reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a ten czorcik to często ma tak że je i po jedzeniu dalej płacze naprawdę nie wiem o co mu chodzi:(( a mleka dużo mi spija .... a czasem naje się i za 20 min znów głodny bo płacze :///
 
reklama
Doczytalam.... widze ze tutaj koncertowo i sportowo i wogole weoslo :)
Ja to mam nadzieje ze przed wywolaniem 19go nie urodze, bo juz mam wszytsko ladnie zaplanowane, jesli chodzi o opieke nad mlodym, i urlopem meza, i jakby sie mialo cos wczesniej dziac, to nie bylo by zbyt fajnie.

Adelina jesli moge zapytac... z jakich powodow wrociliscie do Polski?

z dwoch zasadniczych;-) mi zachcialo sie robic specjalizacje na geografii hydrologie,a jarek dostal bardzo dobra prace..no i mamy tutaj babcie i dziadkow...a poza tym miedzy tymi powodami byly jeszcze takie osobiiste o ktorych nie sposob pisac na forum;-);-) w kazdym razie mam nadzieje ze kiedys kiedys kiedy bede juz badac lodowce:-p:-p znowu bede mieszkac w jakims innym magicznym miejscu:tak:
 
Adelina super zajecie sobie wybralas :), geologia byla jednym z moim bardziej ulubionych zajec na studiach, napewno nie bedziesz sie w zyciu nudzic... a magiczne miejsce napewno znajdziecie jeszcze niejedno.

Naughty&Happy no ja mysle ze my bedziemy takie bardziej terminowe... bo kto to widzial tyle przed terminem rodzic ;D a tak powaznie, to ja naprawde chce wiosenne dziecko... a tutaj wiosna 20-go sie zaczyna wiec zaciskam nogi i czekam.
 
Wiam
My od wczoraj w domku z Wiktoriom.
Nie mam czasu na bb, bo mały ma zapalenie oskrzeli i jest bardzo marudny. Dla siostry jak aniołek. Bardzo fajny i dumny z niej jest. Wszsytkim sie chwali i chce jej wszystko dać. Całować. Ponosić by chciał....
Ja czuje sie świetnie, poród był anprawdę szybki i mało bolesny. Do tego bez naięcia i pęknięcia, więc szaleję teraz. Nie ma porównania do porodu Filipka gdzie byłąm pocięta i nie mogłam chodzić. Teraz to czuję sie jakbym nie rodziła.

Gratuluję wszystkim mamusiom dzieciaczków , a tym co jeszcze czekają na maleństwa życzę łątwego porodu i zdrowych dzieciaczków.
Zajrzę pewnei dopiero jak Filipek wyzdrowieje
super , ze juz w domku :-)

ja po porodzie z nacieciem tez szlalam. A moja mama patrzyla na mnie ze zdziwieniem.
Mrozik Ty tez mialas miec znieczulenie czy pomylilam z kims innym ? :-)
 
uzywalam Gerbera wkladek. Ale kijowe sa. Nie dosc ze bez kleju to takie malochlonne.
Wlasnie wrocilam ze szpitala z malym i co? zdejmuje kurtke a tam prawie do pepka zalana jestem :-D

co do instrukcji, to ja mowilam to do swojego Karola zaraz po porodzie. :-)

moj Pawel robi kupke po kazdym karmieniu. Malo bo malo, ale po kazdym.
czasami jest zolta, czasami zielonkawa. Polozne dzisiaj powiedzialy ze to ok. Ze niby sie "odżólca".
co do ulewania to teraz sie zaczelo dosyc czesto. a bekac po jedzeniu nie chce. Wtedy klade na boczek i podkladam pieluszke, z reguly ulewa.


a myslalam kiedys, ze skoro moja mama nie miala duzo pokarmu, to ja tez nie bede miala. A tu odwrotnie :-D

No to ja właśnie też kłade na boczek z pieluszką pod buzią ;) Super że nie jestem sama z tym problemem. Ale z drugiej strony chyba nie ma w tym nic niepokojącego?
 
Gagoda - Ty jzu w domu?????????????????? Boze - to tak szybko wypuszczaja???????

U mnie cisza i spokoj oczywiscie...

M mnie goni od komputera wiec wpadne pozniej.

tez myslalam wieczorme o fiolkowej ze jej chyab nei byl owczoraj - czyzby rodzila??????????? :-)
 
patrzcie jaki mam zaj*bisty pierwszy suwaczek hahahahahahahahha sie uśmiałam:-D:-D:-D
mam nadzieję ze się nie spełni :laugh2::laugh2::laugh2:

A ja inaczej zrozumiałam Twój suwaczek, tzn. wywnioskowałam , że dziś urodziłaś i dokładnie za 12 miesięcy sa pierwsze urodziny Twojego dziecka. Może nie chodzi o poród tylko właśnie te urodziny ;) a to chyba chciałabyś żeby była prawda :tak::tak: i żeby się spełniło :tak:.

A jeśli to chodzi o poród to ...:sorry2:- co z Ciebie za stworzonko ????:-D:-D:-D:-D
Słonice chyba noszą małe 24 miesiące :-D, więc się nie załapiesz :-p

A ja byłam u fryzjera - niby tylko zciełam końcówki ale od razu lepiej się czuję :tak:
 
reklama
Do góry