reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam w pochmurne przedpołudnie:-)

Nocka minęła całkiem dobrze , nawet niewiele się budziłam:-)
Ccaroline - to może u Ciebie się zaczyna, trzymam kciuki żeby wszystko było ok.:-)

Ja mam ustalony wstępnie termin cc na 17 marca:szok: Ale już stres mnie dopada.

Mamy kolejne mamusie:-) Oby tylko zdrowo rosły dzieciaczki i mamusie dobrze się czuły:-)
 
reklama
Przez tą pogodę to ja bym tylko spała:confused2:

agama, wysłałam Ci numer:tak:

Młoda mamuśka:), super twój M zareagował:-)
Bo on dobry facet jest,czasem tylko w pierdziel mu się należy:-D
hej kochane,
dawno tu nie zaglądałam, ale mała pochłania moja całą uwage, no i jeszcze to mieszkanie...ale podpisaliśmy wczoraj juz umowe z bankiem, teraz tylko notariusz,ufff chyba już coraz bliżej końca...
wczoraj pierwszy raz zostawiłąm małą z mamą, i cay czas o niej myślałam, eh wywróciła cały mój świat ta kruszynka:-)
No i się zakochałaś w kruszynce;-)Pewnie większość z nas tak oszaleje na punkcie dzieci,tyle na nie czekamy i całe ciążowe życie kręci się w okół nich.
 
Dziś znowu sama w domku będę- męża wezwali do pracy i nie wiem czy jeszcze jutro nie będzie musiał pójść. A miałam takie plany na weekend... On też sobie nie odpocznie biedak:angry:

ja tez sama

moj m zaraz wychodzi i nie wiem o ktorej wroci

tylko tyle go wykorzystalam ze mi poodkurzal i zrobil sniadanko;-)

ja dalej sprzatam, piore, zakupy i za jakis obiad sie wezme, spaghetti z tunczykiem dzis:-)
 
Co do numerów to ja też za kilka dni poproszę którąś o numer.Ja mam w erze jakby coś;-)Myślę,że najlepiej którąś mającą termin po 20marca...bo co jak obie wylądujemy w szpitalu:-D
 
A ja dziś chyba pizze znowu zrobię. Ja uwielbiam pizze szczególnie domowej roboty, bo wtedy mogę włożyć dużo składników. O w tv chyba coś dobrego gotują może jakiś przepis nowy złapię:-)
 
hejka;:)

ale wysyp u nas ostatnio,,...

U mnie jeszcze prawie caly miesiac....czekania...ale dam rade...!!

dzisiejsza nocka taka sobie....plecy cos mnie bola i kuja...ajc....:-:)-( nie wiem od czego...zatrudnie meza to moze pomasuje....
 
reklama
hejka;:)

ale wysyp u nas ostatnio,,...

U mnie jeszcze prawie caly miesiac....czekania...ale dam rade...!!

dzisiejsza nocka taka sobie....plecy cos mnie bola i kuja...ajc....:-:)-( nie wiem od czego...zatrudnie meza to moze pomasuje....

U mnie jeszcze tylko 7 dni ;) A co do bóli to ja nie mam kogo zatrudnić do masażu :( Ale dam rade ;]
 
Do góry