reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Missiiss, najciężej to będzie przez ok. 4 m-ce, kiedy dzieciątka trzeba będzie przebierać co 2-3 godziny i karmić. Jak mój synek się urodził, to po 2 tygodniach miałam jedno marzenie - wyspać się:sorry:Później już jest fajniej:-) A takie becikowe to by się przydało, szczególnie jeżeli ma się urodzić pierwsze dziecko lub bliźniaki. Pieluszki, ubranka, kosmetyki, ewentualne dodatkowe płatne szczepienia sporo kosztują.

oj tak wszystko to kosztuje, a bliźnięta to podwójny wydatek, u mnie będzie troszkę mniej wydatków, bo wszystko praktycznie mam, na pewno znajdzie się parę rzeczy, które trzeba będzie kupić :) ale nie tyle co przy Dawidku.
 
no ja na szczescie tez mam wszystko po starszym....tylko wozek musze kupic blizniaczy....

ccaroline85 - bedziesz kupowała wozek blizniaczy czy bedziesz jezdzic na dwa???

i ponawiam pytanie co z tymi suwaczkami...??czy trzeba je za kazdym razem wklejac pod odpowiedzią??
 
leakarz tylko mnie zbadal zobaczyl wyiki badan krwi i moczu. powiedzial ze wszystko jest ok i kazal przyjsc za 4 tyg na usg. kazal uwarzac na siebie przeprowadzil wywiad jak bylo z poprzednimi ciazami (jedno poronienie w 9 tyg a druga cesakra glowka sie zbalokowala i skurcze zanikly). chwilke z nim gadalam ale kazdy lekarz jest inny i inaczej podhcodzi do niektorych spraw.
milego wieczoru
 
no ja na szczescie tez mam wszystko po starszym....tylko wozek musze kupic blizniaczy....

ccaroline85 - bedziesz kupowała wozek blizniaczy czy bedziesz jezdzic na dwa???

i ponawiam pytanie co z tymi suwaczkami...??czy trzeba je za kazdym razem wklejac pod odpowiedzią??

ja nie będę miała bliźniaków, tzn. nie wiem, nie miałam jeszcze usg, pisałam propo naszej koleżanki missiiss1301, która spodziewa się bliźniąt.
Co do suwaczków, nie trzeba ich za każdym razem wstawiać, wkleja się link w ustawieniach, następnie edytuj sygnaturę i tam wklejamy link.
 
ja nie będę miała bliźniaków, tzn. nie wiem, nie miałam jeszcze usg, pisałam propo naszej koleżanki missiiss1301, która spodziewa się bliźniąt.
Co do suwaczków, nie trzeba ich za każdym razem wstawiać, wkleja się link w ustawieniach, następnie edytuj sygnaturę i tam wklejamy link.

ale mi chodzi jak z Twoim pierwszym synem...??? bo przeciez tez bedzie jeszcze mały to wozek tez trza miec...chyba...bo ja na wsi mieszkam i do sklepu daleko wiec bede musiala zabierac i starszego....a bedzie mial poltora roku wiec sam daleko nie pojdzie :)))
 
ale mi chodzi jak z Twoim pierwszym synem...??? bo przeciez tez bedzie jeszcze mały to wozek tez trza miec...chyba...bo ja na wsi mieszkam i do sklepu daleko wiec bede musiala zabierac i starszego....a bedzie mial poltora roku wiec sam daleko nie pojdzie :)))

ah to się nie zrozumiałyśmy :) nie będziemy raczej kupować drugiego wózka, chyba, że taką spacerówkę, parasolkę, zobaczymy jeszcze. Lada dzień Dawidek powinien zacząć chodzić, już stawia dziennie po kilka kroczków, myślę, że jak zacznie chodzić to nie będzie chciał w wózku jeździć, tak jak synek mojego szwagra :) Ale na pewno trudno będzie mi samej na spacerze z noworodkiem i 1,5 rocznym Dawidkiem, który na pewno będzie miał dużo energii, już ma, w miejscu nie usiedzi łobuz :)
 
reklama
no własnie bop ja to sie tez zastanawiam....chyba kupie najwyszej jakis uzywany...mam jeszcze gleboki mojego sebka na szczescie nie sprzedałam i spacerowke wiec jakis uzywany mi starczy na te kilka miesiecy poki sebus nie zacznie sam daleko chodzic...bede sie juz rozglądac...mam dobry komis wiec musze tam czesto zagladac :):):):) bo nowe sa strasznie drogie!!!!:angry::angry::angry::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Do góry