reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja wróciłam z ostatniej jazdy przed egzaminem na prawko..tez prawie spalam za kierownica:cool: a egzamin juz jutro....:szok: polozylabym sie spac i zostalabym w lozku az do jutra:D le musze sobie przecwiczyc jeszcze te glupie testy..odebrac Julka z przedszkola..ale za to!!!! zjadlam sobie pyszne ciacho..czekoladowe, na ciepło a w środku roztopiona cieplutka czekolada w KFC :DDD
 
Dostałam w końcu kasę z ZUS-u za dwa miesiące nareszcie:-)(połowa kasy pójdzie dla maluszka:-D
Ostatnio zaczęłam pić taką kawę zbożową z magnezem, wcześniej nigdy nie lubiłam kaw zbożowych, a teraz piję codziennie, a normalnej kawy bym się nie napija, jakoś mnie odrzuca...
 
Madzia dziękuję za rady, juz sobie zapodałam herbatke z miodem i cytrynką :tak:
Oby pomogło :tak:
Agniesia75 tobie też radzę, póki sie u ciebie to choróbsko nie rozszaaleje;-)
Idę robić jakiś obiadek, choc przyznam szczerze, ze okropnie mi sie nie chce:no:
 
Witam was gorąco dziewczeta.

mam wrażenie że 100lat tu nie byłam. Ale jak ktoś siedzi w domu 24h na dobe i tylko leży i pachnie to sie wszytkiego odechciewa.
Mój mały brzdąc jest tak nienormalnie ruchliwy że czasami rano od jego kopniaków sie budze... katastrofa. Miałam nadzieje że poczuje pierwsze ruchy dopiero w 22 tygodniu a tymczasem od tygodnia mam na maxa przerąbane...
 
Oj widzę ,że przeziębienie dopadło marcówki.Ja na razie się jakoś trzymam chociaż dokooła wszyscy kichają.
Agniesiak-super imię wybrałaś dla synka u nas jesli bedzie chłopak bedzie problem z imieniem.

Adelina-Trzymamy z moją kalinką badz kalinkiem:D kciuki za egzamin.

A kalendarz ciąży boski!!

Lady ja mam to samo.Wydaję mi się ,ze mam dziecko z ADHD.Szczegolnie wieczorem jest strasznie ruchliwe.
 
Witaj Lady Karen,no faktycznie Cię dłuuuuugo nie było, ale chyba masz się dobrze, tak?opowiadaj co tam u Ciebie?ja też jeszcze wegetuję w domku, aczkolwiek czasem uda mi się juz gdzieś wyjść:-)
 
Witam Marcóweczki i życze zdrowia wszystkim chorowitkom, ja miałam nieciekawy ostatni tydzień, od wtorku synio wymiotowal kilka dni, a pozniej biegunka, a od czwatrku ja...przeklęta grypa żoładkowa czy jak ją tam zwą:wściekła/y:

U nas bedzie dziewuszka, tak sie ciesze...buciki kupilam zanim jeszcze zaszlam w ciażę, a od poczatku ciąży przegladam tylko ubranka dla dziewczynek i mam czego chciałam. Chyba będzie Julka, ale podoba mi sie też Hania, ale rodzina jakoś woli Julke.
Ide coś upitrasić bo głodna jestem jak wilk:-)trzymajcie się!




 
Renif gratuluje córki.Też marzę o dziewczynce.Ale najważniejsze by było zdrowe.OStatnio mam przeczucia ,ze jednak bedzie chłopak.Choć sama nie wiem.Niby celowaliśmy na dziewuszke i wszystko by wskazywało własnie na nią ale któż to wie.Ja to bym od razu najlepiej parke chciała.
 
reklama
ja wróciłam z ostatniej jazdy przed egzaminem na prawko..tez prawie spalam za kierownica:cool: a egzamin juz jutro....:szok: polozylabym sie spac i zostalabym w lozku az do jutra:D le musze sobie przecwiczyc jeszcze te glupie testy..odebrac Julka z przedszkola..ale za to!!!! zjadlam sobie pyszne ciacho..czekoladowe, na ciepło a w środku roztopiona cieplutka czekolada w KFC :DDD
No to trzymam kciukasy za jutrzejszy egzamin:tak: My dzis z M wplaciliśmy pieniążki na prawko bo przed wczoraj zdał ( 4 razy podchodzil biedaczek) i teraz czekamy aż przyjdzie:tak:Ale mi smaka narobiłas tym ciachem..:-D A przechodziłam obok cukierni i tak się zastanawiałam czy nie kupic czegoś.. ale zanim się zastanowiłam to minęłam ją i nie chcialo mi się zawracac:-D

Dostałam w końcu kasę z ZUS-u za dwa miesiące nareszcie:-)(połowa kasy pójdzie dla maluszka:-D
Ostatnio zaczęłam pić taką kawę zbożową z magnezem, wcześniej nigdy nie lubiłam kaw zbożowych, a teraz piję codziennie, a normalnej kawy bym się nie napija, jakoś mnie odrzuca...
Nie zapomnij kochana powklejac rzeczy na watku zakupowym jak już coś kupisz dla maluszka:tak::-)

Witam Marcóweczki i życze zdrowia wszystkim chorowitkom, ja miałam nieciekawy ostatni tydzień, od wtorku synio wymiotowal kilka dni, a pozniej biegunka, a od czwatrku ja...przeklęta grypa żoładkowa czy jak ją tam zwą:wściekła/y:

U nas bedzie dziewuszka, tak sie ciesze...buciki kupilam zanim jeszcze zaszlam w ciażę, a od poczatku ciąży przegladam tylko ubranka dla dziewczynek i mam czego chciałam. Chyba będzie Julka, ale podoba mi sie też Hania, ale rodzina jakoś woli Julke.
Ide coś upitrasić bo głodna jestem jak wilk:-)trzymajcie się!




Zdrówka dla wszystkich Kobietki! Kochana gratuluję dziewuszki:tak: Nam się chłopczyk marzy:zawstydzona/y: Mi sie Hania bardzo podoba:) Moja mama ma tak na imię:tak:
 
Do góry