reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej marcóweczki!
dziewczyny czekam na męża i jedziemy na IP,niesamowicie boli mnie brzuch,myślę że to skurcze bo co jakiś czas łapie mocniej i nawet jak zmieniam pozycję,aż mnie plecy bolą,mały się strasznie wypycha...normalnie mam pietra,jak coś to dam znać do mcgosi.Próbuje liczyć skurcze ale to wcale nie takie łatwe...dobra muszę się skupić:baffled:

Trzymaj się kochana i dasz radę!!

Jestem bardzo ciekawa jak tam moniskabe- kuecze a jeszcze dziś była na NK :)
No dziewczynki teraz juz marzec więc do dzieła!
 
reklama
hej, ja też byłam tydzień temu na wizycie i okazało się, że maluszek mało przybrał na wadze bo 350 gram przez 3 tygodnie, i w 35 tc3d miał 2750 ale wszystkie wymiary ma większe o tydzień więc tylko tą wagą się martwię więc rozumiem co czujesz, wiesz może tak nie martw się tym usg, ja też przepływy mam ok, nie paliłam nigdy i nie mam żadnych problemów z ciśnieniem, a co lekarz teraz zalecił ci dalej? mi w sumie nic, pytając się o wagę powiedział, że wszystko ok, i nie mam się niczym martwić bo powiedział, że w przeciągu 2 tygodni i tak urodzę.
Ja mam sie stawic 16 marca na IP, jeśli wczesniej nie dojdzie do porodu. Pani doktor powiedziała, że będzie "chudzinka". Mały ma wszystkie organy dobre i komory w główce też są dobre. Bardziej martwi mnie to łożysko III stopnia i moje nadciśnienie ehh
 
Aguś dobrze, że sunia się znalazła. Mi moja kiedyś uciekła jak miała cieczkę i też po nocy jej szukaliśmy całą ekipą. Na szczęście nie skończyło się nie chcianymi szczeniakami :)
Mag007 mój mąż też ma opory odnośie seksu. Też nie chce pukać synka w głowe :)
Trzymam kciuki za Moniskabe i Patinke.
Ja dzisiaj byłam w szpitalu. Robili mi ktg i usg. Mój mały ma hipotrofie. Obwód główki na 37 tydzień, wymiar dwuciemienowy na 38 tydzień, a obwód brzuszka tylko na 34 tydzień :( Jego waga na dzień dzisiejszy to 2600 g. Do tego mam łożysko III stopnia. Lekarka mnie pytała czy pale bo u palaczek tak jest. A ja nigdy nie paliłam. W końcu doszłyśmy do tego, ze to przez moje nadciśnienie tak jest. Przepływy niby wyszły dobre, ale i tak mam troche stracha. Dziewczyny nie lekcewazcie nadciśnienia w ciąży bo to naprawde ma zły wpływ na maluchy. Może gdyby u mnie wcześniej stwierdzono i gdybym je wczesniej leczyła to mój synuś byłby większy, a łożysko w lepszym stanie.
Mnie też lekarka nastraszyła łożyskiem III stopnia w 35 tg, oraz zarzuciła, że palę, chociaż ja ani nikt w moim otoczeniu nie pali.:no: Poszłam więc do najlepszego specjalisty od USG w mojej miejscowości na konsultację, a ta mi powiedziała, że stare łożysko (III stopień) może być już od 32 tyg ciąży i to wcale nie świadczy o tym, że źle działa. :no: Podobno kiedyś lekarze próbowali oceniać przydatność łożyska na podstawie stopnia dojrzałości, teraz ważniejsze są prawidłowe przepływy substancji odżywczych oraz odpowiednia ilość wód płodowych.:tak: Dlatego nie powinnaś się tym martwić. Dodam jeszcze, że ja mam całą ciążę raczej niskie ciśnienie niż wysokie- moje najwyższe zanotowane to 120/70.
 
Ja mam sie stawic 16 marca na IP, jeśli wczesniej nie dojdzie do porodu. Pani doktor powiedziała, że będzie "chudzinka". Mały ma wszystkie organy dobre i komory w główce też są dobre. Bardziej martwi mnie to łożysko III stopnia i moje nadciśnienie ehh

ah rozumiem w takim razie, no u mnie też wszystko dobrze, wszystkie wymiary itp. tylko trochę mniej utył, trzymam kciuki :)
 
ramari - wyobrazam sobei jak musialas sie zmartwic :-( No ale wiesz jak to jest - to sa tylko aparatury do pomiaru i one niekoneicznie musza byc nieomylne... Najwazniejsze ze wszystkie organy Twoj Maluszek ma dobrze rozwiniete :-)

No i nie zdziwilabym sie gdyby AniaSkrzat wyprzedzila MoniskeBe i Patinke...
Ale generlanie to dzis nikt jeszcze nie urodzil... No ale wieczor dlugi... Zobaczymy co to bedzie. Wspolczuje dziewcyznom lezacym w szpitalu na patologii - tez sie musza pewnie martwic :-(

Ja troche skurczy mialam popoludniu, ale takie umiarkowane. No ale ja i tak czekam na Czopa, potem kilak dni i porod :-D Czyli jeszcze ze 2 tygodnie sie pobujam...

Milego wieczoru!!!!!!!!!!!! :-)
 
ramari - wyobrazam sobei jak musialas sie zmartwic :-( No ale wiesz jak to jest - to sa tylko aparatury do pomiaru i one niekoneicznie musza byc nieomylne... Najwazniejsze ze wszystkie organy Twoj Maluszek ma dobrze rozwiniete :-)

No i nie zdziwilabym sie gdyby AniaSkrzat wyprzedzila MoniskeBe i Patinke...
Ale generlanie to dzis nikt jeszcze nie urodzil... No ale wieczor dlugi... Zobaczymy co to bedzie. Wspolczuje dziewcyznom lezacym w szpitalu na patologii - tez sie musza pewnie martwic :-(

Ja troche skurczy mialam popoludniu, ale takie umiarkowane. No ale ja i tak czekam na Czopa, potem kilak dni i porod :-D Czyli jeszcze ze 2 tygodnie sie pobujam...

Milego wieczoru!!!!!!!!!!!! :-)

a dlaczego czekasz na czopa??? przeciez czasem nie odchodzi...? kurde bo ja to czopa nie widzialam ani nawet sladu... he he

nikt nie urodzil ale aniskrzat ma szanse :tak: a ma ten sam termin co i ja :szok:

jak sobie pomysle ze 2 tygodnie jeszcze to mam dramat!
 
dziewczyny czekam na męża i jedziemy na IP,niesamowicie boli mnie brzuch,myślę że to skurcze bo co jakiś czas łapie mocniej i nawet jak zmieniam pozycję,aż mnie plecy bolą,mały się strasznie wypycha...normalnie mam pietra,jak coś to dam znać do mcgosi.Próbuje liczyć skurcze ale to wcale nie takie łatwe...dobra muszę się skupić:baffled:

Trzymam kciuki:-)moze tu już?:confused:w każdym bądź razie, daj znać, co i jak:tak::tak::tak:
 
Boziu, ale mam dziś fatalny nastrój wszystko mnie drażnie i własnie sklęłam przed chwilą B a teraz mi głupio i wstyd no ale mógł mnie nie denerwować.
AniaSkrzat1 Trzymam kciukasy mocno :-)
 
reklama
hej dziewczyny. ja juz w domku z Igorkiem. dzisiaj wypis o 15. chaos totalny a do tego takie zmiany na forum ze niczego ogarnac nie moge. Dzieki za gratulacje. wstawilam 2 zdjecia mojego wielkoluda. jest naprawde superrrr. narazie tyle ale jak ogarne caly ten harmider na pewno wróce. pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za kolejne mamuski
 
Do góry