reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A nam mówili aby kąpać do dwa dni, codziennie niby jest za często ponieważ skóra się wysusza, ale codzienna pielęgnacja typu przemywanie oczu, uszek i wszystkich fałdek jest potrzebna każdego dnia.
 
reklama
Agniesiak, Patinka jak ja Wam zazdroszcze tych 20tu stron. Ja mam strone tytułową :eek:. Ciężko się zabrać jak cholera. Może stworzymy jakieś kółko wzajemnego wsparcia???
Kółko wzajemnego wsparcia, haha:-D Ales mnie rozbawiła tym tekstem, ale dobreee:tak::-)

No ciekawe jak tam nasza Koza:-)
Ja się z miasta przyczlapałam (mieszkam w samym ryneczku więc daleko do sklepów nie miałam);-) i robię teraz obiadek:cool2::cool2::cool2: A dzis szef kuchni poleca: Meksykańską z kukurydzą:-D A może jak ugotuję ryżu i potem dodam ta meksykańską to wyjdzie mi leczo? hm.. kto wie, będę próbowac:rofl2: Miałam nie iśc na szkołę rodzenia (bo daleko mam szpital..) ale koleżanka cos wspomniała, że mnie podwiezie więc pewnie się przejadę;-) a co tam:-p pewnie to moje ostatnie zajęcia przed porodem będą, więc musze skorzystac;-):-) M mówiłam dziś, że nie idę, hehe. mam nadzieję, że zdążę wrócic zanim on z pracy wróci bo kluczy nie wziął:-D
 
Okna to i u mnie proszą się o wymycie :p Odpuszczam na razie.

Sprzątam, układam i końca nie widać, troszkę chyba przesadziłam, ponieważ cała się trzęsłam, nie wiem w sumie od czego.

Sprzątanie z moim synkiem to masakra!!!! Co ja poukładam to on rozwala i tak w kółko!! Wrrr
 
I ja dziś nad oknami myślałam - ale jeszcze poczekam z 1,5 tyg... jak dam radę patrzeć na takie jak sa teraz. :sorry2:

Dziś prasuję ciuszki... i piorę następne :tak:
 
Witajcie kochane;-)
Effa 3mam kciuki za poród :-)

Wczoraj pojechalam do przychodni po zwolnienie bo wiztye mam przelozoną za tydzien i moj gin kazał przyjechac na 14 że bez żadnego ale dostene zwolnienie a tu GUCIO!! Gin powiedziala ze bez badania mi nie przedluzy zwolnienia i najlepiej zebym o 21 przyjechala:wściekła/y: no a ja stanowczo NIE bo mam 25km i nie bede sie pozniej znowu po nocy telepać na badanie i tak spedzilam 3 godz czekajac na ekspresowe badanie...tetno małej, moje i długosc szyjki. W sumie to teraz sie ciesze bo wiem ze moja szyjka nadal długa i zamknieta a małej serduszko biło jak dzwon!!:rofl2: hehe a wieczorem dzieki temu byloprzytulańsko małe:sorry: No ale potem pojechalam na zakupy i wrocilam o 20 i tak sie złazilam ze umierałam .. plecy tak mnie napierniczały a rano łydki ze zgąć nie mogłam nóg! Chyba przecholowałam depczac przez 4 godziny po sklepach!! wieczoraem nei bylam wstanie wejsc nawet na BB :eek: od razu do wyrka!! Ale kupilam juz prawie wszytko:-)

Mag007 ja już 12 odcinków 6 serii Chirurgów obejrzałam i beda duuuuze zmiany ... tak żaluje ze nie mam nastepnych odcinkow ze :-( polecam tez serial Private Practice nawiązuje do Chirurgów - przeplataja sie tam wątki 2 seriali i ci sami aktorzy czasem graja w obu serialach. Też zajebiaszczo sie go ogląda:-)
 
Ja na razie zrobiłam obiad...i szyję....miałam zaszaleć i zrobić na deser galaretkę z lodami (bo przyszła 13-stka), ale galaretki w domu nie ma....później z mężem wyjdę do sklepu i wieczorkiem dopiero zrobię deserek:tak::tak::tak:
 
Kurcze...jak tak słysze o tych oknach to ja tez chce myc......ale tez musze jeszcze poczekac troszkę,.....
Poza tym naprawde nie wiem jak dom podprowadze do uzytecznosci jak juz nie bede musiala leżec...niby mąż ogarnia wszystko, ale plamy na podłodze, brudne ściany itp zupełnie mu nie przeszkadzają....

Poza tym się wkurzylam wlasnie strasznie....bo pożyczałam kolezance fotelik do samochodu dla malucha i mi oddala w torbie mówiąc ze wyprała, wyczyściła i ja już nie musze tego robic....no i wlasnie mnie podkusiło, zeby zajrzec do pokoju Hanki i wyjąc ten fotelik...i SZOK!! Wszystko tak umorusane, wysypała sie z niego tona jakis ciasteczek i innych pozostalosci po jedzeniu...caly brudny....:-:)-(Zaczełam sie z nim meczyc zeby zdjąc pokrowiec i go troche wyczyscic....ale sie nie nadaje:-:)-:)-( Teraz leze juz z bolącym brzucholem i skurczami...... i jestem MEGA WSCIEKŁA!!!:wściekła/y::wściekła/y:
jak mozna cos pożyczac i potem oddac w takim stanie???:szok::wściekła/y:
 
a nasza polozna zalecala kapiel codziennie, nawet nie racji samej higieny tylko z tej ze taki maluch relaksuje sie podczas kapieli i taka kapiel jest stalym elementem rytmu dobowego dzieciaczka
 
reklama
Jejku, moj M tez jest taki, mowi, ze mam do tego prawo, bo jestem w ciazy i nosze nasze Malenstwo i on sie nie dziwi, ze tak stekam i narzekam. Ciagle mi pomaga (jak jakiemus ulomkowi :-D) A ja go tylko przepraszam, ze w nocy sie tyle wierce i co godzine wstaje do kibelka i ze on sie nie wysypia. A on do mnie, ze przesadzam i wcale mu to nie przeszkadza. Echhhh Aniol normalnie :sorry:
moj Karol juz tez sie nie budzi jak sie krece, no chyba ze mocno zastekam, to pyta sie co jest. On znalazl sobie sposob. Spierdziela na drugi koniec lozka, zakrywa glowe koldra i juz :-D
I ja dziś nad oknami myślałam - ale jeszcze poczekam z 1,5 tyg... jak dam radę patrzeć na takie jak sa teraz. :sorry2:

Dziś prasuję ciuszki... i piorę następne :tak:
a ja czekam na kuriera z moja posciela, wtedy wrzuce wszystko do pralki i ostatnie pranie bedzie zrobione :-)
bede mogla wtedy przygotowac juz dzidziolowe lozeczko :-)
Meg007 ja już 12 odcinków 6 serii Chirurgów obejrzałam i beda duuuuze zmiany ... tak żaluje ze nie mam nastepnych odcinkow ze :-( polecam tez serial Private Practice nawiązuje do Chirurgów - przeplataja sie tam wątki 2 seriali i ci sami aktorzy czasem graja w obu serialach. Też zajebiaszczo sie go ogląda:-)
ja jakos nigdy nie moglam ogladac takich seriali z krwia i operacjami. Od razu mnie na wymioty bralo. Fuj.:sorry:

wrocilam wlasnie z miasta. W sumie nie bylo mnie moze z jakas godzinke, ale oczywiscie jak zwykle przeliczylam swoje sily i natargalam sie jak glupia. I do tego wieje cholerny wiatr i tylko zmarzlam :crazy:
 
Do góry