reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja tez juz dziendobry

nie moge spac

ccaroline85 no to mialas przeboje w nocy, to rzeczywiscie moze byc juz tuz tuz, zaczelas w koncu 39 :tak:

ja za to po ciezkim dniu nocka okej, wprawdzie pobudka o 7 ale nie tak zle, tylko raz wstawalam na siku

igi urodzila:-) fajnie fajnie:tak:

pogoda u nas tez nienajlepsza...
 
reklama
Siema
ja już na nogach :sorry:
niby jestem wyspana ....ale to w ciagu dnia wyjdzie hehe i pewnie zaliczę drzemkę w południe :-D:-D:-D

J jeszcze śpi...a ja się zastanawiam jak mu tu powiedzieć ze jednak pasuje iść na zakupy ...bo chemia się pokończyła a później nie będę miała jak kupić...tak więc znowu sie zacznie gadanie...bo to leń niesamowity:eek::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Hej.
Mój też jeszcze śpi. Ale zarza go obudzę bo chcę świeże bułeczki na śniadanie:tak:
W nocy też coś sie kręciłam i spać nie mogłam. No ale dziś cieszę się że sobota i Mężuś w domu będzie dotrzymywał towarzystwa. Oby weekend szybko minął!!
 
hej brzuszki :)

ale naskrobałyście przez wieczór i przez ranek :)

gratulacje dla nowych mamuś.

iga miała taki termin prawie jak ja i już ma maluszka przy sobie :)
 
Ja też już po śniadanku, a mój M śpi:) Ale dziś pogoda
Ciekawa jestem ile urodzi jutro, czyli w pełnie:) Ja się nie pisze, nie mam żadnych objawów, oprócz puchnących nóg, bólów miesiączkowych, obniżonego brzucha, i takie tam, same wiecie:)
Mam tylko nadzieję że nie urodze 8 marca, ja sama mam urodziny w swoje imieniny i zawsze dostawałam tylko jeden prezent, jedne zyczenia i zawsze tego żałowałam. Więc mam nadzieję że moja córcia nie urodzi się 8 marca,bo tak to biedna będzie zawsze miała jeden prezent i życzenia na dzień kobiet i na urodzinki
 
Hejka
No i wczoraj miałam napisać że ja to chyba w ciąży nie jestem, żadnych większych dolegliwości, żadnych bóli , skurczy itp, gdyby nie ten wystający brzuchol to chyba bym nie wiedziała :-D, ale po tej nocy to stwierdzam że jednak jestem. Miałam coś podobnie jak Ty Caroline, tylko mnie nie wyczyściło ale brzuchol twardy, bolący :eek:.
No ale ja nie dopuszczam już porodu :-). Zjadłam śniadanko, nospe, magnezik i już lepiej :tak:
Co do świeżych bułeczek to jem je tylko jak u teściów jesteśmy bo tam zawsze świeże z rana , u nas wolelibyśmy nie jeść niż z rana do sklepu gonić :-p, zawsze są zapasy na drugi dzień a nieraz to i na jeszcze trzeci :-p.
Zaraz spadam na zakupy a potem dokończe porządki więc zajrzę najprawdopodobniej znowu wieczorem :sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Witam z rana dziewczynki :tak:
Nio prosze i Igi się nam rozpakowała :tak: ciekawe co tam u Agniesiak.
Ja nocke miałam nawet udaną tylko raz na siusiu :szok: ale wieczorem to mała takie cyrki wyprawiała że myślałam że pempkiem mi wyskoczy :-D na szczęście jak mąż kładzie ręke na brzuszku to niunia od razu idzie lulu :tak: mam nadzieje że po urodzeniu też będzie miał na nią taki senny wpływ.
 
Do góry