reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Naciskasz prawym przyciskiem myszki wybierasz opcje odśwież.
Chyba misi bardziej chodzilo o automatyczne odswieżanie :) mnie też to wkrza że nie wyskuje mi nic nowego tylko musze odświeżać strone:/

A swoja drogą tez byms ie dowiedziala jak odświeżać autoamtycznie i gdzie są
minki w tym nowym napewno nie lepiej funkcjonujacym BB:/

Ja jutro mam wizyte u okulistyi wizyte u gina kontolną - zobaczymy co nowego słychac w moim podwoziu:)
 
No kochane, wrócilam. Ale szał na BB!!! ch chwila ktoras sie rozpakowuje. Az jestem w szoku.

Iza - kochana daj znac co i jak :)) trzymam kciukasy.
A Kamikaa - sie odzywala...?? czy po ostatnim spieciu sie nie odzywa juz do nas ?? :(
A co z Candy6 ?
 
misia niestety nie ma tu takiej opcji.. mnie to tez strasznie denerwuje.. bo trzeba samemu... a jak sie czlowiek przyzwyczail tak jak bylo wczesniej to trudno sie oddzwyczaic trzeba do nich napisac zeby znow to bylo:D

aneczka no napewno ci dadza lozko o ile bedzie jakies wolne:D:D u nas w szpitalach bylo by pewnie ciezko... ehh...

normlanie znow mialam taki straszny skurcz... czyzby to juz?....

Może już :-) No nie pogniewałbym sie gdybyś wcześniej odemnie urodziła :-) Wtedy zdałabyś mi relacje jak sie rodzi takie Pulpeciki :-]
 
heheh jak ja nie cierpie tego nowego BB - ja tu skrobie odpowiedz a juz tyle postów !! bo ja oczywiscie nie widzialam ze juz odpisałyście - oczywiscie brak odświeżonej strony:/
 
dronka minki sa w opcji zaraz obok "wyslij odpowiedz "masz "zaawansowana edycja " i tam sa minki...

zamiast ułatwić kobieta przewaznie w ciazy to tak poutrudniali to forum ze masakra... wrr:angry::crazy:
 
Chyba misi bardziej chodzilo o automatyczne odswieżanie :) mnie też to wkrza że nie wyskuje mi nic nowego tylko musze odświeżać strone:/

A swoja drogą tez byms ie dowiedziala jak odświeżać autoamtycznie i gdzie są
minki w tym nowym napewno nie lepiej funkcjonujacym BB:/

Ja jutro mam wizyte u okulistyi wizyte u gina kontolną - zobaczymy co nowego słychac w moim podwoziu:)

minki/emotki są w zaawansowanej edycji - czy jakoś tak...:dry:

No kochane, wrócilam. Ale szał na BB!!! ch chwila ktoras sie rozpakowuje. Az jestem w szoku.

Iza - kochana daj znac co i jak :)) trzymam kciukasy.
A Kamikaa - sie odzywala...?? czy po ostatnim spieciu sie nie odzywa juz do nas ?? :(
A co z Candy6 ?

kamikaa pisze na grupie zamkniętej...
candy6 dzis po wizycie - nie zanosi się na wczesny poród....


a co z Tabasią???:confused:
 
dronka minki sa w opcji zaraz obok "wyslij odpowiedz "masz "zaawansowana edycja " i tam sa minki...

zamiast ułatwić kobieta przewaznie w ciazy to tak poutrudniali to forum ze masakra... wrr:angry::crazy:

o widzę, że nie tylko ja mam takie wrażenie...jest trudniej się poruszać, odpisywać na posty :angry::crazy:mam nadzieję, że ktoś z "góry" czyta takie opinie i weźmie to pod uwagę:tak:
 
reklama
Do góry