reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

powiedzcie mi dziewczyny jak u was z przytulankami? bo ja odkąd się dowiedziałam o dzidzi to jakos nie mam ochoty bo boję się ze cos sie stanie i strace maleństwo
 
reklama
cześć kobitki :-)
mirosia- 100 lat i wszystkiego po Twojej myśli :-)
nicola- oby nigdy więcej takich dni!!

co do lekarzy różnego kalibru- mi ostatnio lekarka na wizycie powiedziała, że no cóż, gratuluje mi ciąży, ale żebym się za bardzo entuzjastycznie nie nastawiała, bo teraz dużo poronień :eek:
nie wzięłam do siebie, ale nie zmienia to faktu, że raczej powinna się ugryźć w język :angry:

echhh, u mnie dziś huśtawka nastroju, właśnie popłakałam się nad obiadem :zawstydzona/y:
 
ionka haha :-D ale ze co nad kurczakiem ugotowanym czy jak ?? :-) hehe ale smiesznie :) ja to placze ale jak sie wkurze na mojego nawet minimalnie to juz placze :-p

kurcze a juz myslalam ze czarnuszka tez z blizniakami :-)

katrinka7 na poczatku jak plamienia malam to lekarz zabronil ale po dwoch dniach bezplamien zesmy sie oprzec nie mogli i wszystko ok jest :tak: no a poza tym to sa jeszcze inne formy spedzania milo i rozkosznie czasu ;-) i radzimy sobie wlasie w taki sposob :-);-) bo przez te plamienia troche sie boje choc ten ostatni raz byl bardzo delikatny musze przyznac ;-)

zaraz mi frytki z mcdonalda przyfruna łłłłaaaa !!!!! :-):-D
 
Witam wieczorowo!
Byłam u gina, dzidziuś jest, serduszko bije, zarodek ma 6 mm, zdjęcie jak zdąże wkleję jutro.
Miałam robioną cytologią i USG dopochwowo, zawsze mnie to boli i się spinam i po tym dziś lekko krwawiłam, to był taki różowy śluz. Lekarka powiedziała żeby się nie martwić bo to jest jakiś martwy naskórek czy coś takiego. I teraz wieczorkiem też miałąm jedną plamkę taką brazową. Czy to normalne????
 
ionka haha :-D ale ze co nad kurczakiem ugotowanym czy jak ?? :-) hehe ale smiesznie :) ja to placze ale jak sie wkurze na mojego nawet minimalnie to juz placze :-p

nad pieczoną rybą :-p
już sama się z tego śmieję ;-) zachowuję się jak kobieta w ciąży, hehehe książkowo :szok: :-)

co do przytualnia, to mam tak samo jak katrinka, a poza tym lekarz zalecił ostrożność, a ja mam skłonność do infekcji bla bla bla, więc się wstrzymujemy.

gaba82- ja miałam powiedzmy, że plamienia, a raczej taki żółtawy śluz i lekarka z kopa przepisała mi PROFILAKTYCZNIE duphaston. szczerze powiedziawszy wkurzyła mnie tym, bo nawet mi tam nie spojrzała, a poza tym to przecież nie są żadne witaminki :baffled:
nie martw się i obserwuj siebie :-)
 
Hej

Bardzo dawno sie nie odzywalam i raczej nie dam rade nadrobic wszystkiego :sorry: ale witam wszystkie nowe marcówki :)

U nas wszystko ok. Dzidz rozwija sie prawidlowo , termin mam na 01.03.2010 a z usg wyszedl mi kilka dni wczesniej. Jak bedzie naprawde zobaczymy za te kilka miesiecy.

Miedzy czasie bylismy na wakacjach nad morzem i troche wypoczeslismy. Troche bo z moim synem bardzo sie nie da haha. Ale pod koniec sierpinia lecimy jeszcze na wakacje sami wiec wyspie sie wkoncu za wszystkie czasy :)

Jezeli chodzi o ciaze to generalnie czuje sie o niebo lepiej niz w pierwszej. Nic mnie nie boli, nie kluje, nie ciagnie. Wiec super i oby tak dajej ( tfu tfu )

co do przytulanek to my sie nie ograniczamy, chociaz moja ochota na sex waha sie na granicy zera i lozko kojarzy mi sie jedynie z spaniem :sorry:

Czarnuszka88 ccaroline85 jakby mialo mi sie urodzic drugie teraz i mialabym byc z nimi sama i musialabym spacerowac na miescie to ja bym chyba kupila wozek dla blizniakow , tzn dla dzieci rok po roku. Takie 1,5 roczne dziecko nie bedzie spacerowac za raczke. No przynajmniej nie moje....
Dzieci jezdza w wozkach gdzies do 3 lat czesto. Na krotsza mete to sie da bez wozka ale dalej to sobie nie wyobrazam.
My mieszkamy w domu, poza tym licze na pomoc familiady w zakupach , spacerach itd. inaczej pewnie tez bym pomyslala o wozku dla dwojki bo mysle ze taki 2 latek tez daleko spokojnie nie zajdzie.
Jakbym teraz miala zabrac Bartka na nogach i noworodka w wozku to ja bym nigdzie z domu nie wyszla przez kilka miesiecy haha.
Rozwiazaniem moze byc tez chusta , male do chusty a duze do wozka jak sie zmeczy...
 
Szukalam dzisiaj na necie sposobu na mdlosci. Pisza, ze dobrze wplywa m.in. imbir i cytryna. Wieczorkiem wpadla do mnie sasiadka i mowi "Patrz jakie fajne herbatki sobie dzis kupilam, Liptona, wieloowocowe. I Twoja ulubiona imbirowo-cytrynowa, taka jak pilas zawsze w pracy". Normalnie myslalam, ze poplacze sie ze smiechu i od razu chcialam ja od niej odkupic :-D Zostawila mi, zaparzylam, wypilam i... Jak na razie jest dobrze, przeszlo. Ale to moze na wieczor, zobaczymy rano :tak:
Spokojnej nocki Kobitki ;-)
 
ccaroline85 - pracodawca wie, ale pracuje bez umowy, za urlop nie będę miała płacone, więc muszę zacisnąć zęby i jeszcze z 3 mies. popracować by coś odłożyć, nie mam wyjścia...
A taka przychodzę padnięta, że szok :-(
Cuż jestem dobrej myśli .....:sorry:

 
candy6 Tak skoro nie masz wyjścia co zrobić :)

A co do wózka, raczej nie będziemy kupować podwójnego, na spacery jeśli będę się wybierała z dwójką sama, na pewno nie na dalekie trasy, po za tym mamy samochód, więc zawsze można sobie podjechać. Na dłuższe spacery wybierzemy się z tatusiem :) Będzie dobrze :)

Jak dzisiejsze samopoczucie? Ja wstałam wcześnie rano i nie mogłam usnąć, synek wstał, więc trzeba przygotować śniadanko. Miłego weekendu życzę :)
 
reklama
Witam w sobotni poranek:-)nie pamiętam, która mnie pytała o poronienie (Igi?) - od drugiego zabiegu minęły cztery miesiące, dokładnie tyle mieliśmy przykazane odczekać. Potem udało się za pierwszym razem i miejmy nadzieję, że w końcu będzie dobrze:tak:
Pozdrawiam Was serdecznie:-), miłego dzionka
 
Do góry