reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej brzuszki>Za mna nie za fajna noc,dlugo nie umielismy usnąc,pozniej wstalam z mezem o 5 jak wstawal do pracy,pozniej czekalam na sms czy dojechal do pracy i w koncu jakos o 6 usnelam no ale spalam do 12 prawie więc luzik.

Moniskabe-wspolczuje z powodu pracy.Czasem tak jest.Moja mama przed swietami stracila.Ladny prezent dostała:-(

Mloda_mamuska-ja tez mam wanienke jakos nie wyobrazam sobie,tego lezaczke przy takim małym dziecku.A do tesco musze sie wybrac! tylko nie ma kiedy:dry:

Co do seksu to my nie proznujemy ,zreszta ja mam taką ochote,ze HEJ.A lekarz nie ma przeciwskazan ja sie czuje dobrze po seksie.Wiec po co sie ograniczac?:-):-)
 
reklama
no.. to i my dostalismy prezent na nowy rok.
Karol stracil prace... super..:baffled:
Współczuje Ci kochana i trzymam kciuki żeby Karol znalazł pracę jak najszybciej, a tak w ogóle co za świnia z jego szefa, trzeba być normalnie bez serca:wściekła/y:

Jeśli chodzi o seks to u nas raczej nic, boję się trochę bo mam otwartą szyjkę,a po za tym to nie czuje się atrakcyjna:-(. Mam nadzieję że po narodzinach Jasia wszystko wróci do normy.

Czarnuszka ja jutro idę do fryzjera zrobić sobie włoski, już nie mogę się doczekać bo wyglądam ogólnie teraz nie ciekawie. Więc może ta mała zmiana poprawi mi humor:tak:
 
A mi sie skończyl gaz i nie chce mi sie zamawiac;-) mamy jeszcze jedną kuchnię elektryczną więc na tej obiadek ugotujemy jak M z pracki wróci:) mamy wczorajszego klopsa i do tego ziemniaczki. Ja pochłonęłam suchą bułkę bo juz normalnie nie mogę tak mnie do żarcia ciągnie, hehe:) I opierniczyłam z tone mandarynek:) I znów mi sie chce bułki :zawstydzona/y::-) Ale może z miodem sobie teraz zrobię:-D
 
Właśnie wróciłam z Rossmanna...niby przeceny/promocje a 100zł poszłooooo. :confused:

Maluszkowi kupiłam:
2mydełka Bambino, płyn do mycia Johnson's Baby top-to-toe, oliwkę w żelu też Johnson'sa, i NIVEA Baby krem s.o.s., termometr elektroniczny no i oczywiście sobie kilka pierdół.
Myślałam też by kupić wkładki laktacyjne bo były tanie 50szt za 14,99zł (Johnson's Baby)

I łóżeczko w końcu przyjechało <jupiiiiiiiiiiiiiiii:-D
 
Właśnie wróciłam z Rossmanna...niby przeceny/promocje a 100zł poszłooooo. :confused:

Maluszkowi kupiłam:
2mydełka Bambino, płyn do mycia Johnson's Baby top-to-toe, oliwkę w żelu też Johnson'sa, i NIVEA Baby krem s.o.s., termometr elektroniczny no i oczywiście sobie kilka pierdół.
Myślałam też by kupić wkładki laktacyjne bo były tanie 50szt za 14,99zł (Johnson's Baby)

I łóżeczko w końcu przyjechało <jupiiiiiiiiiiiiiiii:-D
No widzę, że zakupki udane :) Daj zdjęcie łóżeczka jak złożycie na wątek zakupowy:tak::-)
 
Właśnie wróciłam z Rossmanna...niby przeceny/promocje a 100zł poszłooooo. :confused:

Maluszkowi kupiłam:
2mydełka Bambino, płyn do mycia Johnson's Baby top-to-toe, oliwkę w żelu też Johnson'sa, i NIVEA Baby krem s.o.s., termometr elektroniczny no i oczywiście sobie kilka pierdół.
Myślałam też by kupić wkładki laktacyjne bo były tanie 50szt za 14,99zł (Johnson's Baby)

I łóżeczko w końcu przyjechało <jupiiiiiiiiiiiiiiii:-D

To zakupy w pełni udane!!!! To teraz składanie łóżeczka? Pochwal się już złożonym:tak::tak:


madzia84 oby dobre wieści od gina:tak::tak::tak:
 
reklama
dzieki dziewczyny za slowa otuchy.

Co do zasilku dla bezrobotnych to mamy szanse.. ale dopiero po 90 dniach od utraty pracy, bo bylo to rozwiazanie za porozumieniem stron. Lepiej finansowo wyszlismy na tym.

Poki co czytamy ogloszenia.. ale kiepsko w Wyborczej z nimi.
MoniSkaBe, niech się M zaloguje na stronie jobrapido.pl W ten sposób znalazłam ojcu pracę w przeciągu kilku tygodni. Jest jeszcze jedna fajna stronka, ale nie pamiętam nazwy, jak sobie przypomnę - dam znać. A tymczasem - życzę powodzenia

Znalazłam - infopraca.pl Fajne jest to, że jak się zalogujesz to nowe ogłoszenia dostajesz na mejla
 
Do góry