdziesz w ustawienia, następnie w Twoją sygnaturę i tam wkleisz kody swoich suwaczków. Będą Ci się automatycznie pokazywały przy każdym poście :tak:
 
Hey Kochana!
Nie musisz wstawiać suwaczków do każdego swojego posta. Wystarczy, ze wejdziesz w ustawienia, następnie w Twoją sygnaturę i tam wkleisz kody swoich suwaczków. Będą Ci się automatycznie pokazywały przy każdym poście :tak:
Dziękuje!!! Nie śmiałam zadawać pytań na ten temat więc kombinowałam sama!
 
reklama
Do góry