reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

http://www.winowino.com/produkt,1073,NUWANG_UME-PFLAUME_WINO_SLIWKOWE.html

winko

hejka
pisalam posta i skasowałam,..

polka bukiet bedzie bialo zolto zielony. W koszyczky okraglym i zwisajacym dlugim sznureczkiem z krysztalkami przechodzacy przez palec :)

nocka ok tylko Nikus sie wiercił...dzis pieknie ma byc wiec spacerek targi motor show i wezmiemy młodziez na plac zabaw :)
 
reklama
hejhej,
a ja znów zaraz do pracy. no ale wchodzę na bb i co widzę?? 297 nieprzeczytanych wiadomości prywatnych :szok: coś tu sie musiało schrzanić, bo jakieś głupoty mi wychodzą, a wiadomości oczywiście ani jednej :confused:

wszystkim zainteresowanym: wspaniałych przyjęć życzę i żałuję, że mnie tam nie ma :-)
 
Dzień dobry Kochane :)
A ja wstałam o 7.00 :) ale reszta śpi. Franko w związku z tym że po powrocie z wizyty dostał tylko zwykła kaszke i to przez sen raz mi się obudził i wtedy go przebrałam i dopchałam jeszcze jedna więc śpi nadal :)
Zresztą wszyscy jeszcze śpią. A ja wzięłam prysznic. Wypiłam kawę. Wstawiłam M.ciuchy do pracy bo wczoraj zapomniałam wyprać :)
Rosół się gotuje :) a ja czekam ze śniadaniem :)
Potem wyśle tamtych do Kościoła a ja będę obiad robić do końca. Gofry obiecałam na podwieczorek :)
yra ale Was balony nastraszyły :) milej zabawy Jasiowi życzę. A Teściom zdrowia !!! !!! 3maj się :)

Marciaa już widzę ten bukiet oczyma wyobraźni :) przepięknie się zapowiada :)

Milej niedzieli Kobietki!!!

ionka u mnie to samo 298 :(
 
Marciaa oj będziesz mieć piękny bukiet!
yra no aktrakcje mieliscie, dobrze, że macie wyrozumiałych sąsiadów he he;-)No i zdrówka dla teścia i teściowej też - jeszcze im to potrzebne, żeby chorować...
polka wrzuć proszę sprawdzony przepis na gofry jak masz taki
ionka u mnie było 619 - szok!
mysza my na to winko mówimy chińska śliwowica;-)
Cieszę się, że wczorajsze imprezki udane i życzę dalszego miłego balangowania:-)
A witam się przy kawie! Pralka już drugi raz od rana się kręci - i to nie koniec na dziś! Pościerałam kurze, lekko kuchnię ogarnęłam, jeszcze tylko odkurzanie i łazienka - przez wczorajsze rozjazdy na nic nie było czasu.Franio przespał pięknie nockę od 20.30 do 7, a teraz tatuś go usypia do drzemki.
Miłego dnia Kobitki:-)
 
hej:)też miałam zapchaną skrzynkę :)Moje skarby przed 7 na nogach.obiadek dla dzievi mam a my zjemy w chińskiej po spacerze,Póżniej do nowego mieszkania posprawdzac ew usterki.Oblukanm wymiary okien, jakie są parapety i inne szczegóły:)
Marciaa czekam na Twój ślub tzn na zdjęcia bo będą napewno cudowne:)
Yra udanego przyjecia urodzinowego Jasia a teściom duzo zdrowia.Że tez te oskrzela sie podłączyły:(
Lece robić synkowi drugie śniadanie bo chce.
 
Witajcie dziewczynki :)
ale jestem wyspana - mała spała dziś do 8:10 , wczorajszy dzień ją wymęczył ale dobrze bo nawet nie jęczała w ciągu nocy :)
teraz się bawi swoimi nowymi nabytkami - zwłaszcza z jednego jesteśmy bardzo zadowoleni - dostała taki wypasiony wózek dla lalek i moje dziecko się nim bawi :)
ja zjadłam śniadanko i nic mi się nie chce, jeszcze M próbuje udowadniać mi swoją rację, której oczywiście nie ma ale wielce się wymądrza .

miłego dzionka życzę i przepraszam że nie odpisałam żadnej z Was ale jeszcze Was nie nadrobiłam - idę to zrobić :)
 
Hej hej

yra zdrowia dla teściów i udanej imprezki:) u nas 2 balony strzeliły co prawda nie w nocy a w dzien, ale to i tak ja sie bardziej przestraszyłam a nie moje dziecko

A u nas mimo, że godzina jeszcze wczesna to już guz zaliczony, chciał sobie kucnąć przy krzesle, stracił równowage i czołem o noge uderzył. Od razu na czole wyskoczyła fioletowa krecha :( na szczescie duzo nie płakał, ale bolec musiało skoro siniak tak szybko sie pojawił:( teraz spi zobaczymy jak to bedzie wygladało jak wstanie..

Mam pytanko do mam których dzieci mają długie włoski, czy obcinałyscie im juz? i jak maszynka czy u fryzjera? ja próbowałam mu raz grzywke podciąć to tak sie krecił ze nic z tego nie wyszło. No i sie tak zastanawiam nad wypróbowaniem maszynki.
Jak myslicie nie zawczesnie na to?
 
witajcie!

nocka w koncu w miare...nawet jak wstal to z pol godzinki jeszcze sie sam bawil, zanim podszedl do mnie i wlozyl mi smoczka do buzi :-D

Marciaa oj cudny bukiecik bedziesz miala :-)

wszystkim udanych imprez!!!

no to teraz jak tylko bede w Pl to wyprobuje tego sliwkowego cudu :tak:

Milej Niedzieli!

edit: u mnie tez ponad 300 wiadomosci..:-D
 
Polusia pokaż ten wózeczek:)Rozglądałam się też ,może na dzień dziecka a może tak poprostu kupię:)W przedszkolu w maluszkach najbardziej wyrywają sobie taki jak parasolka.
Heronek nasze dzieci coraz cwańsze:):)
Kalisa jest cos w aptece na siniaki .Popytaj. Mój Miłosz bał się maszynki jak był taki mały.Na poczatku nosił dłuższe włoski tylko grzywkę mu sama ścinałam.wygladał jak aniołek ,bo miał jasne blond loczki:)Milenka ma mniej włosków i ciemniejsze.
 
reklama
Witam:)

Nocke zaliczamy do takich sobie Bartus o 4.20 przebudził sie cały przemoczony juz wiecej tych pampersów nie kupie,musiałam go przebrac biedaczek płakał i dałam mu mleko chwile pofikał i zasnoł i spalismy do 7.30,teraz Bartus drzemke ma,ja skonczyłam jesc sniadanko i kawke sobie pije obiadek sie robi.

Ja tez miałam zapchaną skrzynke ponad 300:)

Zdroweczka dla Was i dzieciaczków,yra dla tescia i tesciowej!!!!

Miłej niedzieli:)
 
Do góry