reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja tak obstawiam ok 23-25 marca, zobaczymy.
A pozostałe z bliskich terminów są już po hihi. To my chyba sie pod kwietniówki podłączymy. Bo tak same na koniec, to glupio.

nie wszystkie są po :no: i chyba nie będą szybko :baffled:- tzn. piszę o sobie :-) więc dołączam do Was:tak:

wrocilam z ikei, mlody mnie tak skopał, ze szok. Mama daje mi tydzien :p No ciekawe:)

Mi mama też dawała tydzień i teściowa - tylko że ponad 1,5 tyg temu a ja czuję że min tydzień albo dwa jeszcze będę się turlać.
A i ja chciałabym jednak urodzić po 21 :-D (wiosenka) - no może nie dokładnie w dzień wiosny /wagarowicza -choć podoba mi się bardzo ta data , ale żeby tego mojego syna nie kusiło w taki dzień robić sobie urodziny :szok: bo jak zrobi sobie wagary to już zaczynam się bac :szok::szok::szok:
 
reklama
Witam sie i ja z rana:)
Nocka spokojna, tzn budzilam siepare razy ale u mnie to normalne. Oczywiscie oznak porodu brak. Czuje sie swietnie, nawet lepiej niz ok 2 tyg temu, nic mnie nie boli. A tu termin goni:) Zawsze sobie liczylam, ze zostalo np 20 dni, 15 itd a dzis sobie uswiadomilam, ze ja do przyszlego piatku powinnam urodzic, a to juz tak niedaleko. A moze nawet wczesniej bo termin z usg mam na 21 to jeszcze 4 dni a z OM na przyszly piatek. Ehh ale to zlecialo. Mam tylko nadzieje, ze nie przenosze.
 
heja marcówki :)
u mnie dalej to samo czyli BEZ ZMIAN. Nocka przespana jak dzidziuś. Juz nie odliczam od teraz dni do porodu ;)- moze wtedy cos sie ruszy :p
ide cos wszamac dobrego :D
 
Czy stosujecie juz szampony do włosków??Jeśli tak to jakie?
Ja narazie nie stosuję szamponu.

Kurcze.. Martwię się trochę bo mój mały jakoś tak ostatnio strasznie krótko je.. Dosłownie 5 minut i koniec. Boję się, że nie je tyle ile powinien :-( Sam się budzi na jedzenie, ale 5 minut, to trochę krótko. No fakt, że bardzo aktywnie je przez ten czas, łapczywie, aż stęka, ale jakoś tak krótko mi się to wydaje.
 
Witam :) i melduję się, że u nas cisza i spokój!!

Synek tylko mocniej kaszle wybiorę się z nim do lekarza i mam nadzieję, że wyzdrowieje do mojego powrotu z siostrzyczką.

Miłego dnia życzę!
 
Ja też melduje się z rana 2 w 1, dzisiaj w nocy nawet bóli na @ nie miałam a wczoraj już miałam nadzieje że cos sie ruszy.
Agus i Marry mamy praktycznie te same terminy więc naprawde mam nadzieje ze przynajmniej Was bede mogla tu jeszcze podczytywac za jakis czas:))
Miłego dnia:*
 
Dziewczyny mam pytanie, czy ktoras z was stosowala w ciazy tabl dopochwowe clotrimazolum? Mi lekarz na ostatniej wizycie mowil zebym brala po jednej na noc co drugi dzien. Wizyte mialam tydzien temu i przyznam, ze do tej pory nie wzielam ani jednej tej tabl ale to dlatego, ze czytalam w necie, ze to sie stosuje jak jest jakies swedzenie lub pieczenie okolic intymnych a ja nie czuje nic takiego, wiec po co mam brac te tabl? Lekarz nie powiedzial, ze np mam jakies bakterie czy cos tylko zapytal czy mam w domu jakies tabl dopochwowe to powiedzialam, ze mam wlasnie ten clotrimazolum, to on na to, ze moze pani sobie brac po jednej co drugi dzien:/
 
ja brałam dwa razy. codziennie wieczorem przez 6 dni. Miałam drożdzaki i mnie nic nie swedziało i nie pieło ale brałam. Jesli masz infekcje to bierz bo nieleczona infekcja moze ci zaszkodzic
 
ja brałam dwa razy. codziennie wieczorem przez 6 dni. Miałam drożdzaki i mnie nic nie swedziało i nie pieło ale brałam. Jesli masz infekcje to bierz bo nieleczona infekcja moze ci zaszkodzic

Tylko ja wlasnie nie wiem czy mam jakas infekcje bo gin mi nic nie powiedzial:/ ale mysle, ze to mi nie zaszkodzi i chyba dzis wezme pierwsza tabl.
 
reklama
Aloha,
U mnie też cisza:-( Mąż obstawia, że się rozsypię do końca tego tygodnia, teściowa, że do końca przyszłego tygodnia. Termin z OM na 26 marca, co jest strzałem z d**y wg mnie. Osobiście ja obstawiam 28 marca, więc zostanę do końca na posterunku i będę pisać sama do siebie :hmm: Wszystkie już pewnie będziecie mieć swoje pociechy, a mój uparciuch będzie siedział:baffled: Strasznie już boli mnie pachwina z lewej strony i kość łonowa z tej samej strony - jak chodzę jest ok, ale jak próbuję wstać z łóżka to muszę zaciskać zęby z bólu:-( Dzidziol za to się uspokoił - nie kopie, tylko się przeciąga albo bawi się ze mną jak go głaszczę, normalnie jak nie moje dziecko:szok: i taki spokojny już 3 dzień jest:confused: normalnie to robił poligon z mojego brzucha, a teraz pełne lenistwo:sorry2:
 
Do góry