reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kochane, błagam, powiedzcie mi jakie owoce można jeść jak się karmi.. Ja mam wrażenie że małej za mało witamin dostarczam :( Może wróce do brania witaminek? Chociaz co drugi lub trzeci dzień..

Tak w ogóle to witam się cieplutko i życzę miłego dzionka.
Przepraszam że nie tak mało tu jestem, i nie odpisuję na wasze posty, ale albo po prostu nie wiem co odpisac, albo nie mam czasu.. Przez dzień jestem zalatana, a w nocy odsypiam ile tylko moge..

Mirosia, czytałam wcozraj że jeżeli dzidziusiowi wystarcza 5 minut jedzenia to sie nie masz czym przejmowac :) To malenstwo wie ile ma zjesc :) Nic sie nie bój :)
 
reklama
Dzien doberek :)
Dziewczynki nie przejmujcie sie ze na KTG Wam nie wychodza skurcze ja rodziłam i na KTG najwiecej to mialam 30 % skurcze dopiero godzine przed urodzeniem byly wysoki ale tak to lekarka powiedziala ze bede miala bezbolesny porod no i taki wsumie był. Wiec tylko sie cieszyc. Tydzien przed prodem tez byłam na KTG i nie mialam ani jednego skurczu. Wiec dziewuszki seksic sie ile wlezie i prać dywany hehe :)

U mnie nocka ok :) Mały sie budzil co 3-4 godzinki...dziwnie to brzmi ze mam takie spokojne dziecko hehe. to chyba nagroda za ciezką ciąze.
Zaraz przyjdzie położna.
Wiec uciekam.
Zajrze pozniej :)
 
Ja tez nie uzywam szamponu, mam płyn do kąpieli i do mycia wlosków 2w1 wiec nie potrzebuje szmaponu..

a kąpie codziennie póki co az do momentu kiedy bedzie wiedzial ze jest noc . Sebka co drugi dzien kapie , bo jak go kapalam codziennie to mial za sucha skore.

My wyspani. Mlody sie budzil co 3-4 godzinki w nocy slicznie jadl i nie płakał.

Zaraz przyjdzie połozna. Wiec dam znac jak sobie pojdzie.
 
Ja narazie nie stosuję szamponu.

Kurcze.. Martwię się trochę bo mój mały jakoś tak ostatnio strasznie krótko je.. Dosłownie 5 minut i koniec. Boję się, że nie je tyle ile powinien :-( Sam się budzi na jedzenie, ale 5 minut, to trochę krótko. No fakt, że bardzo aktywnie je przez ten czas, łapczywie, aż stęka, ale jakoś tak krótko mi się to wydaje.
mi polozna mowila ze jezeli dzidzia je 5 minut i potem zasypia i spi iles tam czasu to znaczy ze sie najadła, bo dziecko głodne spac nie bedzie. Wiec ja tez mysle ze nie masz sie czym martwić.
 
ja to miałam na ktg 6.03 skurcze nawet sto procent ale za to nic nie czułam ich i rozwarcia tez brak. wiec chyba tak jak waga na usg, tak skurczami na ktg nie warto sie przejmować :D :D: D
 
Dzieńdoberek:-)
No i my już po KTG- gin powiedziała, że szyjka się trochę skróciła- no to jest chyba jakiś postęp:confused:
Na zapisie żadnych skurczy nie było, a mnie przecież ciągle boleśnie spinało, nie wiem dlaczego tak jest. Następne ktg w piątek- jejku ta ciąża dłuży mi się niemiłosiernie...

Zabieram się za jakąś robotę, bo już najwyższa pora:tak:
Miłego dzionka:tak:

to razem bedziemy wypatrywać skurczy w pt na ktg:)


dronka-oby Twój zamiar się spełnił ;) a tak swoja droga jakoś tak mi się wydawało że Ty już urodziłaś

hehe niestety jestem wśród tych czekających i wypatrujących oznak porodu:) wiec jeszcze zostane z Wami troche czasu!!:)


Dzien doberek :)
Dziewczynki nie przejmujcie sie ze na KTG Wam nie wychodza skurcze ja rodziłam i na KTG najwiecej to mialam 30 % skurcze dopiero godzine przed urodzeniem byly wysoki ale tak to lekarka powiedziala ze bede miala bezbolesny porod no i taki wsumie był. Wiec tylko sie cieszyc. Tydzien przed prodem tez byłam na KTG i nie mialam ani jednego skurczu. Wiec dziewuszki seksic sie ile wlezie i prać dywany hehe:)

a tak sie łudziłam że mam wysoki próg bólu i że na zapisie KTG zobaczę skurcze 50-70%!!!!! no ale to marzenie:/ mam nadzije że masz rację i bedzie łatwy poród;)
 
Dzięki kochane za odpowiedź. No macie rację - dziecko głodne nie uśnie. A on sobie usypia ładnie, a brzuch ma taki napompowany, jak małe pieski co są dopiero po jedzeniu (a ja głupia się martwię, że się nie najada :-p)

Dzisiaj na odparzoną pupkę zrobiłam małemu krochmal i mu przyłożyłam na gaziku. Wieczorem go wykąpie w krochmalu. Mam nadzieję, że mu to odparzenie zejdzie szybko. Jeszcze kupięTormentiol, bo podobno jest dobry. Myślę, że to od chusteczek nawilżających zrobiło mu się to odparzenie. Zrezygnuję z nich na jakiś czas wogóle.
 
ja to miałam na ktg 6.03 skurcze nawet sto procent ale za to nic nie czułam ich i rozwarcia tez brak. wiec chyba tak jak waga na usg, tak skurczami na ktg nie warto sie przejmować :D :D: D

wow to może ty masz wysoki próg bólu:) heheheh wiadomo wszedzie jest bład pomiaru...no to czekamy dalej:-D

ok mykam posprzątać-zajrze później:)
 
Dziewczyny a jak to jest z tym KTG, bo wszystkie piszecie, że ciągle biegacie na KTG a ja chodzilam prywatnie do lekarza i w sumie nie mialam KTG robionego, a wiem ze jak sie pojdzie do szpitala tak po prostu to nie zrobia tego badania, no chyba ze sie powie ze cos sie zlego dzieje na przyklad, ze nie czuje sie ruchow dziecka) no to wtedy maja obowiazek.
 
reklama
Do góry