reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ninio spi ale cos zakaszlam dzisiaj brzydko z 3 razy...

ale fajny wieczor spedzilismy. Posiedzielismy w piwnicy potanczylismy mlody pobiegal troche, potem basenik i sie pobawilismy :)

jutro sa targi w m1 slubne pojade moze cos wyczaje ciekawego z sukienek potem wpadaja rodzice Ł. ale nic ni wie...zaprosił ich na nd a oni jutro na nocke wpadaja tort zamowiony...zdziwi sie :)

Monia znajomy co nam robil naglosnienie w domu mowil ze jego dziecko kiepsko spalo...zrobili pobranie krwi i wyszedl za niski poziom zelaza....

marciaa zaufaj mi, ze gorszych targow slubnych niz w M1 to nie ma :))))))))))))) mozesz sobie spokojnie odpuscic, a jak znow ma byc Dowbor to odpusc na pewno;)
 
reklama
moje dzieło - przepraszam że tutaj ale nie chce mi się szukać innych wątków:zawstydzona/y:
co prawda nie taki piękny ja frotka ale zrobiony własnymi rękami :)
 
Polusia ale z ciebie zdolna kobitka, cudny torcik :tak:

Kurcze dawno mnie nie było ale ostatnio tylko na chwile wchodze nadrabiam życzonka, poczytam a na pisanie jakoś czasu brak :sorry:
Moja Oli ostatnio robi się nie znośna, cały czas chce żeby ją za rączki prowadzać a najlepsze jest to że sama jeszcze nie chodzi i bez podparcia nie ustoi ale jej się wydaje że wszystko normalnie potrafi :tak: nic nie da mi w domu zrobić bo musiałabym ją posadzić na chwile a to odpada, jak się złości to wymusza wszystko krzykiem i mnie gryzie.
No i ma dziwne upodobania jak ją tak prowadzam to wszystko po drodze musi skopać, miska psa pełna wody obowiązkowo musi by być zaliczona :tak:
Za tydzień robimy imprezke dla Olci, będzie 17 osób i nie wiem gdzie ja ich pomieszcze bo ani takiego stołu nie ma ani tylu krzeseł, trza coś pokombinować.
Spokojnych snów życze
 
Polusia piekny torcik:)Dobra robota, gładziutki:)Ja zakochałam sie w ozdobach na torty i teraz sprzedaję:)
Nesiaa ja najlepiej lubię teraz porobić jak dzieci śpią, wogóle jestem nocnym markiem:)Przynajmniej Ci czas szybko zleci do przyjazdu męża:)
Polka to sie dzisiaj narobiłaś!!!chyba masz motorek w sobie , ja z glizdeczką dzisiaj nic nie zdziałałam.Jęczydło takie było.
Monia może faktycznie zrób Pawełkowi wyniki?
Marciaa to Ł czeka super niespodzianka:)wymysliłas prezent?
Moni zrób szwedzki stół:)
dobranoc , spokojnej nocy a ja jeszcze mam robotę.
 
polusia piękny tort!
moni też polecam szwedzki stół - u nas tak było

Dzień dobry!Franio wstał o 6.50, zatem i my z M też.Szczęśliwie wczoraj poszliśmy spać przed 22, więc się wyspaliśmy na maxa.A dziś rano odsłaniam zasłony i co widzę? Jest biało! Blee...
Miłego dnia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej

Frotka nie mam prezentu. Stwierdzilismy, że zrobimy póżniej jakiś wypadzik...:))
Mysza wiesz domyślam się ale idę tylko po to żeby zobaczyć jakieś dekoracje i sukienki no i jadę swoje kiecki wymienic więc odrazu obejrzę...a jutro ma być Ewa Szabatin hehehe

Niko mega kaszle chce mu dac pulneo ale nie pamietam dawki i ile razy?

Polka tort jak od sowy gratulejszons :)
 
reklama
hej
nie no swoj numer NIP to znam:zawstydzona/y::-)
ja wlasnie potrzebuje decyzje:baffled: nic zadzw w poniedzialek i sie dowiem jak to zalatwic bo jechac do us to czasu nie mam

pawelek wstal o 6 wiec my tez ranne ptaszki ale tez polozylismy sie o 22 wiec spoko, dzis planujemy zakupy, po obiedzie bo i tak pogoda do spacerow nie nastraja

polusiu
torcik piekny!!!!:-)

milego dzionka:-)
 
Do góry