reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
mysza w monnari kurcze jutro moze zrobie fotke

my juz lezymy. Nikos marudny byl i ma szczekjący kaszel wiec chyba w pon lekarz :(
Super wino jest w selgrosie chinskie sliwkowe slodkie ale pychota! a to wino z liczi musze sprobowac :)
ale sie objadlam zjadlam kawał torta i sernika...i galarcik na kolację...

ciezka nocka dzisiaj bedzie cos czuje:((
 
Ja na chwilę wpadłam bo wróciłam od brata i zasnęłam z Frankiem jak dziecko. Bratanek przesłodki, a Franko zero zainteresowania nim hi hi Patrzył tylko na stół co zjeść :) i wypił tyle że szok. Widzę że dziś i jutro imprezowo :) mam nadzieje że udane imprezki:)

Dobranoc Kobietki !!! Do jutra:)
 
mysza w monnari kurcze jutro moze zrobie fotke

my juz lezymy. Nikos marudny byl i ma szczekjący kaszel wiec chyba w pon lekarz :(
Super wino jest w selgrosie chinskie sliwkowe slodkie ale pychota! a to wino z liczi musze sprobowac :)
ale sie objadlam zjadlam kawał torta i sernika...i galarcik na kolację...

ciezka nocka dzisiaj bedzie cos czuje:((

ej marciaa to chyba to samo wino, bo w koncu liczi to chinska (nie japonska moj blad) sliwka:D
Zdrówka dla Malucha!!! Mam nadzieje, ze do jutra Nikos bedzie zdrow jak ryba!
 
ramari jeju ... ale to zleciało ... już niebawem powitasz dzidziusia ! :-)

udanych imprez Laski !!!

marciaa
ulala ! spódniczka ! na wiosnę w sam raz ! :-) :-) :-)

mysza czytałam o planach prokreacyjnych ... :cool2: ... cieszę się, że już masz smaka ;-)

Z zakupów w casto lipa ... Miły zadzwonił, że dużo pracy dzisiaj i później wróci :dry:
Jutro może skoczymy :sorry2: U Antoniego w pokoju wykładzina będzie ... muszę pomyśleć nad nią. I podłoga w salonie ... tutaj kafle. W sypialni drewno - tu już mniejszy problem.

Idę na all poszukać czegoś dla Niniego :-)

edit:

marciaa zdrówka dla Nikosia

mysza cheers !

polka dobranoc :-)
 
Ostatnia edycja:
O tak imprezowo:)A ja z likierem z aronii przy kompie:)Winko z liczi poszukam chetnie:)Marciaa super suwaczek wakacyjny:)Zdrówka dla Nikiego:)a torta zawsze mozesz spalić w nocy:):)wkońcu Ł ma urodzinki:)
Ramari zdrówka dla Was i pogłaskaj brzusio proszę:)
N&H udanych łowów:)
Milenka tez wrzeszczy jak czegos nie dam.Cwana staje na palcach ,zagląda na stół i tylko daa daa.nic zrobic nie moge własciwie zaczynam po 22 jak teraz.Dzisiaj obejrzeliśmy kolejny odcinek Milenium.Teraz T oglada smarta i zaciesza a ja też all.Spokojnej nocki:)

Czarna ciesze sie ,że karteczka doszła.Od Was niestety nie doszła.
 
Ostatnia edycja:
n&h pochwal się potem co tam na all znalazłas :) hi hi
A mnie się odechcialo spać :)
ramari czas leci co? :) ja sama nie mogę się doczekać do Waszych dzidzi aż je zobaczę :)
Mój bratanek ma takie długie czarne włoski że szok :) i śpi na brzuszku tylko, innaczej nie chce i już przytył 1700:) od urodzenia. Ma apetyt 100ml mleka wciąga migiem :) Franko wydawał mi się wielki dziś jak nie wiem.
Zaraz mi się przypomniało jak to było jaki mi się Wiktor gigantyczny wydawał przy Oliwii bo on mial rok i 5miesiecy w końcu tylko. Ale był taki jakiś bardzo kumaty. A jak stał przy mnie jak karmiłam Oliwie :) pilnował mnie albo ją nie wiem hi hi

Marciaa pochwal pochwal się jutro spódniczką :) a z jakich kwiatów chcesz bukiet ? :)

Moniska tylko całego tego wina nie wypij :) he he

A ja poczytam trochę bo M na tvn turbo patrzy :(
 
Hejka dziękujemy za wszystkie życzenia!

Imprezka się udała.

Trosze mi wstyd bo zaniedbałam forum :( mam nadzieję, że się nie obraziłyście.

Postaram się zaglądać częściej i śledzić forum.
 
reklama
cc no co Ty każda rozumie że przy dwójce dzieci to ciężko znaleźć chwilę a niektórym i przy jednym. Zwłaszcza że gorący okres roczków i pierwszych kroczkow :)
 
Do góry