reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Yra cuda istnieja...super, ze Twoj M odżył no i super ze Tesciu wraca do zdrowia....:)) w medycynie wszystko mozliwe :))

Ja dzis Nikiemu dalam chleba...ale miał minę...szyneczke dała nie co ja z nim mam :) daje butelke z piciem NIE a za 3 sekudny chce :) i badz tu madrym..

nesiaa jajka cuuuudowne!!

blu lepiej idz bo mi sie tak dziura w 6 gornej zrobila i tak mi wiercila ze bylm cala spocona...i poweidzialam ze nawet czesciej bede robic przeglad :) nie chce tego przechodzic...
Ajentka pokazm i linka do tego fajnego namiotu co na TS macie?

CC zdroweczka!biedna Natalka na pewno sie męczy

ide na tomasza lisa :)

dobranocki kochane
 
reklama
No to u mnie to samo z zębami :( jakas masakra. Na zewnątrz nic a od środka się psuje. Jak czuje ból to lecę do dentysty ale zdarza się że nic i bach kawałek zęba idzie w cholerę :( mam 4 takie co muszę je odbudować :( ale to tyle kasy kosztuje. Chyba że w totka wygram to pierwsze co zrobię to właśnie zęby :) hi hi My mamy dentystkę w rodzinie ale lada dzień rodzi :) i do lata się będę męczyć :(

Cc Biedna Natalka :( zdrowka !!!
 
Ostatnia edycja:
polka ja jestem u dentysty 2 razy w tygodniu ostatnimi czasy - teraz będzie przerwa bo dopiero 7 kwietnia - jutro jeszcze i chwila spokoju :) ale zostawiam jednorazowo około 150 zł zależy co robię i raz jest to 200 a raz 100 zł. dziś robił mi 4 na nowo tzn stare plomby wywalał bo była duża próchnica i zostawiłam 150 zł, ale mam cudny ząbek jak swój a nie odbudowany :)

marciaa a to ty bez znieczulenia robisz że się spociłaś? bo ja to leżę wyluzowana bo nic nie czuję jeszcze sobie żartuję z moim doktorkiem :)
 
Ja zęby też tylko ze znieczuleniem i wtedy mam luuuuz totalny! A znalazłam super dentystkę, laska jakoś w moim wieku ale naprawdę genialna. Pierwszy raz mi tak dentysta podpasował, no i muszę się wybrać bo ostatni raz byłam w trzecim trymestrze ciąży :baffled: a mam aż jakieś 300metrów:-D.
Nesiaa Cudeńka!!!
Marciaa Wyślę Ci PW z linkiem bo mam pytanko.
 
hejo
Ja tak na chwile, bo podam na pysk, dzis znow 2 godziny intensywnego spaceru, pod wiatr, wiec jakos mna trzesie:/
Poza tym Franio coraz bardziej sie rozkreca z dreptaniem i musze go bardziej pilnowac
ajentka ten namiot naprawde fajny, F dostanie od dziadkow na urodziny;)

ja tez musze isc na przeglad uzebienia, ale juz sie boje grrrr
Widze, ze rozmawiacie o jedzeniu/niejedzeniu dzieciakow, no u nas lipa ostatnio. Franio je tylko kaszke rano i wieczorem i deserek, obiadku zje kilka lyzeczek i koniec. Nie chce niczego nowego probowac, odkreca glowke, przy wszystkim sie krzywi. Nie chce nawet obiadkow ze sloiczka ani tego co ja mu gotuje, ani z naszych talerzy, no jedno wielkie obiadowe ZERO. A jak dam mu cos na talerzyk, zeby sam jadl to nawet do ust nie wezmie tylko porozrzuca wszedzie:( Echhhh
 
Polusia to i tak niedrogo płacisz :) ja tam nie boję się dentysty i zawsze ze znieczuleniem :) ogólnie zawsze miałam ładny uśmiech i nienarzekałam i muszę się chyba wziąć. Bo Ty mnie motywujesz.

A ja od jutra wtorek i czwartek aerobic na 19.00. Tylko mi mate wcielo :(

Dobranoc Madzia !!! :)

A ja film oglądam z M.na Hbo comedy :( tragedia jakas :(
 
Czesc dziewczyny.Ja dzis jak zwykle pozno.
Ale nadrobilam TS i ogolny.

Nesiaa pisanki super.Moja mama robi z ciocia ale wydmuszki z roznymi kaszami.Ale te twoje bardziej kolorowe:)

Moniska moj je tylko co lubi.Uwielbia miesko w sosie z ziemniaczkami,miesko z kurczaczka z udka z jarzynkami,Nugetsy pieczone,Ogolnie mieso uwielbia zupy sa beee.Co bym nie dala to odwraca sie tylem a jak nawet uda mi sie cos wlozyc mu do buzki to plucie na odleglosc.
Za to jak widzi ze my cos jemy to sepu stoi i wydziera sie na cale mieszkanie.Musisz mu dac bo az rzuca sie po ziemi.
ostatnio tez nauczyl sie troszke na slodycze a raczej zelki.Kupowalam dzieciom witaminki w zelkach i jak pierwszy dostal to stal pol dnia krzyczac pod szafka i musialam dac mu troszke zwyklych zelek bo tatus nie mogl zniesc wrzasku synka.

Moj maly to tez aparat.I tez chodzi i sie popisuje a przy tym rozglada sie czy wszyscy patrza.A najwazniejszy tatus.Jak ktos nie patrzy to krzyczy i trzeba patrzec.G smieje sie ze komik z niego wyrosnie.

Moja srednia juz wraca do normy i nabiera stopniowo normalnych kolorow.Z polikow jej zeszlo juz prawie zostaly plamy jeszcze na rekach i udach i dostala jeszcze troszke na klatce piersiowej,ale tak delikatnie.Plusem jest ze nie ma goraczki bo podobno moze byc i do 40 st.
 
hejka
nocka znowu kiepska...ciagle łaził po łozku krecil sie...nam było bardzo cieplo dzisiaj nad ranem zdjelam spodenki i spi w body...król nogi powyciagal na kolderke i kima wyciagniety:)))

polusia-ja zawsze jade bez znieczulenia;P

bardzo mi sie podoba ten namiot i chyba go kupie na roczek jednak :)
 
reklama
Witajcie:)Przeleciałam ostatnie stronki ale pobierznie,czas goni...
Milenka też codziennie udowadnia jaka juz jest duża i samodzielna:)Najfajniej jak mówie zanies ubranko do prania to sama idzie i do łazienki do pralki wkłada:)Moja kochana:)Słoiczkowego juz nie je wcale, zupki osobno jej gotuję ,drugie dania je z nami.Kaszka 3razy dziennie.
Marzę już o niedzieli, będę mogła wyłączyc telefon i zero pracy W nowym mieszkaniu dzieci będa razem w pokoju:)Teraz ostatnie dwie nocki Milenka spi w łóżeczku ale z nami .Tyle miałam napisac i juz nie wiem.
YRAstrasznie sie cieszę, że taki zwrot w pozytywną strone ,w wiadomej sprawie.Super wieści:)Bedzie dobrze:)
Marciaa bez znieczulenia?Twarda jestes!
Tabasia udanego wyjazdu !!
Postaram sie zagladać dzisiaj:)Zdrówka chorującym!


Yradawałam juz bebiko bananowe i bez rewelacji.W tesco będą białe pampersy care od 31.03 za 43zł
 
Ostatnia edycja:
Do góry