reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Wkleiłam smsa od Igi - kolejna lutówka:-)

Nie mam siły już teraz Was doczytywać, ale coś widziałam o spaniu na brzuszku.
Położna nam mówiła, że to super pozycja, ale nie wolno wtedy dziecka nawet na minutę zostawić samego, bo może się udusić.

Spadam do wyrka - dobranoc:-)
 
Aneczka numer przesłałam mam nadzieje ze doszedł. podaj mi swoj;)



No Brzuszki ja zmykam spac. Do Jutra o ile sie nie porozpakowywujecie wszystkie... bo tępo macie niezle... jeszcze marca nie ma a polowa juz z dzidziami :rofl2::tak:
 
Wy spać a ja dopiero popiszę , ale chyba też chwilę bo mnie M goni, że małego ciągle promieniuję - kurcze a siedze dopiero z godzinkę bo Was nadrabiałam. :tak:
Tak jak pisałam rano- M stanął dziś na wysokości zadania - nasz pokoik lśni:-) - no jutro jeszcze aby podłogę zetrę , wszystkie kurze powycierał , gdzie się dało :szok: , tak dokładnie że aż go poł dnia wychwalałam :tak:, a potem pograliśmy trochę z nudów w chińczyka :-D. Ja tylko kilka prań zrobiłam i jak padłam to popołudnie przespałam.
Ja na tą pełnię się nie piszę :no:- torba nie spakowana :no:, w sumie na następną też nie bo za późno .
Przeczytałam o materacu i od razu wyjeliśmy z foli- no i faktycznie trochę śmierdzi.
 
ale jestescie plodne - mam na mysli pisanie :-p:-p:-p
odebralam dzis niemieckei Pampersy ale nie rozpakowywalam wiec nie powiem nic poki co na ich temat.
spalam popoludniu ale chyab pojde tez jzu do lozka bo nei chcem isie siedziec.

gaba - gratuluej wozka :tak: tak sie wlasnie zastanawialam co kupicie :sorry:

pamietam ze ja kczekalam na Jasia to tez byla pelnia, ale ja olal i poczekal do terminu :-D Adas pewnie tez tak zrobi ,zreszta ja nie chce rodzic w ten weekend jeszcze :no:
w poniedzialek ide do lekarza, we wtorek jade do pracy a na srode sie umowila mz kolezanka wiec moze kolejny weekend bedzie lepszy albo tuz po - milo byloby miec prezent na Dzien Kobiet - ciekawe ilu z nas sie to uda :-D


Dobrej nocy zycze :tak::tak::tak:
 
no a aj zauwazylam ze u mnie wrecz przeciwnie - siedzac nie czuje nic :-D Gorzej jest potem jak wstaje czy sie klade :-D

Faktycznie Czarnuszki nei bylo dzis w ogole na forum... mam nadzieje ze u niej ok
 
reklama
Witam :) Dzisiaj pierwsza jestem.

Koszmarną miałam noc myślałam, że rodzę!!!!!!!!!!

Obudziłam się w nocy z wielkim bólem brzucha, tylko był jakiś inny niż przy skurczach, doszłam do łazienki i cisnęło mnie, brzuch twardniał co chwilę jakby skurcze, nie mogłam się załatwić po jakimś czasie jak mnie przeczyściło!!!!! Leciało ze mnie jak nie wiem co!!!! Brzuszek troszkę przestał boleć i za chwilę to samo!!! Organizm chyba mi się zaczyna oczyszczać. Mąż się przestraszył i pytał czy jedziemy na porodówkę :-p

Po za tym brzuch mi się znacznie obniżył.


U nas brzydka pogoda pada deszcz, także życzę miłego dnia Marcóweczki.
 
Do góry