reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
cześć dziewuszki,
ja już dziś po pobraniu krwi, o moczyk oddany(mam nadzieje że już nie będzie żadnych bakteri:wściekła/y:)a w środę do ginka, muszę powiedzieć koniecznie o tych moich łomotach serca, eh....
miniskabe- wierzę że na pewno szybciutko sobie M znajdzie jakąś sensowną pracę, i wszystko się ułoży, 3majcie się dzielnie:tak:
hmmm, co do seksu, to my od lipca zero totalne:-(ale M bardzo dzielnie to znosi:tak: ostatnio po delikatnych pieszczotach tak mi się brzuch napinał, że zrezygnowaliśmy i z nich:-(

Trzymam kciuki za dobre wyniki badań!!! U mnie niby nie wyhodowano drożdży, ale dzwoniłam do gin i kazała jutro rano przyjechać z wynikami do niej do szpitala :szok:- mam nadzieję, że tylko po to, aby obejrzeć wyniki osobiście


czesc dziewczyny

bylam dzisiaj na powtorzeniu glukozy, znowu musialam pic to paskudztwo gorsze bylo niz poprzednim razem, no i moje wyniki są nieciekawe bo
na czczo mam 6,06 mmol/l
po 1 godz 9,95 mmol/l
a po 2 godz 10,27 mmol/l

dzwonilam juz do mojego lekarza i czeka mnie dieta da cukrzykow :(
nie podoba mi sie to

Oj, współczuję, ale dasz radę - dla maleństwa!!!
 
Muszę jeszcze w[pisac sobie nr dziewczyny ktora ma na koniec marca termin, bo ja na szarym koncu jak narazie ( termin z OM 31.03, z USG 28.03), wiekszosc juz bedzie rozpakowana i zajeta maluszkami ;)
 
moniSkaBe- bardzo mi przykro z powodu Karola,wiem co teraz przezywacie bo mój mąz na początku grudnia stracił pracę i wszystko sie posypało ale na szczeście znalazł nową, fakt że mniej płatną ale to lepsze niż siedzienie w domu w takiej chwili:tak: Nie polecam szukania w wyborczej bo tam się non-stop powtarzają ogłoszenia, my szukaliśmy przez neta np: gazeta.praca.pl albo pracuj.pl tych stronek z ofertami jest naprawdę dużo, rozsyłaliśmy jego CV wszędzie gdzie się dało i w końcu się udało:-)także życzę powodzenia napewno K szybko coś znajdzie:tak:
 
tak się spieszyłam z tym pisaniem że zapomniałam się przywitać, Hej Kochane u mnie nocka oki, mały się na szczęście często wiercił, na siusiu też jak zwykle skakałam z 5 razy ale to dlatego że duzo pije, a pózniej mnie cisnie:tak: jeżeli chodzi o seks to u nas jest zadko ale jest...teraz to trochę się boję,mimo że gin twierdzi ze nie widzi problemu...
 
Ccaroline i Czarnuszka wklepałam sobie Wasze numery tel do komórki:tak::-)mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko...;)
- Oczywiscie ze nie mam nic przeciwko :)):-)


Wloski ufarbowane!! wreszcie wygladam jak ludź :-D
wczoraj obcinalam K wlosy a on do mnie w zartach...jakie TY masz wlosy zobacz jakie ja mam ladne hehe

Na obiadek pyzy z mieskiem .....kup[ne niestety bo nie mam jak isc do sklepu!! buuuu :) ale i takie dobre
mniammm idziemy jesc :))
 
- Oczywiscie ze nie mam nic przeciwko :)):-)


Wloski ufarbowane!! wreszcie wygladam jak ludź :-D
wczoraj obcinalam K wlosy a on do mnie w zartach...jakie TY masz wlosy zobacz jakie ja mam ladne hehe

Na obiadek pyzy z mieskiem .....kup[ne niestety bo nie mam jak isc do sklepu!! buuuu :) ale i takie dobre
mniammm idziemy jesc :))

Czarnuszka jakbyś zobaczyła moje włosy to bys się przeraziła, ja od poczatku ciązy nie farbowałam:szok: smacznego życzę. U mnie zupa jarzynowa i naleśniki z serem... jakoś bez mięsa dzisiaj:-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!
Tak śledzę od paru godzin nasze forum i jakoś nie mam siły nawet pisać dziś, wczoraj załapałam jakiegoś doła, cały dzień płakać się chciało. Wieczorem w łóżku leżałam już o 20.00, ale spać nie mogłam w ogóle. Jakieś dziwne myśli mi przez głowę przechodziły, same problemy jakie mamy nasuwały się cały czas i myśli jak je rozwiązać. Masakra mam nadzieję, że to wszystko przez ciążę i będę mogła jeszcze normalnie sypiać .
Jutro zaczynamy malowanie sypialni i kącika dla malucha. Potem mebelki wstawimy i zacznę szykować ubranka. Do końca stycznia zamierzam ze wszystkim się uporać a potem będziemy tylko czekać :)Lekarz prorokuje wcześniejszy poród więc na każdą ewentualność trzeba być przygotowanym.
 
Do góry