reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Czarnuszka88 :-D on nie jest taki to bardziej ja :-D nie zebym go bronila bo ma swoje odpaly ale ta mala zlosnica to po mnie ;-D
 
reklama
Aniu Ty to wstawaj i na zakupy biegiem. To juz 40 tydzien :-D
zaraz bedziesz miala Kruszynke przy sobie :-)
Jeju wiesz jak ja się źle już czuję?? Mam już skurcze bolesne ale bardzo nieregularne. Poprzedni poród mialam wywoływany od zera. A teraz czekam na naturalny rozwój akcji. I jestem zaskoczona. Poszłabym na spacer ale napadało sniegu u nas dużo i ślisko. A o zakupach marzę ale nie czuję się już dobrze. Jakieś zawroty głowy. Powoli zmierzam ku finiszowi.
 
FIOLKOWA ;FRANIA ja moge myc okna i po schodach skakac i sutki calymi dniami masowac i orgazmy przezywac i wszystkie inne cuda :-D a moja mysza itak nie chce wyjsc .Jakis uparciuch z niej nie wiem w kogo sie wdala :-D ja tu przysiady fikam a ona nogami i rekami sie zapycha :-D
Ale się uśmiałam. Będzie z niej uparta dziewucha!! Pewnie obrała termin i nie zamierza wyjść wcześniej niż to sobie ustaliła:-D
 
karalajna O widze,ze moniskabe 1byla, a moj tez Ci doszedl?
w57vskjold61nkge.png
 
Witajcie!
Ja dziś później, ale nie dlatego, że zaspałam, tylko dlatego, że musiałam zrobić porządek w komputerze...nowy program antywirusowy zajął tyle miejsca, że komp ledwo zipiał...zostało mu tylko 806MB wolnego miejsca na dysku...więc uruchomienie czegokolwiek trwało 10 minut:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nieco rzeczy powyrzucałam (choć powinnam więcej) i na razie jakoś chodzi:tak:

A wczoraj znowu wieczorem wymioty....czyżby powoli przygotowanie do porodu?

Ależ pogoda za oknem...tylko spacerować...wiosnę też jakby już czuć w powietrzu, przynajmniej przez uchylone okno;-);-);-);-)

a mnie znowu leń ogarnia....:confused2::confused2::confused2: nawet nadrabiać zaległości mi się nie chce...ale chyba żadna się nie rozpakowała, co?
 
Jeju wiesz jak ja się źle już czuję?? Mam już skurcze bolesne ale bardzo nieregularne. Poprzedni poród mialam wywoływany od zera. A teraz czekam na naturalny rozwój akcji. I jestem zaskoczona. Poszłabym na spacer ale napadało sniegu u nas dużo i ślisko. A o zakupach marzę ale nie czuję się już dobrze. Jakieś zawroty głowy. Powoli zmierzam ku finiszowi.
no to meza pod pache i razem na spacerek.

dzieki moniskabe

tylko ciekawe czy akuat razem nie wyladujemy na porodowce he he he ;-)
poki co u mnie sie nie zapowiada :-D
myslalam, ze jak wczoraj sie troszke przeforsowalam ze sprzataniem (kosci myslalam, ze mi sie rozsypia:-D) polazilam po schodach na 4 pietro, potem wieczorem maly seksik i nic :-D
Pawłowi juz sie nie podoba teraz wyjsc. Nie chce zrobic tatusiowi prezentu na urodziny :-)
karalajna O widze,ze moniskabe 1byla, a moj tez Ci doszedl?
w57vskjold61nkge.png
Frania pisalam Ci na "lista marcowek" ze nie musisz tego suwaczka caly czas dodawac.
ale napisze jeszcze raz. wejdz w ustawienia, edytuj sygnature i ten link wklej do okienka. Zapisz i juz :-)
bedzie sie automatycznie dodawal z kazdym Twoim postem :-)
 
reklama
Do góry