reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Doszedł doszedł :) :-) dziękuję również. Teraz już mamy swoją linie alarmową :-D

Ja biegałam na lutową szkołkę - tak w połowie miesiąca zaczęliśmy. A Ty zadowolona jesteś z zajęć ?



Zazdroszczę zatem tego openera :-D Miałam oczywiście byc ... ale sie zakochałam :happy2: i w wakacje zamiast się ukulturalniać to uskuteczniałam poczęcie dzieciątka heheh

No mój Franek to najprawdopodobniej dziecko openerowe:tak: No co najwyżej poczęte tuż przed lub tuż po:tak: Zresztą przez cały pierwszy trymestr biegał/jezdził z mamą i tatą po koncertach, więc mam nadzieje, że to kiedyś doceni :-p Ja bardzo cierpię, że musiałam ograniczyć swoje wojaże koncertowe :-( Tyle mnie minęło, a jeszcze więcej minie w wakacje echhhhh:-(
 
reklama
Doszedł doszedł :) :-) dziękuję również. Teraz już mamy swoją linie alarmową :-D

Ja biegałam na lutową szkołkę - tak w połowie miesiąca zaczęliśmy. A Ty zadowolona jesteś z zajęć ?



Zazdroszczę zatem tego openera :-D Miałam oczywiście byc ... ale sie zakochałam :happy2: i w wakacje zamiast się ukulturalniać to uskuteczniałam poczęcie dzieciątka heheh

Ja to głównie z powodu porodu rodzinnego na tą szkołe chodziłam, ogólnie ok, tylko troche mało tych zajęć. Przy okazji z Buczyńska na poród się umówiłam. Zależało mi na konkretnej położnej, zresztą ona na odzdziale ma dużo do powiedzenia i podobno jest bardzo dobra. A na porodówce byłaś?

co do muzyki, to może byłaś na OFF festivalu? My z mężem byliśmy na pierwszych trzech edycjach, teraz bilety już były dużo droższe i się zasępiliśmy:-p:-D
 
witajcie :)

ja na chwilke bo mala sie przebudza jak slysze....:)

Wprawdzie porod mial byc 25.03 ale mala wyszla wczesniej....wody chlusnely i sie zaczelo....

juz dzisiaj do domku worcilysmy bo wszytsko Oki...z Nami...mala jest cudna...porod troszke dlugi ale wsumie do przeccia rodzilam SN co najlepisze zadnego naciecia nie ma:-):szok:

Dziekuje za Gratulacje!!! i tez Gratuluje nowym Mama...:) buzka;)

ps; nie wiem jak teraz dodac fotke...bo to nowe BB do bani jest ale dodal fotke w Avaraze to sobie zoabczycie mala...
 
majtki są...
depilacja ledwo, ale zakończona...
nawet paznokcie u stóp zdążyłam pomalować - nie pytajcie jak, ale niezłe to były akrobacje:-D
teraz się tylko malnę i ubiorę i czekam na M


do później
 
No mój Franek to najprawdopodobniej dziecko openerowe:tak: No co najwyżej poczęte tuż przed lub tuż po:tak: Zresztą przez cały pierwszy trymestr biegał/jezdził z mamą i tatą po koncertach, więc mam nadzieje, że to kiedyś doceni :-p Ja bardzo cierpię, że musiałam ograniczyć swoje wojaże koncertowe :-( Tyle mnie minęło, a jeszcze więcej minie w wakacje echhhhh:-(

Jestem przekonana, iż doceni heheh :-) Jakież wrażliwe muzycznie dziecie się nam szykuje heheh
Ja też cierpię z powodu ograniczeń ... w maju ma być Mr Gentleman w PL moze zaczniemy sezon :-)
 
Mag a skąd ta baba wie w jakich majtach się przychodzi? Przecież i tak je ściągasz hihi. Ale lekarka, co za pomysły?
Ja poprałam ręcznie kilka ubranek dla synka, popakowalam do szafy te większe na kolejne miesiące i teraz odpoczywam chwilę.
Ugotuję sobie zaraz pierogi ruskie ale z paczki, i mam trochę zupy od wczoraj także mi to wystarzy, a mąz dzisiaj w Bydgoszczy i Toruniu, to coś tam sobie zje.
 
No mój Franek to najprawdopodobniej dziecko openerowe:tak: No co najwyżej poczęte tuż przed lub tuż po:tak: Zresztą przez cały pierwszy trymestr biegał/jezdził z mamą i tatą po koncertach, więc mam nadzieje, że to kiedyś doceni :-p Ja bardzo cierpię, że musiałam ograniczyć swoje wojaże koncertowe :-( Tyle mnie minęło, a jeszcze więcej minie w wakacje echhhhh:-(

No coś za coś:-D, ale jak mały trochę podrosnie to będziecie go ze sobą zabierać:tak: Mnie też będzie brakowało tego beztroskiego życia i imprez. Oj chodziło sie na koncerty. Wszystkie dni miast się zaliczało, a tu na śląsku miast i koncertów jest sporo:-D. Dobra muzyka i to za darmo:tak:
Teraz troche mi żal zimy, bo by się na nartach pośmigało a tak nawet nie wiadomo, czy w przyszłym roku będzie okazja. Trzeba żyć w zgodzie z rodzicami, by od czasu do czasu podrzucić dziecię:-p:-D
 
reklama
Ja to głównie z powodu porodu rodzinnego na tą szkołe chodziłam, ogólnie ok, tylko troche mało tych zajęć. Przy okazji z Buczyńska na poród się umówiłam. Zależało mi na konkretnej położnej, zresztą ona na odzdziale ma dużo do powiedzenia i podobno jest bardzo dobra. A na porodówce byłaś?

co do muzyki, to może byłaś na OFF festivalu? My z mężem byliśmy na pierwszych trzech edycjach, teraz bilety już były dużo droższe i się zasępiliśmy:-p:-D
Właśnie nie byłam na porodówce :-( gdyż była zamknięta z powodu grypy - już jest oddział otwarty? Wczoraj byłam i oczywiście nie spojrzałam.

Cd Buczyńskiej to również uważam, że jest Mistrzem ... generalnie z tego co słyszałam to ona jest szefową położnych , tak? Jak się z nią umówiłaś? Pieniążki za indywidualną opiekę płacisz, si? Coś wspominała nam o tym na zajęciach ...

A Off odbywał się również w monecie naszych zaawansowanych godów ... i nawet fakt, iż Maria Peszek raczyła się zjawić nie zmusił nas do przerwania uniesień heheh

witajcie :)

ja na chwilke bo mala sie przebudza jak slysze....:)

Wprawdzie porod mial byc 25.03 ale mala wyszla wczesniej....wody chlusnely i sie zaczelo....

juz dzisiaj do domku worcilysmy bo wszytsko Oki...z Nami...mala jest cudna...porod troszke dlugi ale wsumie do przeccia rodzilam SN co najlepisze zadnego naciecia nie ma:-):szok:

Dziekuje za Gratulacje!!! i tez Gratuluje nowym Mama...:) buzka;)

ps; nie wiem jak teraz dodac fotke...bo to nowe BB do bani jest ale dodal fotke w Avaraze to sobie zoabczycie mala...

A ja mam taki sam termin jak Ty Gagoda ! heheh Cudowanie, że już jesteście w domku :tak:

majtki są...
depilacja ledwo, ale zakończona...
nawet paznokcie u stóp zdążyłam pomalować - nie pytajcie jak, ale niezłe to były akrobacje:-D
teraz się tylko malnę i ubiorę i czekam na M


do później

brawo ! :-D dosyć, ze bielizna jest to jeszcze zadbane ogrody i szponki pomalowane ... to sie nazywa zadbana kobieta w ciąży ... i do tego jaka wysportowana heheh - wiem co mówię, przedwczoraj modelowałam sobie fryzurkę na małej oraz pedicure robiłam. Mój Miły ze zdziwieniem zapytał "sama sobie pomalowałaś?" a ja "nie, kosmetyczka wyszła przed sekundą" :-D:-D:-D
 
Do góry