reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
prawda? ja to malo z krzesla nie spadlam jak mi to powiedziala.

moze dla osob z boku to bylo komiczne, ale ja uwazam ze bylo straszne. No kurcze odpychac kobiete w zaawansowanej ciazy, bo jakiejs starej prukwie sie spieszy?
a co na to panie w laboratorium? zareagowaly?


dobra, ide sie wziac za ciasto i obiada :-):tak:

no powiedziały cos do tamtej ale nie wiem co, ja złapałam te drzwi i sama zamknelam z trzaskiem.. i poczekałam ../.ale wkurzyłam sie tak ze w pysk ten wredny dałam jej prawie jak wychodziła:crazy:
 
masakra.
Tym bardziej ze pobranie krwi nie trwa dlugo. Mogla chwilke zaczekac. Ale widac korona by jej z glowy spadla. :crazy::crazy:

Ciekawe jak MAG sie czuje. Czy juz jej CC zrobili.
 
Witajcie Brzuchatki!
Ostatnio bardzo rzadko tu zaglądam ale cały czas was poczytuje. Jestem ciągle zaganiana bo po porodzo czeka nas przeprowadzka i teraz tyle mamy na glowie z B. U mnie wczoraj zaczął sie 40tc jeżeli do wtorku nie urodze to ide do szpitala i będą mi pewnie wywolywać poród. Tak sie zastanawiam czy to bedzie cc czy sn bo jak piszecie macie pomiary miednicy itp a ja nic takiego nie miałam tym bardziej że Kubuś waży 3725g a ja jestem jak to lekarz powiedział dość pchełkowatej budowy.
We wtorek jak bylismy na wizycie gin powiedzial ze szyjka zgładzona i że rozwarcie na opuszek a jak wrocilam to normalnie coś mi brazowego lecialo i oczywiscie zadzwonilam do niego ale na szczescie uspokoil mnie ze tak moze być.
Już bym tak chciała żeby Niunio był z nami... Na szczęście jeszcze tylko kilka dni.
 
no to effa znow w spzitalu :-) Trzymamy kciuki!!!!

no i faktycznie - ciekawe co u reszty milczacej :tak: mam nadzieje ze wszystko ok.

Ja tam za okna sie nie biore - M umyl w grudniu (na poczatku) i poki co sa ok jeszcze. Mycie okien to jego dzialka

A JA SPAKOWALAM TORBE!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie pelnia szczescia :-D
Mialam liste rzeczy, odkreslalam rzeczy spakowane - jeszcze dokumenty, aparat, komorka, ladowarki i sztucce z kubkiem i talerzem.
Ale powiem Wam ze wyszlo tego sporo... Dla Maluszka wzielam 2 zmiany ubranek (jak bedzie zdjecie do gazety robione :-D i na wyjscie) i wzielam jednak rozek bo jak zasika szpitalny to nie bede sie prosic od razu tylko wezme swoj :-p
Wzielam tez 3 pieluchy (w tym 2 tetrowe), reczniki dla siebie, kolor poporodowe, szlafrok, kapcie i klapki i wlasnie te rzeczy zajmuaj najwiecej miejsca... Koszule wzielam 2 - 1 do porodu i potem M ja pewnie wezmie do domu, a druga na przebranie. A nastepnego dnia M mi przyniesie 2 kolejne.
Przypominam ze torbe mam taka na kolkach "zakupowa" IKEA | Podróż | Torby | UPPTÄCKA | Torba na zakupy/ kółka - generlanie to jest naprawde spora... :eek:
 
o kurcze jak mnie cycki swędzą tak od kilku dni a dziś to masakra:crazy:, moze będą nowe rozstępy:eek:
Mnie na szczeście cycki nie swedzą ale o brzuszku wole nie mówić normalnie masakra, ręce aż mi opadają. Bartek sie śmieje ze mnie bo nie chce Mu brzuszka pokazywać, ale mówie wam dziewczyny tak sie wstydze tych okropnych pręgów :-/
 
reklama
Mnie na szczeście cycki nie swedzą ale o brzuszku wole nie mówić normalnie masakra, ręce aż mi opadają. Bartek sie śmieje ze mnie bo nie chce Mu brzuszka pokazywać, ale mówie wam dziewczyny tak sie wstydze tych okropnych pręgów :-/

Ja do swoich zdążyłam już się przyzwyczaić :-p


Co do torby mi zostało dopakować kosmetyczkę, klapki pod prysznic, ładowarkę, dokumenty i wodę :) Ale zapisałam se na kartce, co mam jeszcze spakować, abym w ostatniej chwili jak bym wpadła w panikę wiedziała co mam wziąć :D
 
Do góry