reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a ja karmie piersią i robi mi kupkę raz w ciągu dnia i ti maleńko a tak to non stop siusiu , myślicie że to ok??

moniska ja z mlekiem mam podobnie ostatnio na kapcie mi pociekło :D
 
reklama
Doczytalam.... widze ze tutaj koncertowo i sportowo i wogole weoslo :)
Ja to mam nadzieje ze przed wywolaniem 19go nie urodze, bo juz mam wszytsko ladnie zaplanowane, jesli chodzi o opieke nad mlodym, i urlopem meza, i jakby sie mialo cos wczesniej dziac, to nie bylo by zbyt fajnie.

Adelina jesli moge zapytac... z jakich powodow wrociliscie do Polski?
 
Właśnie nie byłam na porodówce :-( gdyż była zamknięta z powodu grypy - już jest oddział otwarty? Wczoraj byłam i oczywiście nie spojrzałam.

Cd Buczyńskiej to również uważam, że jest Mistrzem ... generalnie z tego co słyszałam to ona jest szefową położnych , tak? Jak się z nią umówiłaś? Pieniążki za indywidualną opiekę płacisz, si? Coś wspominała nam o tym na zajęciach ...

Porodówka jest nadal zamknięta, ale Buczyńskiej wszystko wolno, mnie wpuściła i to nawet z mężem. Ona tam jest codziennie do 14 i napewno cię wpusci. Zresztą nam na szkole mówiła, że możemy przyjść indywidualnie. Kobietę wpuści bez problemu a męża tylko wtedy, kiedy nie będzie żadnego tatusia oczekującego za drzwiami:-p

Teraz możesz oficjalnie jej za poród zapłacić. Podpisujesz umowę za szpitalem i dostajesz fakturę. Trochę to koszytuje bo 810zł. Dla swojego komfortu psychicznego sie na nią zdecydowałam.
 
AAAAAAA! FRUSCIANTE!!!!! moj cukiereczek kochany:-D a co do openera ja mam go kurcze pod nosem ale zawsze tak wypada ze jestem gdzies za granica...mam nadzieje ze tym razem mi sie uda, chocby po to zeby zobaczyc Kasabian!! w zeszlym roku tez sobie jezdzilam po europie zeby zobaczyc jak duzo tylko moge Grizzly Bear..w tym roku coz..moze uda mi sie do Gdyni wyrwac na moment:-D w kazdym razie widzialam kasabian w newcastle i sie zakochalamtak ze nie odpuszcze, za nic!:tak:

No proszę a ja myślałam, że on mój cukiereczek hahaha :-D Ech tylko z nim jeszcze mogłabym mieć dziecko, gdyby nie mój mąż oczywiście :-DMój syn będzie miał na drugie Jan - zgadnij po kim;-) Oficjalnie po moim tacie oczywiście;-) No mnie nigdy Kasabian nie ruszał, ale właśnie słyszałam dużo pozytywów w kwestii ich koncertów :tak: Chociaż ja jeśli wyrwę się na openera w tym roku to tylko na Pearl Jam:tak:
 
Wiam
My od wczoraj w domku z Wiktoriom.
Nie mam czasu na bb, bo mały ma zapalenie oskrzeli i jest bardzo marudny. Dla siostry jak aniołek. Bardzo fajny i dumny z niej jest. Wszsytkim sie chwali i chce jej wszystko dać. Całować. Ponosić by chciał....
Ja czuje sie świetnie, poród był anprawdę szybki i mało bolesny. Do tego bez naięcia i pęknięcia, więc szaleję teraz. Nie ma porównania do porodu Filipka gdzie byłąm pocięta i nie mogłam chodzić. Teraz to czuję sie jakbym nie rodziła.

Gratuluję wszystkim mamusiom dzieciaczków , a tym co jeszcze czekają na maleństwa życzę łątwego porodu i zdrowych dzieciaczków.
Zajrzę pewnei dopiero jak Filipek wyzdrowieje
 
Młoda mamuśka, to córeczka nie taka mała wcale. Ale z tymi pomiarami to różnie jest, okaże się w poniedziałek. Myślę, że dasz radę, jakoś dziewczyny to wytrzymują. Sama też bym się bała, no ale jak nie ma wyjścia to co? Trzymam kciuki i powiadom nas w poniedziałek, jak już dojdziesz do siebie.
 
Wiam
My od wczoraj w domku z Wiktoriom.
Nie mam czasu na bb, bo mały ma zapalenie oskrzeli i jest bardzo marudny. Dla siostry jak aniołek. Bardzo fajny i dumny z niej jest. Wszsytkim sie chwali i chce jej wszystko dać. Całować. Ponosić by chciał....
Ja czuje sie świetnie, poród był anprawdę szybki i mało bolesny. Do tego bez naięcia i pęknięcia, więc szaleję teraz. Nie ma porównania do porodu Filipka gdzie byłąm pocięta i nie mogłam chodzić. Teraz to czuję sie jakbym nie rodziła.

Gratuluję wszystkim mamusiom dzieciaczków , a tym co jeszcze czekają na maleństwa życzę łątwego porodu i zdrowych dzieciaczków.
Zajrzę pewnei dopiero jak Filipek wyzdrowieje


Dużo zdrówka dla Filipka i szybkiego powrotu do zdrowia:tak::tak::tak: czekamy na :tak:bliższą opowieść, jak już znajdziesz chwilkę:tak::tak:
 
Doczytalam.... widze ze tutaj koncertowo i sportowo i wogole weoslo :)
Ja to mam nadzieje ze przed wywolaniem 19go nie urodze, bo juz mam wszytsko ladnie zaplanowane, jesli chodzi o opieke nad mlodym, i urlopem meza, i jakby sie mialo cos wczesniej dziac, to nie bylo by zbyt fajnie.

Ależ ja Cie proszę ! Nie ma mowy o wcześniejszym porodzie .... mamy termin 25.03 i tak niech zostanie ... Gagoda już nas opuściła.

Witam, ja dzis rano na ktg bylam i potem na konsultacji u mojego gin. Powiedzial, ze wszystko ok, ze jakies male skurcze sie po malutku zapisuja i na kolejne ktg za tydzien. Ale do porodu narazie daleko nic sie nie szykuje:(
eh a ja nie mam pojęcia co to znaczy małe skurcze ... czujesz coś?

boze, az sobie to wyobrazilam :DD

Tu nie ma co sobie wyobrażać tylko narty na nogi i do dzieła heheh
 
Ale fajnie tak poczytać :-)
A wszystko prawie przechodziłam ;-)
Nie martwcie się - juz niedługo się wszystko unormuje i nauczycie się, teraz pewnie każda marzy żeby dziecko rodziło się z instrukcją obsługi w rączce :-D


A jakich wkładek używasz? Ja miałam podobnie i u mnie sprawdzały się wkładki Johnsona lub Penatena. Można je kupić co jakiś czas w propomyjnych pudełkach po 30+20 szt. Ale fakt, że po karmieniu z jednego cyca zmieniałam wkładkę w drugim bo aż cieżka od mleka była :-D
uzywalam Gerbera wkladek. Ale kijowe sa. Nie dosc ze bez kleju to takie malochlonne.
Wlasnie wrocilam ze szpitala z malym i co? zdejmuje kurtke a tam prawie do pepka zalana jestem :-D

co do instrukcji, to ja mowilam to do swojego Karola zaraz po porodzie. :-)
Witam sie! :)

Kochane, ja tylko na chwilke.. Ile razy Wasze maleństwa robią dziennie kupke? Jakiego kolorku najczęsciej?
Aha, i powiedzcie mi jeszcze czy Wasze maluszki też ulewają.. Moja niuska dość często.. Co mogę robić by tak nie było i od czego to moze byc?
Kochane, i jeszcze jedno.. moja raz chce smoczek a raz nie.. Czasami ma taki efekt 'zwrotny' jakby zwymiotować miała.. A czasem sie cieszy jak może sobie pocyckać heh.. Od czego to kurka wodna zależy? Bo sie główkuje i główkuje ;D

MoniskaBe, ale masz z tymi cycuchami haha ;D

Co do tej intrukcji, to przydałaby się czasem i to baaaaardzo.. ;]
moj Pawel robi kupke po kazdym karmieniu. Malo bo malo, ale po kazdym.
czasami jest zolta, czasami zielonkawa. Polozne dzisiaj powiedzialy ze to ok. Ze niby sie "odżólca".
co do ulewania to teraz sie zaczelo dosyc czesto. a bekac po jedzeniu nie chce. Wtedy klade na boczek i podkladam pieluszke, z reguly ulewa.
a ja karmie piersią i robi mi kupkę raz w ciągu dnia i ti maleńko a tak to non stop siusiu , myślicie że to ok??

moniska ja z mlekiem mam podobnie ostatnio na kapcie mi pociekło :D

a myslalam kiedys, ze skoro moja mama nie miala duzo pokarmu, to ja tez nie bede miala. A tu odwrotnie :-D
 
reklama
Porodówka jest nadal zamknięta, ale Buczyńskiej wszystko wolno, mnie wpuściła i to nawet z mężem. Ona tam jest codziennie do 14 i napewno cię wpusci. Zresztą nam na szkole mówiła, że możemy przyjść indywidualnie. Kobietę wpuści bez problemu a męża tylko wtedy, kiedy nie będzie żadnego tatusia oczekującego za drzwiami:-p

Teraz możesz oficjalnie jej za poród zapłacić. Podpisujesz umowę za szpitalem i dostajesz fakturę. Trochę to koszytuje bo 810zł. Dla swojego komfortu psychicznego sie na nią zdecydowałam.

Dzięki za wszystkie informacje :) Właśnie pamiętałam, że kosztowna zabawa - ale uważam, że lepiej tak tj "oficjalnie" niż przy okazji kawy/czekoladek ....
 
Do góry