reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja wrocilam z zakupow i biore sie za robienie barszczu, babcia obiecala krokiety wiec dobry obiadek bedzie :-)

bylam jeszcze w przychodni ale kazali zadzwonicjak urodze i wtedy umowia polozna

i jakos tak mnie muli nie wiem od czego...

dziewczyny czy ktoras moze wyslac mi numer na priva bo jak sie cos zacznie to chcialabym moc dac wam jakos znac?
 
FIOLKOWA ;FRANIA ja moge myc okna i po schodach skakac i sutki calymi dniami masowac i orgazmy przezywac i wszystkie inne cuda :-D a moja mysza itak nie chce wyjsc .Jakis uparciuch z niej nie wiem w kogo sie wdala :-D ja tu przysiady fikam a ona nogami i rekami sie zapycha :-D
 
To moje malenstwo naprawde jakies "inne ":-D ja sie ruszam ,zginam i gimnastykuje to normalnie powinna cicho siedziec i kimac a ona razem ze mna :-D tez cwiczy i chyba okna zaczelamyc :-D
 
a m isie nic nie chce... Jeszcze z koszuli nocnej jestem :-D
nie wychodze dzis w ogole bo Jas ma katar brzydki a pogoda u nas nieszczegolna. M poszedl do swoich rodzicow i ma pierogi kupic na obiad jak bedzie wracal.
Biedny Jas bawi sie sam bo matka siedzi bezczynnie... :eek: n oale takei z niego kochane dziecko ze jest przyzwyczajony do samodzielnej (wrecz samotnej :eek:) zabawy.
No nic - zbiore sie i mu przynjamniej poczytam.


ciekawe jak tam effa :sorry:


spadam - do pozniej :tak::tak::tak::tak:
 
FIOLKOWA ;FRANIA ja moge myc okna i po schodach skakac i sutki calymi dniami masowac i orgazmy przezywac i wszystkie inne cuda :-D a moja mysza itak nie chce wyjsc .Jakis uparciuch z niej nie wiem w kogo sie wdala :-D ja tu przysiady fikam a ona nogami i rekami sie zapycha :-D

jak to po kim ?? to nie wiesz ze wszystkie "złe" cechy są po tatusiu ??:-D
 
reklama
Zagladnelam na lutowki i one tak miedzy 39-42 rodzily .u nas miedzy 36-39 :) to ja zostaje na naszym :) laski cos spimy dawac gazu bo statystyka spada :-D ja sie staram ale cos mi nie wychodzi ,moze EFA dzisiaj :)
 
Do góry