reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Fiolkowa tez juz sie na porodowke wybiera, a termin ma 3 dni po mnie, normalnie nie wiem co sie dzieje... zaciskam mocniej nogi.
 
Gagoda - Ty jzu w domu?????????????????? Boze - to tak szybko wypuszczaja???????

U mnie cisza i spokoj oczywiscie...

M mnie goni od komputera wiec wpadne pozniej.

tez myslalam wieczorme o fiolkowej ze jej chyab nei byl owczoraj - czyzby rodzila??????????? :-)
Gratuluję wyczucia:)
Co ciekawe miałam dawać znać Fiołkowej na numer a ta agentka już dzisiaj rodzi:)Może akurat w poniedziałek już wróci to przekaże wam eski ode mnie:)
 
marela ja wczoraj tez bylam sie sciac, i niby tylko zwykle podciecie, ale czlowiek czuje sie jakis taki odnowiony hehe.

Blueberry ja mam nadzieje ze u mnie bedzie podobnie, tylko troszke wolniej bo do szpitala mam z 50km.

Ccaroline a Ty jak sie czujesz?? nic sie nie zapowiada??
 
Naughty&Happy no ja mysle ze my bedziemy takie bardziej terminowe... bo kto to widzial tyle przed terminem rodzic ;D a tak powaznie, to ja naprawde chce wiosenne dziecko... a tutaj wiosna 20-go sie zaczyna wiec zaciskam nogi i czekam.

hehe ja też kurczaczka nie wypuszczę przy takiej temperaturze heheh :-) Mięśnie kegla ćwiczę wytrwale :-D

:tak::tak::tak:
Naprawdę piękny poród miałam. To chyba nagroda za męki przy pierwszym porodzie :-D

Bardzo się cieszę, że miałaś piękny poród :tak:
 
marela ja wczoraj tez bylam sie sciac, i niby tylko zwykle podciecie, ale czlowiek czuje sie jakis taki odnowiony hehe.

Blueberry ja mam nadzieje ze u mnie bedzie podobnie, tylko troszke wolniej bo do szpitala mam z 50km.

Ccaroline a Ty jak sie czujesz?? nic sie nie zapowiada??

Fiołkowa farciara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja już powoli załamywać się zaczynam :baffled: Ile to można czekać:wściekła/y: Uparta córeczka, Ehhh...
Po za nerwówką wszystko ok, oznak brak, skurczy brak :-(

Lecę czytać opowieść Blueberry
 
Dolaczam sie do pytania o pieluszki i jaki rozmiar uzywacie? Narazie mam tylko 2 paczki 2-5kg i nie wiem czy nastepne kupic juz 3-6kg czy dalej 2-5kg czy narazie poczekac i zobaczyc jak malutka bedzie rosla......
 
Fiołkowa . . . toż to falstart ! :-D a tak serio trzymam mocno kciuki :-)

Pół dnia z Wami spędziłam - a teraz idę uczynić coś konstruktywnego aby nie mieć wyrzutów sumienia heh ;-) Może ruszę swoją prace mgr albo ogarnę mieszkanko ...

Do miłego Brzuszki i Mamusie :-)

Blueberry świetna opowieść ! Baaardzo krzepiąca - dziękuje Ci za nią.
 
reklama
Ja tez ostatnio pofarbowalam i scielam wloski wkoncu:) Moja kolezanka jest fryzjerka i nie dosc ze przyszla do mnie do domku, bo ja juz ledwo chodze to mi kazala usiasc wygodnie na fotelu a sama kleczala wiekszosc czasu, biedna pewnie przez pare dni bolaly ja potem kolana i plecy, ale fryzurka wyszla super:)
 
Do góry