reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hejo Hejo :)
To ja jdenak kupie podwojny wozek...bo wszedzie chodze sama maz caly dzien w pracy i sama musze wszystko.....niby mieszkam z tesciaami ale zeeeero pomocy i bedzie na dodatekj wiosna wiec pewnie bede łaziła poł dnia po dworze :))

U mnie dzisiaj dziwnie nie moglam sie podniesc z lozka moj mlody juz sie obudzil o 6 rano....:baffled: jak zreszta codzic maz mu7 dał zabawki i tak czekał az mamusia wstanie oczywiscie kilka razy przychodził i mnie budzil wiec zadne spanie....apetyt nie milosierny...a po zjedzeniu .... chce mi sie zwracac....
 
reklama
nicola- dobrze że wszystko jest w porządku.

Nie wyspałam się dziś niestety, wczoraj wróciłam z festiwalu im. Ryśka Riedla po 24:baffled:. Zauważam, że przez to gorzej się czuję.
W dodatku jestem dziś w pracy na szczęście tylko do 13. Wieczorem znów na koncerty. Chcemy wykorzystać ostatnie miesiące bez obowiązków;-).

Co do przytulanek, to ja na sex zawsze miałam dużą ochotę i tak mi zostało. Zauważam, że jeszcze bardziej do siebie zbliżyliśmy się.
 
Widziałaś już bijące serduszko? Mi po południu lekarz powiedział, że założy mi kartę ciąży dopiero jak będzie widać serduszko.
Słyszałyście o tym, że od stycznia mogą zostać zlikwidowane becikowe dla "bogatych" (gdzie dochód na osobę w rodzinie wynosi 1000 zł)?
Ja słyszałam:tak: I 2000zł ma byc dla tych najbiedniejszych i 1000zł dla tych średnio zamoznych a dla bogatszych nic. Masakra jakaś:szok:
Dobra dziewuszki ja wpadłam się przywitac bo niedługo wyjeżdżamy do mojej mamy na imieninki, będe jutro.
Buziaki i do usłyszenia Kochane marcóweczki:-D
 
Witam w sobotni poranek :)

Mam pytanko ponieważ jeśli ktoś mi tego nie wyjaśni to będę myślała aż do wizyty u lekarza a ona dopiero w środę :/

Kupiłam jakiś test na allegro i zrobiłam go w czwartek - wyszły dwie kreski widoczne....po chwili zrobiłam następny i też wyszły dwie kreski widoczne ( mocz popołudniowy)
W piątek zrobiłam test z moczu porannego i wyszły dwie widoczne grube kreski. Nie wiem po co, ale dziś rano zrobiłam kolejny :) tak żeby się pocieszyć,że jestem na pewno w ciąży. Wyszły dwie kreski, ale ta druga najmniej widoczna z wszystkich testów :/ z tym, że w nocy wstawałam siusiu i ostatni raz zrobiłam o 8:30 a test robiony był o 10:30 - czy to możliwe, że ten hormon mi zanika> Czy po prostu było go mniej w moczu z którego robiłam test?
 
Witam was dziewczynki!
Ja dziś trochę sprzątnełam i jestem padnięta. Nie będzie mnie przez parę dni bo po południu jedziemy z M do rodzinki:)
 
echhh, w końcu sobota, myślałam, że będę spać do 11 albo i dłużej, ale jak na złość obudziłam się o 8. i po co?? ;-)
chyba muszę trochę dom ogarnąć, ale tak mi się nie chceeeee :sorry:
udanego dnia wszystkim :-)
 
Ja na początku zrobiłam dwa testy( 2 dni po terminie @)- jeden wieczorem, a drugi następnego dnia rano i za każdym razem krecha była ,ale bardzo blada i cienka. Mimo to na obu testach było napisane, że nawet blada krecha oznacza z dużym prawdopodobieństwem ciąże. Jeśli więc dalej nie wierzysz to zrób badania krwi one dadzą Ci pewność. Mi się wydaje, że ciążę masz jak w banku;)

Wracając do tematu- moje objawy to częste oddawanie moczu od samego początku, potem po tygodniu zaczęły się wymioty i trwają niestety do dziś. I nie są to tylko poranne wymioty. Rzygam(za przeproszeniem) kilka razy w ciągu dnia z tym, że rano jest najgorzej. Dodatkowo piersi mi urosły i bolą. Ostatnio zauważyłam cieniutką kreseczkę pod pępkiem- która też podobno może się pojawić. No i potworne zmęczenie- mogę spać na zawołanie.

Z tymi wymiotami to jest niemały problem (podobno niektóre kobiety biorą imbir w tabletkach- mi nic nie pomaga, więc odstawiłam):-( Jak ktoś ma jakieś bezpieczne sposoby na mdłości chętnie posłucham i wypróbuję:)
 
powiedzcie mi dziewczyny jak u was z przytulankami? bo ja odkąd się dowiedziałam o dzidzi to jakos nie mam ochoty bo boję się ze cos sie stanie i strace maleństwo
Ja mam duuuużą ochotę:rolleyes: Nawet kiedy śpię, to... hmm... mogłabym:-)
gaba82, miłego wyjazdu. Jak wrócisz, będzie co czytać;-)

Ja dzisiaj byłam na zakupach, zrobiłam pranie, trochę posprzątałam, kończę obiad i jeszcze muszę ciasto upiec, ponieważ jutro jedziemy z teściem do moich rodziców, aby uczcić fasolkę. Ale się zdziwią:-)
 
Nicole ale mnie naszla ochota na ciasto... :) ale chyba wybiore sie do sklepu bo pieczenie moze zakonczyc sie fiaskiem hehe

My o ciazy powiedzielismy ostatnio, ale w sumie juz takiego entuzjazmu wsrod rodziny nie ma jak przy pierwszym :) w sumie to mi sie nie chcialo mowic bo od razu wszyscy zaczeli mnie traktowac jak chora - pierwsze pytanie przez cala ciaze od wszystkich wkolo - jak sie czujesz ????
Zwariowac idzie :baffled:

Bartek spi i ide sie przespac razem z nim bo padam. Pozdrawiam :)
 
reklama
A ja jeszcze nic nie przytyłam, a zaczynam tydzień 8. To chyba przez te wymioty. :-( Trochę się martwię, czy aby maluszek nie chodzi głodny...
Chyba prawidłowy przyrost wagi to ok 11 kg przy całej ciąży. Ale nie wiem czy czegoś nie pomyliłam...
 
Do góry