reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dziekuje :) kurcze na zywo jest piekniejsza ale najwazniejsze z e juz jutro ja w domciu bede miala :-) sudowna jest tylko te moje kropki troch epsuja efekt no ale coz...

w ogole dzisiaj bylam na wszystkich badaniach i zaplacilam... 561 zl :szok: reszte mam za free jakies 4 badania i wszystkie bede miala za 2-3 tygodnie a po niedzieli ide zaniesc skarge do szpitala... ciekawe co powiedza...
 
reklama
ja też ostatnio taka zdołowana chodzę, jak sobie pomyśle jak to będzie wyglądało.... Olek też był bardzo aktywnym dzieckiem i chodziłam wiecznie śpiąca, czułam się brzydka i nie miałam chwili dla siebie. A teraz z dwójką!!! :szok: oj przerażające....

Wlasnie , mi nawet nie chodzi o to ze sobie nie poradze bo poradze sobie napewno ale o to ze juz tylko beda dzieci, dzieci i jeszcze raz dzieci. Spokojnie sie wykapac nie bedzie czasu....

Tak sie smielismy ostatnio z malzem kiedy my spokojnie sobie spedzimy wieczor i stwierdzilismy ze pewnie za jakies 5 lat haha
 
dziekuje :) kurcze na zywo jest piekniejsza ale najwazniejsze z e juz jutro ja w domciu bede miala :-) sudowna jest tylko te moje kropki troch epsuja efekt no ale coz...

Kochana masz jakąś manię prześladow\czą z tymi kropkami. Ja żadnych kropek nie widzę!!! W dupsko tylko cię zlać:-p Chociaż trochę cie rozumiem, bo ja mam znowu znamię na środku nogi (tak na piszczeli) i przez to mam tylko jedne krótkie spodenki na lato i żadnej spódnicy, bo wydaje mi się, że każdy się na to gapi. Ale wyluzowałam dzięki mojemu Ł, bo on mnie ochrzania ciągle że nie chodzę w spódnicach i wogóle całuje mi tego pieprza i nazywa go kropkiem;-):-p
 
mirosia kropki malo co widac bo swiatlo slabe ale ja mam kropke na kropce i one sa zlane jakbym wam poakzala kawale skory bez kropek i kawalek z to bys widziala roznice :tak: no ale nie wazne ;-)

caroline z pewnoscia dam znac co powiedzieli... jeszcze gadalam z ta babka co pracuje w salonie i ona tez tam rodzila druga corke i opowiadala ze ja strasznie traktowali... i opowiadala kilka tragicznych przygod wlasnie z tego spzitala z porodow... az sie wystraszylam ... juz moja noga wiecej nie postanie w ttyym szpitalu... zastanawiam sie czy nawet nei wyslac tej skargi poczta...bo jak widze ten szpital to mnie krew zalewa :wściekła/y:
 
Wiecie co? Moje dziecko to chyba rośnie w jakimś zastraszającym tempie.
Ubrałam się w koszulkę domową, a ona jakaś ciasna. Mierzę obwód brzusia w najszerszym miejscu, a tam przez noc urosły mi 4 cm :szok: A Małe się akurat wcale nie wypycha!
 
Hej ale jestem glodna zaraz jakies rogalika lece zjesc z konfiturą i bananka!

Mag349 ja mam tak samo ,w sobote zapinalam sie normalnie w spodnie,dzisiaj juz nie dalam rady masakra!!!

Misisis slicznie wygladasz!! a kiedy slub?


Dziewczyny ktore uzywaja ziajki na istniejace rozstepy,zauwazylyscie poprawe?? Bo ja zuzylam juz prawie calą butelke i widze duzą roznice!A na brzuchu ciagle smaruje i mi na szczescie jeszcze nie wyskoczyly.Mam tylko na piersiach multum i troszke na posladkach.
 
mag349 no i mi sie tak wydaje ze z każdym dniem jestem większa. Ostatnio nawet zauważyłam że brzuszek jakby tak niżej był. I w dodatku dzis przeszłam sie do laboratorium i jak wróciłam to myślałam ze mi macice rozerwie. Tak mnie strasznie boli ciągnie itp. Dobrze ze w środe mam wizyte bo troche mnie to niepokoi.
 
No i ksiadz byl i se poszedl ...hehe

Missis - suknia cuuuuuuuuuuuuudna!!!!! ja tez zanych kropek nie widze...:no:
KŁAMCZUCHA!!!! :-D

Dziewczyny ja tez niewiem jak se dam rade..... Sebus taki malutki jeszcze....A mąż wlasnie załapał sie na dodatkową robite i nie wiadomo czy skonczy zanim urodze...
:baffled: i tez oczywiscie nikt mi nie pomoze...:dry:
ciagle mysle jak to bedzie z kąpaniem a o gotowaniu to chyba bede musiała zapomniec, nie mam swojej kuchni a na dol nie zejde z dziecmi do tego syfu i mrozu...:wściekła/y::baffled:
 
reklama
czarnuszka ja klamczucha?? :-) nieeee :-D:-D fajnie ze nie widac az tak bardzo ;-) a dzisiaj wlasnie w rozmowach w toku mowili z jedna babka co ma dzidzusia malego i dziecko nie wiem dwa latka czynie cale nawet dwa latka i pokazywali filmik jak ten starszy najpierw sie przymierzal do cacy adas a pozniej sie na niego kladl :eek: ja podziwiam ta babke ze byla taka spokojna :tak:

mazia 24 kwiecien ;-) tylko jak juz bede w ciazy zeby mi brzuch nie urosl szybko bo trzebabedzi eposzerzac a ona na mnie jest jak ulal :-)
 
Do góry