reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć Dziewczyny:)

Melduję, że u nas ok. Magda jest cudna, zrobiła się taka kontaktowa:) Szymcio broi, wszystko go interesuje i buzia mu się nie zamyka - non stop gada, niestety głównie w sobie tylko zrozumiałym języku;)

Ramari współczuję kolek u Radzia. Śpi bardzo ładnie. Magdzia też kilka razy obudziła się dopiero ok. 4, a normalnie ok. 2 - 3. A jak się wózeczek sprawuje? Mój już wyblakł od słońca:( Ale jestem z niego bardzo zadowolona.
Madzia lepiej sprawdzić, czy to nie astma, będziesz spokojniejsza.
Myszowata Szymcio jadł czereśnie i bardzo mu smakowały, żadnej reakcji ze strony brzuszka nie było. Uwielbia też truskawki, ale po nich robi zielone kupki niestety:(
Ionka powodzenia na egzaminie! Mnie też to czeka:( Także wszystkim innym koleżankom nauczycielkom, które będą zdawały, życzę powodzenia!

Pozdrawiam Was serdecznie!

E: widzę, że ts nam umiera:(
 
reklama
witam i ja :-)

wiecie, ta pogoda mnie dobija, juz dziś 2x zmokłyśmy, najlepsze jest to, że było piękne błękitne niebo i słońce, a deszcz lał i wtedy... masakra normalnie.
ciśnienie skacze i na zmianę głowa mi pęka, albo ledwo oczy otwieram...
do tego moje dziecię ma energii jak w elektrowni atomowej, spała mi 23 minuty. tyle, że warzywa ugotowałam na obiad...
a oprócz tego buzia jej się nie zamyka, gada i gada jak najęta i jak to przeżywa ;-) karmi wszystkie swoje zwierzątka moją kawą na przykład... tzn wrzuca je do filiżanki...

asia, a kiedy masz ten egzamin? ja mam w sobotę... od czytania tych wszystkich przepisów zaraz mnie coś trafi.
 
Ionka najlepsze jest to, że jeszcze nie znam terminu, wiem tylko, że w lipcu. Mają mnie listownie powiadomić, bo egzamin organizuje urząd gminy, pod który podlega moja szkoła. Póki co nie przemęczam się z przygotowaniami, gorzej jak się okaże, że to w przyszłym tygodniu będzie.
 
witam dziewczynki :)
przepraszam że tak mało się oddzywam teraz ale czasu mało - cały czas gdzieś jesteśmy coś zwiedzamy a jak wieczór przyjdzie to piwko, dore jedzonko i potem łóżeczko :)
pogoda dziś do bani - lało ale ciepło bo 25 stopni więc oki, byliśmy na zakupach - kupiliśmy zabawki dziewczynom i znaleźliśmy wypasiony kulkoland :) a popołudniu zaliczyliśmy pyszne naleśniki w Satingen po stronie niemieckiej :)
jutro plan Lenzburg zamek dla dziewczyn albo piesza wycieczka do zoo który utrzymują cyrkowcy :) jedna i druga specjalnie dla Poli i Julki :)
miłego wieczorku życzę :)lecę nadrobić co tam naskrobałyście :)
 
hej. Ramari jak ja zazdroszcze tych nocek. U nas niby teraz zasypia o 20, pierwsze jedzenie ok 24 a drugie okolo 4. Czyli bite 4 h spania. No czasami jak mu cos nie pasuje to sie wierci. Ale taki uklad mamy juz od dluzszego czasu. Okolo miesiaca. Tylko szkoda ze sie budzi miedzy 6.30 a 7. Nie da mezowi pospac :)

dobra ide sie klasc, bo jutro do pracy :)
 
monia współczuję nocek!
ionka asia powodzenia na egzaminach!Będę 3mać kciuki - powiedzcie tylko kiedy!
polusia fajnie, że wakacje udane i miło spędzacie czas!Oby i u nas było tak super!Boję się o pogodę...jak to nad naszym polskim morzem...

Witam się chyba pierwsza;-)Francio spał do 7.02, ale od 5.28 już się wiercił i stękał - także półtorej godziny ostatnie w łóżku to raczej było takie leżenie z zamkniętymi oczami niż spanie. Przede mną dziś jeszcze jakieś zakupy ostatnie i startuję z pakowaniem. wyjeżdżamy w sobotę z samego rańca:-)Wczoraj po ok 3 tyg przerwy synek ruszył i znów chodzi!!!:happy:Nawet dziś troszkę sam podreptał już, ale wciąż woli na czterech lub za paluszek. A wczoraj wieczorem jak usypiał głaskałam go po główce i jak zabrałam rękę to wziął spowrotem moją rękę na swoją głowę i ruszał nią tak jakby sam się nią głaskał:-D Kochane moje!Daje mi też swoje zdjęcie do całowania:-D

Miłego dzionka:-)
 
Hej! U nas pogoda nijaka. Gdzie to lato, ja się pytam??!!
Ola jakaś dziwna i kaszle. Koło pierwszej pewnie wybierzemy się do pediatry. Jak będzie wszystko ok to jedziemy do mojej mamy na noc. Mój M będzie już jutro w nocy:) Ale się cieszę. Muszę ugotować mu gulasz bo mu się marzy i upiec ciasto jakieś z owocami.

Monia mały zjada dużo w nocy, a jak Ci je w dzień? Ma apetyt?
Ionka śliczny suwaczek:) Oby czas szybko zleciał.
Asia pokaż nam aktualne zdjęcie małej ślicznotki. No i oczywiście starszego braciszka też:)
Romari oby kolki szybko minęły. Współczuję Tobie i Radziowi bo wiem co to kolka:( I gratulujemy ładnie przespanych nocek.
Polusia widzę, że wakacje na pewno będą udane:)
Myszowata wyprzedziłaś mnie, a myślałam, że ja będę pierwsza:) Gratki dla chodziarza:p
Panie nauczycielki trzymam kciuki za egzamin!
Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,
Asiu fajnie, że u Ciebie wszystko OK. Mała już pewnie się uśmiecha. Radek narazie robi to nieświadomie. Z wózka jestem zadowolona. Mój narazie nie wyblakł, ale pewnie to tylko kwestia czasu. Daj znać kiedy egzamin to będziemy trzymać kciuki.
polusiu wypoczywaj Kochana!
myszowata kochany Franuś :-) Gratuluje chodzenia i będę trzymać kciuki za pogodę!
nesia ale super, że mężuś przyjeżdża. Pewnie już nie możesz się doczekać.
Monia Pawełek je już chyba tylko z przyzwyczajenia, bo dzieci w tym wieku już nie potrzebują nocnych karmień. Współczuje Ci tego wstawania.
ionka kciuki w sobote mam zaciśnięte :-)

U nas nocka w miarę. Mały nie spał tak pięknie jak ostatnio, ale i tak 5 godzin spania było :-)
Przemuś urządził sobie wczoraj taką zabawę, że byłam w szoku. Włączyliśmy spryskiwacze na działce, a on wleciał tam i podchodził do wody. Dziecko całe mokre, ale za to jakie szczęśliwe. Mówie Wam jeszcze nigdy Przemuś się tak chyba nie cieszył :-)
 
Do góry