reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hejka. Byłam rano zanieść siuśkii zapisałam się na 15:20 do mojego gina bo martwi mnie to ciśnienie a mówił że jak bedzie wysokie to mam odrazu przyjsc.Teraz gotuje kapuchę z grzybami na kulebiaka od mcgosi:-D mój maz go uwielbia ( ale jemy raz w roku na świeta,bo nie znałam wcześniej tego przepisu tylko kupywałam na zamówienie).Zrobiłyście mi ochotę na ciacho i mam zamiar kopiec kreta sklecić:-D:tak:Mycie okien u mnie porodu nie przyspieszyło jak widać ( w sobotę umyłam ) a wręcz mi zaszkodziło bo po weekendzie mam ten okropny ból w lewym boku i pod żebrem:eek::angry:że aż się żyć odechciewa,także nie polecam...
 
Effaa ty to masz pzeboje z tym porodem:-) ale super że czujesz sie dobrze, nawet bardzo dobrze:tak: to ty minuty mozesz liczyc..a nie tak jak ja tygodnie jeszcze:-D powodzenia!!:tak:

a ja juz skonczyłam okna,, tempo ekspresowe!!:-) nasza sypialnia, julka pokój i kuchnia..zostaje salon..ale to moze jutro juz:D

wiecie co..dzisiaj mi sie tak przykro zrobilo..siedze i mysle " a co gdyby"..

dzisiaj dowiedzialam ssie ze od nas z wydziału ( geografia) wysyłaja dwie osoby na pól roku do Isafjordur, do Islandii...pierwszenstwo maja osoby z najwyzsza srednia , i super listyem motywacyjnym..a ja mam najwyzsza srednia na wydziale a Islandia jest moja pasja od bardzo dawno..w ogóle studiuje w kierunku hydrologii i glacjologii..no i wkurzyłam sie czemu rok temu nie dali takiej szansu..kuźwa:no::no::no: marzenie mojego zycia mi tak przelatuje przed oczami i robi mi "pa pa"..ach już chce wiosne i sie chociaz moim morzem pocieszyc:sorry:
 
Ja spadam sie szykowac do lekarza, dzis juz chyba mnie nie bedzie, takze do jutra brzuszki :* spokojnego popoludnia!
Effa jutro chce Cie widziec w rozpakowanych marcówkach :tak::tak:
 
uhhh wróciłam z receptą na tego paciorkowca antybiotyk Augumentin mi przepisała:eek:,
jak wracałam to tak sie wkurzyłam jak nie wiem, chcę wejść do tramwaju a tam ku....a tyle ludzi upchanych że na schodach stali:baffled:, no i chce wejść a tak jak na złość poręczy nie było i nie mogłam sie podciągnąć , ale jakoś wskoczyłam i oczywiście równowagę straciłam i poleciałam brzuchem na ludzi aż sick zabolał mnie i się przestraszyłam , i co oczywiście nikt nie ustąpił , dopiero jak prosiłam, myślalam że ich tam pobije :crazy:
 
uhhh wróciłam z receptą na tego paciorkowca antybiotyk Augumentin mi przepisała:eek:,
jak wracałam to tak sie wkurzyłam jak nie wiem, chcę wejść do tramwaju a tam ku....a tyle ludzi upchanych że na schodach stali:baffled:, no i chce wejść a tak jak na złość poręczy nie było i nie mogłam sie podciągnąć , ale jakoś wskoczyłam i oczywiście równowagę straciłam i poleciałam brzuchem na ludzi aż sick zabolał mnie i się przestraszyłam , i co oczywiście nikt nie ustąpił , dopiero jak prosiłam, myślalam że ich tam pobije :crazy:

:no: normalka w tramwajach i autobusach..mnie wczoraj na pobraniu krwi jedna taka baba prawie zgniotl drzwiami, bo laborantka powiedziala ze mam pierwszenstwo a ona na to ze ja to nie interesuje, i odepchnela mnie ze az na sciane polecialam i zamknela drzwi tak ze mi nogi o mało nie przyciela...az nie wiedziałam czy to bylo bardziej straszne czy komiczne:eek:
 
adelina to faktycznie nie ciekawie odnośnie tego marzenia...no ale pamiętaj że nic nie dzieje się bez przyczyny :sorry:

naogladałam sie przepisów na ciasta w necie i smaka mam...już myślę co by tu upiec na chrzciny, nawet fforemek na allegro szukałam hehehe:-D
 
Pewnie,że trzeba chcieć.Moja mama już 4lata nie pali po tych tabletkach,mi w maju stukną 4lata ale spaliłam w tym czasie 4 papierosy przy mega stresowych sytuacjach.
.

Moj wlasnie tez rzucil przy tym tabexie.Na razie kilka dni.Ale jestem dumna.Mam nadzieje ,ze dalej mu tak dobrze pojdzie.
Zakład pracy na pewno zatrudnia powyżej 20 osób:tak::tak::tak:
No to w takim razie kasy nie wyplaca Ci zus tylko zaklad pracy ktory pozniej rozlicza sie z zusem.

uhhh wróciłam z receptą na tego paciorkowca antybiotyk Augumentin mi przepisała:eek:,
jak wracałam to tak sie wkurzyłam jak nie wiem, chcę wejść do tramwaju a tam ku....a tyle ludzi upchanych że na schodach stali:baffled:, no i chce wejść a tak jak na złość poręczy nie było i nie mogłam sie podciągnąć , ale jakoś wskoczyłam i oczywiście równowagę straciłam i poleciałam brzuchem na ludzi aż sick zabolał mnie i się przestraszyłam , i co oczywiście nikt nie ustąpił , dopiero jak prosiłam, myślalam że ich tam pobije :crazy:


Ehh dobrze ,ze nic wam sie nie stalo!
 
reklama
tego to nie słyszalam:-pale malo prawdopodobne mi sie to wydaje:eek:
prawda? ja to malo z krzesla nie spadlam jak mi to powiedziala.
:no: normalka w tramwajach i autobusach..mnie wczoraj na pobraniu krwi jedna taka baba prawie zgniotl drzwiami, bo laborantka powiedziala ze mam pierwszenstwo a ona na to ze ja to nie interesuje, i odepchnela mnie ze az na sciane polecialam i zamknela drzwi tak ze mi nogi o mało nie przyciela...az nie wiedziałam czy to bylo bardziej straszne czy komiczne:eek:
moze dla osob z boku to bylo komiczne, ale ja uwazam ze bylo straszne. No kurcze odpychac kobiete w zaawansowanej ciazy, bo jakiejs starej prukwie sie spieszy?
a co na to panie w laboratorium? zareagowaly?


dobra, ide sie wziac za ciasto i obiada :-):tak:
 
Do góry