reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Nie ma co za bardzo panikować ważne jest aby popytać o opinię kobiet, które rodziły w szpitalu, w którym my chcemy rodzić, chociaż zawsze można trafić na kogoś chamskiego bądź osobę, która będzie miała kiepski humor.

A mnie nabrała ochota na budyń czekoladowy :)
 
Helloł !!!
pochodzilam dzis po dworze bylam u kolezanki i niedawno wrocilam odrazu mi sie lepiej zrobilo...no ale 2 kawy jak nic musialam wypic.... slabe z mlekiem ale i tak mam wyzuty sumienia ze pozwalam sobie na kofeine gdzie ja nigdy nie pilam kawy bo nie lubie a raczej nie lubilam .....zaraz klade sebka spac bo klientka przychodzi o 18 oby szybko mi poszlo bo chce isc spac...no i moze uda mi sie spedzic hcociaz chwile z K bo wczoraj mialam koszmarny wieczor....i prawie nic nie jem nie mam apetytu....pewnie znowu zamiast porzytyc to schudlam... ide 5 na wizytke to sie dowiem....moze K zechce zobaczyc swojego drugiego upragnionego syna bo jak narazie to wydaje mi sie ze gów** to go obchodzi.....nawet ani razu nie zapytal jak sie czuje , nawet niewie cze codziennie po 30 razy znosze 12 kg dziecko na dol i wnosze spowrotem i ze mnie kluje kolo serca .....cisnienie tez mam wysokie....ale cos tak zostal wychowany u niego w domu jego matka tez jest tylko od roboty....zero jakiej kolwiek millosci ze strony ojca:(( ....tak to sobie tlumacze...dobra dziubaski bo sebek mi pada!! napisze wieczorkiem....ale jakbym juz nie miala mozliwosci to dobranoc kochane i buziaki dla brzuszkow

witajcie
czy wy tez macie takie straszne problemy ze zgagą, tak licze ze przez całą ciążę jak do tej pory to wiecej bylo dni takich ze mam zgage niz tych bez, do tej pory nic na to nie bralam, ale mam w domu rennie i wyczytałam na ulotce, że w ciąży można to brać, i chyba jak mnie zacznie tak tragicznie meczyc to jednak wezme
- noo ja tez mam okropna zgage ze az mi sie chce zwymiotowac...koszmar....w 1 ciazy tez tak mialam i nawet migdaly nie pomagaly....
 
Cześć! Przyszłam z usg - dzidziuś zdrowiutki, wszystko w porządku i....
its_a_girl.jpg

A więc dołączamy do marcowego babskiego grona :-D
http://www.thegiftexperience.co.uk/cms_media/images/its_a_girl.jpg
 
te "rozmowy w toku" to takie same dołujące przyadki, więc ta co nie widziała to może dobrze :-D trzeba mieć pecha by trafić na wredną położną czy lekarza... dziwne że w dzisiejszych czasach jeszcze takie babska pracują.

kurcze boli mnie kręgosłup, szczególenie po spacerach - a teraz mam ich więcej bo jestem już na L4 i latam za synkiem po parku. Boli którąś z was też tak? Mnie kłuje tak po prawej stronie gdzie korzonki (ale na korzonki to nie wygląda).
ehh jeszcze M. ma fochy, też go nic nie obchodzimy - ogólnie łapie doła :-(
 
caly dzien przespalam mialam isc do miasta polazic ale nawet glowy przez okno wystawic mi sie nie chcialo .M pyta czy popadlam w zimowy sen :-D strasznie mi sie chce mleka w proszku ale musze jakos dac rade do jutra bo polski sklep juz zamkniety :(( zawsze lubialam jesc mleko w proszku lyzeczka i jak wkrotce nie poczuje tego smaku to umre tak mi sie chce .

ide do sklepu przynajmniej zaczerpne swiezego powietrza chce mi sie mandarynek i chipsow cebulowych .
 
reklama
Do góry