reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dzieki dziewczyny za slowa otuchy.

Co do zasilku dla bezrobotnych to mamy szanse.. ale dopiero po 90 dniach od utraty pracy, bo bylo to rozwiazanie za porozumieniem stron. Lepiej finansowo wyszlismy na tym.

Poki co czytamy ogloszenia.. ale kiepsko w Wyborczej z nimi.

No z tego, co pamiętam w Wyborczej wydaje się, że jest dużo ogłoszeń, ale jak przyjdzie konkretnie poszukać, to nie ma z czego wybrać. Wprawdzie pierwszą pracę znalazłam z Wyborczej, ale szkoda o niej mówić:wściekła/y::wściekła/y:Nie wiem, w jakiej branży i gdzie mąż mógłby pracować (prywatnie, budżetówka), ale w większości budżetówki ogłoszenia o wolnych stanowiskach pojawiają się na ich stronach www ...może warto też tam zajrzeć:confused:
 
reklama
cześć dziewuszki,
ja już dziś po pobraniu krwi, o moczyk oddany(mam nadzieje że już nie będzie żadnych bakteri:wściekła/y:)a w środę do ginka, muszę powiedzieć koniecznie o tych moich łomotach serca, eh....
miniskabe- wierzę że na pewno szybciutko sobie M znajdzie jakąś sensowną pracę, i wszystko się ułoży, 3majcie się dzielnie:tak:
hmmm, co do seksu, to my od lipca zero totalne:-(ale M bardzo dzielnie to znosi:tak: ostatnio po delikatnych pieszczotach tak mi się brzuch napinał, że zrezygnowaliśmy i z nich:-(
 
czesc dziewczyny

bylam dzisiaj na powtorzeniu glukozy, znowu musialam pic to paskudztwo gorsze bylo niz poprzednim razem, no i moje wyniki są nieciekawe bo
na czczo mam 6,06 mmol/l
po 1 godz 9,95 mmol/l
a po 2 godz 10,27 mmol/l

dzwonilam juz do mojego lekarza i czeka mnie dieta da cukrzykow :(
nie podoba mi sie to
 
Dzień Doberek.Ach nie jestem wyspana,nie mogłam spać,martwiłam sie o mojego M czy dobrze zajedzie ale jak juz usnełam to mi napisał smsa o 5.30 ze dojechał i sie kładzie spać bo na 10ta odrazu do pracy.Ale wtedy nie mogłam zasnąc.U mnie ładniutka pogoda,słoneczko ale mrozi.Co do pieszczot to my mamy zakaz od poczatku,ale nadrobimy sobie po porodzie.Moniskabe tak mi przykro ale napewno sobie szybko coś znajdzie to nie fer ze dziecko w drodze a szef tak postąpił. Dzisiaj wizyta u gina trzymajcie kochane kciuki zeby było wszystko w porządku.
 
czesc dziewczyny

bylam dzisiaj na powtorzeniu glukozy, znowu musialam pic to paskudztwo gorsze bylo niz poprzednim razem, no i moje wyniki są nieciekawe bo
na czczo mam 6,06 mmol/l
po 1 godz 9,95 mmol/l
a po 2 godz 10,27 mmol/l

dzwonilam juz do mojego lekarza i czeka mnie dieta da cukrzykow :(
nie podoba mi sie to
Współczuję Kochana.. są tu dziewczyny, które też mają ta dietę więc nie będziesz sama. Wsparcie zawsze od nas jest. Główka do góry, juz niedużo zostało do porodu:)
 
Widzę,że nie tylko ja z bijącym serduchem zaglądam na wiadomości ze szpitala:sorry2:To pewnie dlatego,że jednak za wcześnie u nas na porody.
Moniskabe-najważniejsze to się nie załamywać...łatwo pisać ale wierzę,że dacie radę bo sama tak napisałaś!
Młoda Mamusia1-u mnie też trafiło się kilka poplamionych(chyba ślady od oliwki)ubranek,które odkupywałam od koleżanki.Plamy zobaczyłam dopiero przy praniu i prasowaniu,a szkoda bo bym upierała się by kupić te rzeczy taniej.Trudno,po domu wykorzystam a potem wyrzucę.
Co do seksu to nawet mój M zauważył,że dziewica wtórna się robię i nabija się ze mnie,że ciekawe jak ja teraz urodzę:dry:To chyba jakoś ciążą jest spowodowane?
 
reklama
Do góry