reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam się i ja!
Ja już po kościele. Przychodzę i co zastaję, mój M. wykończony wezwał babcie na pomoc bo Ola dała mu popis. Płakała i szukała mnie we wszystkich pokojach w domu:( Biedne dziecko, w końcu babcia dała radę i ją uspała. Jednak nie jest jeszcze przekonana do tatusia w 100%.
A urodzinki ok. Wszystko się udało. Zaraz wkleję jakieś zdjęcia:)
Miłej niedzieli!
 
hej
a my idziemy wlasnie na 12 do kosciolka, msza za pawelka,
teraz ogladamy ostatni konkurs adama malysza, az lza sie oku kreci

milej niedzieli
 
Witajcie dziewczynki:-)

yra zdrówka dla teścia:-)
marciaa z opisu bukiet wygląda mi na bardzo efektowny i mocno oryginalny. Na pewno cudny:-)
nesiaa jednak mała nie widziała troszkę tatusia to musi się przyzwyczaić:-)

U nas jak zwykle nocka z jedną pobudką. tak myślę, że też spróbuję mammy.może to niezły pomysł. Ja na noc daję mleko z sinlakiem.

Obiadek dla małej gotowy. Ja popijam kawkę wcinam ciacho.

Wczoraj mieliśmy gości. Było bardzo miło. Do Kingusi przyszedł kolega dwulatek i wszystkie zabawki jakie on wziął to zaraz do niego i mu zabierała. Łobuziara mała:-)

Moja córcia to też straszna terrorystka. Jak nie chcę jej na coś pozwolić czy dać to co by chciała to wrzask niesamowity.Złośnica:-)
 
Witajcie

U nas od piątkowego wieczoru zima na całego:( Ale jest 8 na plusie, więc mam nadzieję, że szybko śnieg zniknie.
Wyprawiłam moich chłopców na spacer, fajnie mieć chwilę spokoju:) Zabieram się za nadrabianie tego, co napisałyście.
Udanych imprez! Miłego popołudnia:)
 
ojej snieg ? u mnie juz ze 2- 3 tyg nie ma;) i nie placze ;)
wlasnie upieklam biszkopt na tort , wyglada ładnie a zrobilam nie swoj sprawdzony a ten z tortu brzoskwiniowego, na wtorek robie tort dla nas i tesciwa tylko a reszyta dopiero za tydz w niedziele wiec beda dwa ;)

polusia - w przepisie na mase cukroewa jest margaryna planta - dalas taka czy inna , bo u mnie planta to jest ale smalec.

w piatek spotkallam mame mojego chrzesniaka , przyjechala na chwile do rodzicow i powiedziala ze ma po swoim malym rowerek taki pchany i ma nam dac bo jej aby przeszkadza , a juz mielisy kupowac malemu ;) dobrze ze czekalam do lata ;)))

yra - zdrowka dla tescia
 
frotka dzięki jutro zapytam w aptece, będzie na przyszłość bo pewnie takie sytuacje sie powtórzą
póki co włosy zostają, żeby siniaka zasłaniac hehe
kasia0305 dzieci chyba tak mają, że zabawka może leżec i nie byc interesująca, ale jak tylko znajdzie inny chętny do zabawy nią to od razu staje się tą ulubioną zabawką, którą nie mozna sie dzielic :)
 
reklama
Witam się wieczorową porą:-) Moje dziecię już lula, a ja robię sobie mx melisa&mięta i zajadam wafelki śmietankowe...M na piłce.
yra fajnie, że urodzinki miło spędzone i zrozumiałe, że myśli wędrowały w inną stronę
kasia kurczę zawsze tak jest, że dzieciaczki zwykle w tym samym czasie sięgają po tę samą zabawkę:-)
 
Do góry