reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja to już zaopatrzona we wkładki jestem i to w kilka opakowań. Z poprzednimi maluchami po domu to nosiłam pieluchę w sportowym staniku bo nie nadążałam wkładek wymieniać. U mnie już pojawiła się laktacja i już noszę wkładki. Kiedy maluszek jest najbardziej aktywny i myślę o nim moje piersi robią się twarde i wypływa z nich mnóstwo przeźroczystego płynu :) Super uczucie, w ogóle nie mogę się już doczekać karmienia piersią to jest cudowne uczucie.
 
mnie to się tak lało że na te wkładki nie wyrabiałam. Paczka dziennie mi szła. To jest 300 zł miesuiecznie ponad - bo mnie tylko Gerbera pasowały, a one po 12 zł były. Inne mi się do piersi lepiły, takie watki zostawały. Później zainwestowałam i zakupiłam dwie paczki wielorazowych Aventu

Pamiętam jak Filip miał jakieś 3 miesiące i poszłam z nim do lekarza. Czekałam troszkę na wizytę i go na rękach nosiłam. Ja patrzę a tu cała bluzka mokra - zalało mnie - momo ze wkładki miałam. A u mnie w pracy dziewczyny tylko przy karmieniu zakładały i jak do sklepu szły - tak na wszelki. Nie wiem czy im przez całe karmienie poszła paczka. Takze zależy to od naszych cycochów ;-)
Jak miałam operacje jak Filip miał 8 miesięcy to lekarz sugerował zeby dziecko odstawić, bo 10 dni po tym karmic nie mogłam, więc że napewno pokarmu nie będę miała. A ze mnie po tych 10 dniach jak sie lało tak sie lało. Jak weszłam pod prysznic to po ścianach mi sikało :dry:
 
Moja siostra po różnych próbach stwierdziła, że te najtańsze to niekoniecznie jej pasowały. Ciągle miała uczucie , że ma mokro i wszystko się klei . W rezultacie musiała je zdecydowanie częściej wymieniać i po przeliczeniu ilości jaką musiała kupić to wychodziło na to samo jakby kupowała droższe. Najbardziej była zadowolona z Chicco ale nie kupowała ich ciągle bo 60 szt. kosztuje 36 zł. Ale jak wychodziła na spacer , do lekarza to super komfortowo się czuła. Suchutko:-)
 
ja wypróbowałam z 6 rodzająów. Nie ma reguły. Dla jednych te są super, inna tylko na nie narzeka. Na bb jest taki watek - polecam - odradzam. Tam się mozna oczytać. O samych wkładkach ile jest opiniii :szok:
 
A ja z Dawidem miałam jedno opakowanie, z którego możę użyłam 4 sztuki. Nic mi nie leciało, ale ja od początku nie miałam prawie pokarmu, więc mi się nie przydały, ale warto mieć jedno opakowanie na początek.
 
to super. Właśnie czytałam smsa. Dobrze że juz lepiej. Ale zleciało. Niektóre to już w tych przysłowiowych bezpiecznych terminach będą niedługo:-)
 
reklama
Do góry