reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

aniaskrzat trzymaj sie tam moze bedziesz nasza 1 marcóweczka:D

mnie od 2 godizn mecza skurcze jak na @ i w ogole od plecow nerek.. to takie srednio bólowo i raczej nie zapowiadaja nic powaznego chyba.. do tego twardniejacy brzusio... jejku chcialabym juz byc po...
takie czekanie to chyba najgorsze jest... szczegolnie jak temrin mija...
 
reklama
aniaskrzat trzymaj sie tam moze bedziesz nasza 1 marcóweczka:D

mnie od 2 godizn mecza skurcze jak na @ i w ogole od plecow nerek.. to takie srednio bólowo i raczej nie zapowiadaja nic powaznego chyba.. do tego twardniejacy brzusio... jejku chcialabym juz byc po...
takie czekanie to chyba najgorsze jest... szczegolnie jak temrin mija...


Oj doskonale Cie rozumiem... Ja jak już jutro dojade do tego szpitala to za nic w świecie z niego nie wyjdę(chyba że mnie wyniosą:-D;-)) mają wyciągać Dzidzia i już :-D
 
aneczka hehe najwyzej bedziesz spala na korytarzu jak juuz taka uparta jestes...

no a mnie wlasnie zlapal taki jeden skurcz normlanie w 1 momencie w pachniwie kregoslupie i brzuchi na dole i na gorze normanie nigdy nie przezylam nic bardziej bolesnego.. łoo.... zaczynam sie bac..
 
dziewczyny czekam na męża i jedziemy na IP,niesamowicie boli mnie brzuch,myślę że to skurcze bo co jakiś czas łapie mocniej i nawet jak zmieniam pozycję,aż mnie plecy bolą,mały się strasznie wypycha...normalnie mam pietra,jak coś to dam znać do mcgosi.Próbuje liczyć skurcze ale to wcale nie takie łatwe...dobra muszę się skupić:baffled:

chwilę mnie nie ma i wszystkie na raz skurcze mają...no no:-D

Ania trzymam kciuki...będę w gotowości :tak:
Izulka Ty też się teraz pilnuj :tak:

...chyba zaczęło się na dobre....
a już miałam pisać ze miałam skurcze - bolesne ale i przyjemne :sorry2:
 
aneczka hehe najwyzej bedziesz spala na korytarzu jak juuz taka uparta jestes...

no a mnie wlasnie zlapal taki jeden skurcz normlanie w 1 momencie w pachniwie kregoslupie i brzuchi na dole i na gorze normanie nigdy nie przezylam nic bardziej bolesnego.. łoo.... zaczynam sie bac..

He he no myśle że jak sie położe na krytarzu to już sie zlitują nademną i dadzą jakieś łóżko:-) A ja wałaśnie czuje sie teraz jakbym miała iśc zaraz na impreze no nic nie boli chyba sie zaraz weżme za przepraszanie mojego Misiaczka :-D

Ja już dziś postanowiłam że ostatni raz gole sobie cipunie i już wiecej nie zamierzam sie tak gimnastykować :-D
xXxIzuLQaxXx Leć Kochana bo jak tak dalej będzie to jeszcze nie zdąrzysz dojechać do szpitala.
 
cały czas coś tu się dzieje...:szok::tak::tak: aż trudno nadążyć:tak::tak:

a propos....ktoś wie, gdzie w tym nowym BB ustawia się autoodświeżanie czy coś takiego??? w starym co chwilę same wyskakiwały nowe posty, teraz muszę za każdym razem odświeżać w przeglądarce:crazy::angry:
 
cały czas coś tu się dzieje...:szok::tak::tak: aż trudno nadążyć:tak::tak:

a propos....ktoś wie, gdzie w tym nowym BB ustawia się autoodświeżanie czy coś takiego??? w starym co chwilę same wyskakiwały nowe posty, teraz muszę za każdym razem odświeżać w przeglądarce:crazy::angry:

Naciskasz prawym przyciskiem myszki wybierasz opcje odśwież.
 
reklama
misia niestety nie ma tu takiej opcji.. mnie to tez strasznie denerwuje.. bo trzeba samemu... a jak sie czlowiek przyzwyczail tak jak bylo wczesniej to trudno sie oddzwyczaic trzeba do nich napisac zeby znow to bylo:D

aneczka no napewno ci dadza lozko o ile bedzie jakies wolne:D:D u nas w szpitalach bylo by pewnie ciezko... ehh...

normlanie znow mialam taki straszny skurcz... czyzby to juz?....
 
Do góry