reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
no i bądź tu madry!!!!! :no:

ja się chyba zorganizowac nie umiem :no: czuje sie okropnie :no:

Zrób coś dla siebie ionka :-) może dobra herbatka? albo maseczka?
Jestem pewna, ze radzisz sobie doskonale tylko zmęczenie Cie dopadło.

To tylko spekulacja ... moje Maleństwo jeszcze w brzusiu się wygrzewa wiec łatwo mi mówić.
 
Kochane, w necie pisze że pomarańczowy mocz może wskazywać na żółtaczke.. ;/

a nie bierzesz czasami jakis leków na nerki?? może furaginum??

Mi się nie zdarzyło, aby pieniądze były później niż normalnie termin wypłaty:tak::tak::tak:

ale wyplaca Ci zus czy zaklad pracy??Bo jesli zaklad pracy zatrudnia powuyzej 20 osob to wyplate masz wlasnie w normalny dzien wyplaty.

Super, że humorek dopisuje :)
Mam pytanko do dziewczyn, które są na L4 Czy Zus spóźniał się wam z wypłatą pieniążków powinnam dostać mniej więcej 14 lutego do tej pory nie mam!!! Szef pewnie późno zaniósł, a ja muszę czekać!
Wiesz co z zusem róznie bywa oni wypl;acają jak chcą,moja mama tez jest teraz na l-4 i jej placi wlasnie zus i wyplaca jak chce czasem calosc czasem polowę a druga polowę za kilka dni.Poza tym szef ma 30 dni na wyslanie zwolnienia więc moglo mu sie przedluzyc.


Efa trzymam kciuki!!!!!!!
 
Wiesz co z zusem róznie bywa oni wypl;acają jak chcą,moja mama tez jest teraz na l-4 i jej placi wlasnie zus i wyplaca jak chce czasem calosc czasem polowę a druga polowę za kilka dni.Poza tym szef ma 30 dni na wyslanie zwolnienia więc moglo mu sie przedluzyc.

Tak właśnie mi powiedzieli w zusie i czekam, a szef lubi się spóźniać z papierkowymi sprawami :angry::crazy:
 
Wiesz co z zusem róznie bywa oni wypl;acają jak chcą,moja mama tez jest teraz na l-4 i jej placi wlasnie zus i wyplaca jak chce czasem calosc czasem polowę a druga polowę za kilka dni.Poza tym szef ma 30 dni na wyslanie zwolnienia więc moglo mu sie przedluzyc.
mnie ostatnio w zusie Pani powiedziala, ze pracowaca na dostarczenie zwolnienia do zusu ma pol roku :szok:
 
Super, że humorek dopisuje :)


Mam pytanko do dziewczyn, które są na L4 Czy Zus spóźniał się wam z wypłatą pieniążków powinnam dostać mniej więcej 14 lutego do tej pory nie mam!!! Szef pewnie późno zaniósł, a ja muszę czekać!

ja jestem na zwolnieniu ale mam co miesiac przedłużane więc ZUS mi nie płaci :sorry:
 
no i bądź tu madry!!!!! :no:

ja się chyba zorganizowac nie umiem :no: czuje sie okropnie :no:

ionka ja jeszcze nawet ni emam dziecka wiec tylko przytaczam slowa moje poloznej

jak to bedzie to sie zobaczy w praniu ;-)

a ty jestes mamusia swojego malenstwa i na pewno nie robisz nic co mogloby jej zaszkodzic..

my tez bedziemy pewnie miec mnostwo watpliwosci...

bedzie dobrze, nie martw sie na zapas!!
 
reklama
co do papierochow to moj M pali :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale na balkonie :-p:-p niezaleznie od pogody :-p:-p:-p
Fakt, ze pali malo - juz dawno zszedl do 3-4 dziennie, no ale zawsze to smrod :no: Pytam u lekarki o ten Tabex ale stwierdzila ze jak on pali tak malo to wystarczy silna wola... Ciekawe czyja, bo na pewno nie jesgo :-D
Ale znajomy po Tabexie rzucil (wczesniej podpalal i byl niemal uzaleniony od gum Nicorette:szok:) no i wytrzymal tez kilka miesiecy... :no:
To jednak naprawde trzeba po prostu CHCIEC
Pewnie,że trzeba chcieć.Moja mama już 4lata nie pali po tych tabletkach,mi w maju stukną 4lata ale spaliłam w tym czasie 4 papierosy przy mega stresowych sytuacjach.
ja zawsze tylko podgrzewam mleko w mikrofali, bo od gotowanego mnie brzuch boli :eek:
Ja aby się nie wysilać pije zimne z rozpuszczalnym kakao.
Kurcze ale objadłam się obiadkiem(ziemniaczki z natką,parówki w sosie pomidorowym i surówka z kiszonej kapusty)...czekam aż miejsce mi się zrobi na pomarańczę bo mam wielką ochotę...:sorry:
Właśnie co do ochoty,spisałam przepisy na te ciasta,dzięki.:-)
 
Do góry