reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

myszowata dzięki że pamiętasz o mnie ;) miłego pakowania życzę :)

Witam kobietki :)
przesyłam całusy ze słonecznej Szwajcarii - jest cudnie :) podróż minęła nam spokojnie - dziewczyny spały ładnie - nawet pies spał i nie wierciła się w bagażniku :) pogoda w czasie jazdy była ok tylko koło Zgorzelca dopadła nas burza ale potem było już ok - dojazd z postojami zajął nam 15 godzin.
już zaliczyliśmy ciepłe źródła - ale frajda dla dziewczynek - jedna szalała w wirze a druga skakała z murku i uczyła się nurkować - ta druga to Pola :)
wczoraj była wyspa Mainau czyli wyspa kwiatów - po prostu cudo jeden wielki ogród z gigantycznym motylarium - w nim Pola się zakochała i nie chciała wychodzić - motyle wielkości dwóch moich dłoni siadały nam na rękach, głowach - gdzie tylko mogły :)
dziś - grill w pięknym zamku Wildegg w którym mała znowu zakochała się w fontannie i prysakła na około wszystkich :)
ogólnie wszystko dobrze u nas - mam nadzieję że u Was też wszystko dobrze dziewczyny :)
jak zgram zdjęcia to na ts wstawię :)
do ponownego poczytania :)
 
reklama
Witajcie Kochane :-)
nadrabiania dużo nie mam ;-)
ionka powodzenia na egzaminie! Współczuje przejść z tym sprawozdaniem
alex ja niestety nie zagłosowałam. Wyskoczył mi jakiś błąd na stronie i nie mogłam nic zrobić :-( Jakbyś przypomniała sobie nazwę tego leku na kolki to będę niezmiernie wdzięczna.
polusia udanego wypoczynku. Z tego co czytam to widzę, że super spędzacie czas :-)
myszowata powodzenia z listą rzeczy na wyjazd.

U nas w miarę. Jutro Radek kończy miesiąc- jej jak ten czas leci. Mały niestety ma kolki. Męczą go wieczorami i czasem w dzień. Całe szczęście, że w nocy śpi i budzi się tylko na jedzonko.Teraz wpakowałam go w chustę, bo płacz był niemiłosierny i śpi :tak:
Przemuś codziennie zaskakuje mnie nowymi umiejętnościami i stwierdzam, że jest bardzo kumaty. Jak go pytam "Gdzie jest Radzio?" to idzie go szukać, zagląda pod kołderkę w łóżeczku. Z nowości to sam zrywa sobie porzeczki i truskawki z krzaków. Truskawki to nawet te zielone :-D jemu smakują. Dziś zadł truskawkę z szypułką.
 
alex dzięki za odpowiedź. My stosujemy sab simplex i rewelacji nie ma. Dzisiaj wieczorem tak strasznie płakał mimo podawania kropelek przy każdym karmieniu. Kurcze ja już zapomniałam co to kolki- Przemek też miał. On z kolei męczył się w dzień a wieczorem rzadko. Radek z kolei w dzień ok, a wieczorami masakra. No nic trzeba wytrzymać jeszcze z dwa miesiące.
 
polusia, ja Wam fajnie :-)

ramari, współczuję! Ol nigdy nie miała kolki, więc nawet sobie nie chcę wyobrażać, jak to jest :-( ja rekomenduje espumisan na problemy z brzuszkiem, no ale w sumie co sie będe wypowiadać, jak nie wiem, co to kolka... no i Radzio juz duży chłopak :-)

dobra, lecę pisać...
 
alex przed chwilką oglądałam filmik o kolce. Podali różne sposoby. Na koniec powiedzieli, że do 6-tego miesiąca życia minie :-D a ja do tego czasu osiwieje :-D U nas wczoraj sprawdziła się chusta. Mały spał w niej od 21 do ok 22:30, potem go przełożyłam do łóżeczka i spał dalej do 4:00, więc dziś jestem wyspana :-)
 
ramari oby kolki minęły szybciej niż podano w tym filmiku:tak:Ucałowania dla Radosława z okazji pierwszej miesięcznicy:-)
polusia ale macie tam fajnie!Miłego dalszego wypoczynku Wam życzę:-)

Dzień Dobry Paniom;-):-)

Właśnie nadaję znad kawki:-)Francio zasnął o 10.40 po śniadaniu nr 2, czyli dwóch danonkach mega i pierwszym spacerku:-)Wstaliśmy o 7 - o dziwo dziś nie było godzinnego wiercenia i jęków poprzedzających pobudkę:tak:A jak tam dziś u Ciebie nesiaa?
Dziś ma być u nas upalnie, więc korzystam i piorę na potęgę na wyjazd:-)Wczoraj robiłam zakupy apteczne i okazuje się, że najzwyklejszy fenistil w żelu nadaje się dla naszych dzieci - zaskoczyłam się...
U sąsiadów znów jakiś remont - od rana wiercili, więc Franio nie schodził mi z kolan. Dobrze, że jakoś od powrotu ze spaceru cisza i Młody może spać spokojnie.
Miłego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam:)

Na początku chciałam przesłac buziaczki dla Radka z okazji miesiecznicy:-)

Nocka u nas mogła byc lepsza Bartus płakał mocko niewiem czemu nie mógł zasnąc przy zgaszonym swietle odrazu w ryk,biedaczek mój spalismy do 7.30.Teraz ma drzemke.Pogoda ładna słoneczna i ciepło jest ale cholernie wieje i niewiem czy na spacerek isc moze popołudniu bedzie miejszy wiaterek bo nie chce ryzykowac.

Miłego dnia:)
 
Do góry