reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
dziewczyny czekam na męża i jedziemy na IP,niesamowicie boli mnie brzuch,myślę że to skurcze bo co jakiś czas łapie mocniej i nawet jak zmieniam pozycję,aż mnie plecy bolą,mały się strasznie wypycha...normalnie mam pietra,jak coś to dam znać do mcgosi.Próbuje liczyć skurcze ale to wcale nie takie łatwe...dobra muszę się skupić:baffled:

Ulala, Ania, trzymam kciukki. Dawaj znać ale czuje ze sie dziś w nocy rozkręci marcowa sesja porodów:)

Cholercia, tylko że co skurcz to mocniejszy.. Ja pikole.. Nerki i kręgosłup mnie do tego tak nadupia***ją że szok.. I gazy mam ;| a to najśmieszniejsze hehe ;D

Ania, trzymaj się kochana! :)

W końcu sie doczekasz Kochana:) Oby to już nie był fałszywy alarm! W końcu i na Ciebie przyszedł czas:)

Ja mam sie stawic 16 marca na IP, jeśli wczesniej nie dojdzie do porodu. Pani doktor powiedziała, że będzie "chudzinka". Mały ma wszystkie organy dobre i komory w główce też są dobre. Bardziej martwi mnie to łożysko III stopnia i moje nadciśnienie ehh

Gdyby cos było nie tak. lekarka zdecydowałaby na pewno o cc. skoro kazala ci czekać az do 16. to znaczy ze nie ma powodu do paniki. bądz dobrej myśli ( powiedziala ta co dzisiaj histeryzowała z powodu snu malucha hehehe)

hej dziewczyny. ja juz w domku z Igorkiem. dzisiaj wypis o 15. chaos totalny a do tego takie zmiany na forum ze niczego ogarnac nie moge. Dzieki za gratulacje. wstawilam 2 zdjecia mojego wielkoluda. jest naprawde superrrr. narazie tyle ale jak ogarne caly ten harmider na pewno wróce. pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za kolejne mamuski

Tuttobene-ale koloska urodziłaś:) Czekamy na opowieść z porodówki i kolejne zdjęcia szczęśliwej rodzinki:) Wracaj do sił szybciutko!

aniaskrzat trzymaj sie tam moze bedziesz nasza 1 marcóweczka:D

mnie od 2 godizn mecza skurcze jak na @ i w ogole od plecow nerek.. to takie srednio bólowo i raczej nie zapowiadaja nic powaznego chyba.. do tego twardniejacy brzusio... jejku chcialabym juz byc po...
takie czekanie to chyba najgorsze jest... szczegolnie jak temrin mija...

Wow! Kolejna gotowa na rozpakowywanie. Jedz kochana na IP, wszytskie znaki na niebie i ziemi wskazują ze w końcu się doczekasz swojego maluszka:) Trzymam kciukasy!

Mój brzdąc po tym jak wpedził mnie po południu w nerwicę, teraz hasa wesoło az miło:)Jeju, juz chciałabym go przytulić..
 
gosia a co to jest grupa zamknieta??

i rzeczywiscie tabasia sie nie pokazala od jakiegos czasu, hm czyzby rodzila...?:confused:

marcówki mają grupę zamkniętą - przynależą do niej najbardziej aktywne?! forumowiczki, te które są tu długo ...podajemy tam swoje dane itp. o włączenie do grupy można prosić Ccaroline.

to ja idę do wanny ech...
 
ewcia.. nie no narazie nigdzie nie jade... do szpitala w razie czego mam 40 minut w srodku dnia(same korki) takze teraz to w 20 nawet bede to nie bede panikowac...
skurcze narazie tak co 10-12 minut moze ustaną....
 
Chyba misi bardziej chodzilo o automatyczne odswieżanie :) mnie też to wkrza że nie wyskuje mi nic nowego tylko musze odświeżać strone:/

A swoja drogą tez byms ie dowiedziala jak odświeżać autoamtycznie i gdzie są
minki w tym nowym napewno nie lepiej funkcjonujacym BB:/

Ja jutro mam wizyte u okulistyi wizyte u gina kontolną - zobaczymy co nowego słychac w moim podwoziu:)

jeśli chcesz odpowiedzieć tak jak kiedyś to w ten różowy napis"odpowiedź na temat" trzeba 2 razy kliknąć i pojawi się okno z buźkami i cytatami:tak: - jeśli klikniesz 1 raz to skieruje Cię do szybkiej odpowiedzi:tak::biggrin2:.
 
dziewczyny czekam na męża i jedziemy na IP,niesamowicie boli mnie brzuch,myślę że to skurcze bo co jakiś czas łapie mocniej i nawet jak zmieniam pozycję,aż mnie plecy bolą,mały się strasznie wypycha...normalnie mam pietra,jak coś to dam znać do mcgosi.Próbuje liczyć skurcze ale to wcale nie takie łatwe...dobra muszę się skupić:baffled:
Kochana czekamy na relację!!!!
hej dziewczyny. ja juz w domku z Igorkiem. dzisiaj wypis o 15. chaos totalny a do tego takie zmiany na forum ze niczego ogarnac nie moge. Dzieki za gratulacje. wstawilam 2 zdjecia mojego wielkoluda. jest naprawde superrrr. narazie tyle ale jak ogarne caly ten harmider na pewno wróce. pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za kolejne mamuski
Witamy ślicznego masz synka :)
Kochane, ja skurcze co 6 minut.. Ide się kąpać. Zobacze czy mi przejdzie.

Pisz nam Kochana co u Ciebie, może w końcu to te właściwe skurcze.
 
Ja po kąpieli.. Nadal co 6 minut skurczybyki.. Boli :( Trwają 70 - 80 sekund.. Ale trwa to już trwa a ja sie boję jechać że to fałszywy alarm.. Jeszcze tak ze 2 godziny posiedze i poczekam.. Tylko boje się że za bardzo mi się to moje rozwarcie powiększy :(
 
Ja po kąpieli.. Nadal co 6 minut skurczybyki.. Boli :( Trwają 70 - 80 sekund.. Ale trwa to już trwa a ja sie boję jechać że to fałszywy alarm.. Jeszcze tak ze 2 godziny posiedze i poczekam.. Tylko boje się że za bardzo mi się to moje rozwarcie powiększy :(

ty sie nie boj ze sie rozwarcie powiększy bo u ciebie to juz czas i mozesz rodzic :)
 
reklama
Do góry