reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

moja kupy robi rzadko- raz dziennie, ale jest na butelce i podobno to normalne. teraz czekam na brudną pieluchę, bo juz dłigo nie miała.

wczorajsza kapiel zaliczam do udanych :) Olcia nawet w wodzie nie pisnęła, rozdarła się, jak zawinęłam ją w ręcznik ;)
no i przytuliłam ją w tym ręczniku, to sie uspokoiła i w nagrodę obsikała mnie i wszystko ;P

za to potem nie chciała w ogóle spać i bujaliśmy się do 1:30...
 
reklama
Czesc dziewczyny ale dzis pospalam do 13!!!:-D:-D:-D
Mialam wczoraj w nocy i dzis nad ranem lekkie skurcze ale moze razem bylo ich zaledwie7,
no nociekawe kiedy to.
Jak tam wasze sa´mopoczucie???
monia 84 Super zdjecie to serduszko i brzuch ja tez takie chce!!!!
 
ulżyło mi...poleżałam chwilke na plecach i Miki się cos tam powiercił...później J mnie "dziabnął pod zebro" i Miki też zareagował. jednak od wczoraj brzuch twardy i mało co puszcza :dry:...no a te ruchy małego to też jakieś skąpe ...ale może dlatego ze nie ma już miejsca ...ja od tygodnia dużo jadam... dwa śniadania, później obiad i jeszcze czasem coś w nocy ech... - jeśli młody zamierza tam jeszcze 2 tyg siedzieć to marnie się to skończy - założę się że dobił już 4kilo :dry::dry::dry:

Nie przejmuj się, mój też juz mało co się rusza, a i z moim apetytem jest podobnie- żrem i żrem... ciekawe ile mały będzie miał kg...

dziś jedziemy na zakupy to sie trochę poruszam, rozchodzę pachwiny i mam nadzieję że umęczę :-D
wszyscy sie ze mnie śmieją jak dzwonią...bo jak pytają "jak się czuję?" to ja odpowiadam "NIESTETY DOBRZE!" :-D:-D:-D

Ja tak samo odpowiadam, że niestety dobrze

hahaha...wcale sie nie zdziwie jak będe musiała sie do pracy zgosić ...bo przecież tu takie robią kłopoty ze zwolnieniami że szok...wszyscy lekarze sie boją wystawiać :dry:
...tylko co ja bym w tej pracy robiła? jestem kasjerką w Biedronce i jakoś się nie widzę z brzuchalem przy kasie :confused::-D:-D:-D

Moja bratowa po terminie porodu brała zwolnienie od internisty bo gin też jej nie chciał wystawić. Także możesz spróbować iść do internisty.

U mnie nadal cisza i spokój. Troche mi się wydaje,że mi wody ciurkają, ale to pewnie tylko mi się wydaje, bo mokro nie mam, tylko wilgotno... ech, kiedyż to się ruszy...
 
Dziękuje. Ale mam taki problem że mała mi często przy karmieniu zasypia.. Czy wtedy też ma jej sie odbić? Bo jej sie nie chce odbić, tylko się wybudza i wtedy ulewa.. Eh, ja już nie wiem :(

Z tego co pamiętam to siostra po każdym karmieniu brała małą " do pionu". Co prawda nie zawsze jej się odbiło.
A może zadzwoń do położnej -tej co przychodzi na wizytę patronażową i spytaj. Wiem, że ulewanie się zdarza, byle nie było to takie " hlustanie pokarmem", czy jak ulewa się całość tego co maluch zjadł, albo po każdym jedzeniu.
 
Witam się i ja :-)
Wstałam rano, wyprawiłam męża do pracy i wróciłam do łóżeczka. Nadrobiłam Was. No a teraz trzeba sie wziąć za jakieś sprzątanko. U mnie oznak porodu brak :dry:
Miłego dnia
 
Gabe Kulke widziałam na żywo tylko raz na openerze w zeszłym roku i muszę przyznać, że daje rade na żywo:tak: nawet namiot był dla niej za mały tyle ludzi przyszło:tak:
Moj Franek jeszcze tydzien temu zasypiał cokolwiek mu nie pusciłam do sluchania:dry: a teraz jakąś dynamikę okazuje tylko przy Johnnym Cashu :sorry2: cała reszta muzyki go mało rusza:blink:jak sie urodzi zaczne go ubierac od razu w czarny garnitur i kupie mu gitare:-p
Zaserwowałam sobie długi spacer, może cosik się ruszy :dry: Chociaż czop mi odejdzie albo co:dry:Nie wiem jak w reszcie kraju, ale w Poznaniu piękne słońce :-Dczuć wiosnę normalnie, nareszcie, aż wszystkie mamuśki z osiedla ruszyły na spacery z wózkami:-D
 
naughty&happy- Dzięki, mam nadzieje że mój doszedł:-)

Doszedł doszedł :) :-) dziękuję również. Teraz już mamy swoją linie alarmową :-D

Ja biegałam na lutową szkołkę - tak w połowie miesiąca zaczęliśmy. A Ty zadowolona jesteś z zajęć ?

Gabe Kulke widziałam na żywo tylko raz na openerze w zeszłym roku i muszę przyznać, że daje rade na żywo:tak: nawet namiot był dla niej za mały tyle ludzi przyszło:tak:
Moj Franek jeszcze tydzien temu zasypiał cokolwiek mu nie pusciłam do sluchania:dry: a teraz jakąś dynamikę okazuje tylko przy Johnnym Cashu :sorry2: cała reszta muzyki go mało rusza:blink:jak sie urodzi zaczne go ubierac od razu w czarny garnitur i kupie mu gitare:-p
Zaserwowałam sobie długi spacer, może cosik się ruszy :dry: Chociaż czop mi odejdzie albo co:dry:Nie wiem jak w reszcie kraju, ale w Poznaniu piękne słońce :-Dczuć wiosnę normalnie, nareszcie, aż wszystkie mamuśki z osiedla ruszyły na spacery z wózkami:-D

Zazdroszczę zatem tego openera :-D Miałam oczywiście byc ... ale sie zakochałam :happy2: i w wakacje zamiast się ukulturalniać to uskuteczniałam poczęcie dzieciątka heheh
 
ulewanie to dość częsta przypadłość...
trzeba dziecko dobrze odbić po jedzeniu. czasami nawet jak sie Oli odbije, my ją kładziemy spać, a ona za kilka minut sie wierci znów, to znów ja bierzemy do odbicia i wtedy przeważnie beka znów i jest spokój.
w sumie Ola nie ulewa, czasem jakas kropelka poleci i tyle.


jak czyścić uszka??????????????

ile razy dziennie można zapuszczac sól do noska???? bo mam wrażenie, że ciężko jej się oddycha :(
 
reklama
Do góry