reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
i gdzie te skurcze od mycia okien :)nawet sasiedzi patrzyli jakos dziwnie z na przeciwka jak ja z brzucholem i szmatka wywijam :-D.Namylam sie jak szalona wszystko pachnie i lsni i jedno co mam to MNIE CHOLERNIE KRZYZ BOLIIIIIIIII :Wlasnie zjadlam talerz zupy kalafiorowej z wczoraj i ide polezec potem przed 16 bede robic obiad bo M przyjdzie ze szkoly :)Dzisiaj szpinak ,jajo i ziemniaczki + KEFIREK tak juz wiosennie :)
 
U mnie kostki w przeciągu 2 dni znacznie powiększyły swoją objętość. ostatnio chciałam się "wystroić" w jesienne botki, jednak kiedy jakoś wcisnęłam nogę:zawstydzona/y: to potem mój mąż darł na siłę żeby mi je zdjąć, ponieważ chodzenie w nich nie było możliwe.
Dobrze, ze to końcówka. Poprzednią ciążę miałam w lecie, więc jakoś tego problemu nie było widać.
Pozdrawiam wszystkie "spuchlaczki":-)

P.S. Mam nadzieję, że się nie obrazicie.
 
kamika może Twoja dzidzia chce wyjśc w terminie:) Podziwiam Cię... mi się nie chce nic robić, w półkach bałagan, okna brudne, a energii brak
 
a jak często kąpiecie maluszki swoje??
bo znów każdy mówi co innego...
ja codziennie przemywam Olci buźkę, szyjkę, rączki, pupę wodą zwykłą, bo mi powiedzieli, żeby kapać 2 razy na tydzień albo i raz...
więc nie wiem?? :sorry:
 
Hej,
Melduje sie ;-) U nas ok, zmykam sprzatac.
Moja babcia w szpitalu, bedzie miec wszczepiana endoproteze, wczoraj miala miec operacje, ale dostala jakis drgawek po znieczuleniu i przelozyli, moze dzis lub jutro kolejne podejscie, a ja w stresie :-(
I jeszcze czekam na wtorek jak na wyrok, co ze mna zrobia... :eek: Bo jak cc, to za 2tyg. juz bedziemy tulic Alusia :szok: Normalnie to do mnie nie dociera...

Fiołkowa daj mu do wiwatu. !!!

u nas jest odwrotnie.. ja narzekam, ze jestem taka niezgrabna, jak hipopotam, nie moge wstac, kucnac itp
to moj Karol odpowiada z przemilym glosikiem i przytulaskiem "Monis czemu sie dziwisz, przeciez w ciazy jestes, tak musi byc.":tak:
Jejku, moj M tez jest taki, mowi, ze mam do tego prawo, bo jestem w ciazy i nosze nasze Malenstwo i on sie nie dziwi, ze tak stekam i narzekam. Ciagle mi pomaga (jak jakiemus ulomkowi :-D) A ja go tylko przepraszam, ze w nocy sie tyle wierce i co godzine wstaje do kibelka i ze on sie nie wysypia. A on do mnie, ze przesadzam i wcale mu to nie przeszkadza. Echhhh Aniol normalnie :sorry:
 
reklama
Ja tez juz nie moge patrzec na moje okna, szczegolnie jak słonce zaswieci:szok: ale poczekam jeszcze z tydzien, zeby juz byc w bezpiecznym tygodniu, gdyby mialo sie cos rozkrecic :) dzis sie dowiem czy termin sie zmienil, mam nadzieje ze TAK ( oczywiscie na wczesniejszy :))
 
Do góry