reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam dziewczyny.. widze ze wasze nocki to podobnie jak u mnie...
ja polowe w ogole nie spałam bo chyba z 6 razy bylam siusiu... i zasnac niedalam rady prawie w ogole.. a jak juz o 6 rano zaczely mnie lapac skurcze w brzuchu to juz myslalam ze o 8 pojade na porodówke... ale przestalo :eek: i do tej pory cisza... tylko troche mi co jakis czas brzuch twardnieje no masakra...
jednak wolalabym juz byc po... niz sie tak meczyc i meczyc...:-(
Moj D. tez jeszcze spi spioch jeden wstretny.. ale zaraz zrzutka z łóżka i niech robi sniadanie jak juz jest w domu hihi:rofl2:
 
reklama
Chyba nie, bo pisała, że czekają na panią doktor, która zaczyna dyżur o 20, a córeczka urodziła się o 21, to pewnie przez cc.
No faktycznie, wyglada na cc. Ale szybciutko nam dala znac :-) Super, ze wszystko ok, bo martwilam sie o nia (mam taki sam problem z lozyskiem i boje sie kazdego dnia... oby do wtorku ;-)).
 
witam sie i ja :tak::tak::tak:
u mnei tez noc do d... bo M strasznie chrapie... PRzenioslabym sien a sofe do salonu ale cholera z jakiej racji on ma miec wygodne lozko a ja waziutka i twarda sofe... :wściekła/y: a tak to przynjamniej on tez rozowo nie ma bo go co chwile wale po plecach zeby nie chrapal :-p

ccaroline - moze faktycznie cos sie zacyzna - poczekamy na dalszy rozwoj wypadkow ;-);-)
u mnie nadal nic i dobrze :sorry:


milej soboty zycze :tak::tak::tak:
 
Ja też już po śniadanku, a mój M śpi:) Ale dziś pogoda
Ciekawa jestem ile urodzi jutro, czyli w pełnie:) Ja się nie pisze, nie mam żadnych objawów, oprócz puchnących nóg, bólów miesiączkowych, obniżonego brzucha, i takie tam, same wiecie:)
Mam tylko nadzieję że nie urodze 8 marca, ja sama mam urodziny w swoje imieniny i zawsze dostawałam tylko jeden prezent, jedne zyczenia i zawsze tego żałowałam. Więc mam nadzieję że moja córcia nie urodzi się 8 marca,bo tak to biedna będzie zawsze miała jeden prezent i życzenia na dzień kobiet i na urodzinki

ja tak wczoraj myślałam o sexie z moim J...ale doszłam do wniosku ze chyba jeszcze nie jestem gotowa rodzić...no zmiennie to u mnie...raz chce a raz nie...boję się tego porodu:eek: i chyba wolę poczekać aż samo z siebie się zacznie :laugh2:

Nasz Mikołaj będzie dostawał jeden prezent na imieniny i w Mikołajki hihihi...:-D
 
Witam Pięknotki!
Effa urodziła wczoraj o 23.05 :-)
U mnie nocka nie najlepiej, ciągle sie budziłam. Poza tym tak sie poce w nocy a śpie pod cienkim kocem:no: Normalnie budze się cała mokra.Dzis postanowiłam spakować ostatnie drobiazgi do szpitala i tak sie zastanawiam co by tu wziąść na zabicie czasu (gdyby poród trwał wieczność:-p). Pewnie to bedzie jakaś książka i oczywiście Mp3.
 
reklama
Witam Pięknotki!
Effa urodziła wczoraj o 23.05 :-)
U mnie nocka nie najlepiej, ciągle sie budziłam. Poza tym tak sie poce w nocy a śpie pod cienkim kocem:no: Normalnie budze się cała mokra.Dzis postanowiłam spakować ostatnie drobiazgi do szpitala i tak sie zastanawiam co by tu wziąść na zabicie czasu (gdyby poród trwał wieczność:-p). Pewnie to bedzie jakaś książka i oczywiście Mp3.

no to Effa sie chyba męczyła...bo pęcherz jej po 13 przebili :sorry: GRATULACJE!

ja sie zastanawiam czy laptopa nie wziąć bo mam full filmów na nim...ale pewnie nie wezme bo jak będzie dziecko ze mną leżeć to będę weń wpatrzona jak w obrazek :-D:-D:-D
 
Do góry