reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

polusia rewelacyjny torcik, naprawde zazdroszczę umiejętności robienia takich cudeniek :)
moni27 my również mieliśmy problem z umiejscowieniem gości, tależami itd., dlatego rozbiliśmy na 2 dni

My też pobudka o 6, dzisiaj ja sie relaksuje zostawiam chłopaków samych i jade na spotkanko z koleżanką :)
 
reklama
Witam! Wpadłam na chwilę napisać, że małżonek dojechał szczęśliwie o 12.30. Poszliśmy spać po 1 a nasze dziecię zrobiło pobudkę o 5.30. Była taka szczęśliwa jak zobaczyła tatę, nie wiem czy go poznała ale się nie bała. Skakała po łóżku jak szalona:) Teraz już drzemie. Ja kończę przygotowania do imprezki. Chciałam napompować naloniki ale Ola się przestraszyła więc nie będzie baloników:(
Polusia piękny torcik!!
Udanych imprezek kochane marcowiątka!!
 
witam :)
ja tylko wpadłam na chwilę. dziękuję za pochwały mojego dzieła :) nie jest doskonałe ale najważniejsze są chęci :)
zaraz reszta przygotowań a po południu goście, jutro powtórka z rozrywki :)
nocka taka sobie - dosyć że poszłam spać po 24 to o 2 Julka obudziła mnie bo bolał ją brzuszek , a rano mała zrobiła pobudkę o 7 . ale zaraz będzie pora na jej drzemkę a ja obiadek zrobię szybki, M posprzątał już rano łazienkę tzn umył płytki ja odkurzyłam. teraz M jedzie na zakupy.
udanych imprez życzę i pogodnego dnia :)
 
Hej dziewczyny. Ja już nic nie mówię o naszej nocy. Mam winowajce zarwanych nocy. Zęby. Dzisiaj obudził się o 1 i przez godzinę wył, ale nie płakał tylko wył. Dałam butle na zaśnięcie, ale wypił tylko 30 i dalej płakał, żel na ząbki nie pomogł, jakoś go ululałam i poszliśmy spać po 2 oczywiście mały z nami, bo nie dał się odłożyć do łóżeczka. Dzisiaj leniwa sobota, kiepska pogoda, popadam w depresję przez to siedzenie w domu. Nic mi się nie chce.
 
Witajcie!!!

Wczoraj pisalam, ale nagle prad wylaczyli...

frotka dzieki za pamiec :happy2:, biegunek juz nie ma...

polusia torcik cudny!!!Udanej imprezki!!!

k_aralajna dobrze, ze w pracy super, drugi oddech mozna zlapac, nie?

nesiaa super, ze M juz w domku! Udanej imprezki!!!

Marciaa to fajna niespodzianka dla L...

Nie bylo mnie kilka dni, bo w pracy natlok, Mlody do tego nie spi po nocach, wiec nie wiem nawet jak nie zasypialam na stojaco...:-(..na szczescie dzisiaj wyspal sie za ostatnie 3 nocki..hehehehe...tylko 3 pobudki, to i ja porzadnie wyspana....

Monia u mnie Redan tez potrafi sie budzic milion razy, ale ja wiem, ze nie jest glodny...daje mu tylko jedna butle z mlekiem i kaszka, i jak chce jeszcze to herbatke...ale zazwyczaj on tylko sie chce do mnie przytulic i mruczy...jak tylko go poloze do lozeczka to wstaje na rowne nogi i placze...Moj organizm w miare sie do tego przyzwyczailm ale ja jestem klebkiem nerwow:no:.

Mama moja wlasnie wraca do siebie...:-(..

Milego weekendu!!!
 
monia, heronek powiem Wam tak, bo te wszystkie chlopy to takie mami synki i cycki :p Moj to samo, a teraz to sie juz zrobil takie, ze tylko mnie widzi, nawet ojciec jest beee, wiec praktycznie nie daje mi odpoczac:angry: Zaczal sie bac obcych i ryczy w nieboglosy:( Normalnie dzikus z niego sie zrobil straszny.
Mojemu jak zeby szly to potrafil w nocy przez 3 godziny "sufitowac" marudzic, jeczec etc. Ja mojemu nawalam nurofen, bo po co ma dziecko cierpiec i Tobie Monia radze to samo zrobic.
Ja dzis zrobilm eksperyment i tylko raz w nocy dalam mleko a za drugim razem wode, i co? Napil sie troszke i poszedl spac dalej,tylko troche pomarudzil. Ale stwierdzilam, ze jak jadl o 2 to niemozliwe zeby o 4 znow byl glodny.
moni moj to samo caly czas kaze sie prowadzac, bo samodzielne chodzenie za wolno mu idzie,a ze mna za reke to zasuwa jak maly motorek;) no i tez taranuje wszystko co jest na drodze, zdeptac, zniszczyc :D

milego weekendowania laseczki:)
 
Monia Nikodem jak z nami spi od 3 to tez wedruje po lozku, w poprzek w nogi i mnie kopie po piersiach albo wali głową o łózko to go zaboli i ryczy...nie wiem też o co chodzi ma taka stalą porwę w której jęczy i nie pasuje mu nic. Pic nie chce o jedzeniu też nie wspomnę...musimy to przejść :)
 
Witajcie kochane:-)

MoniSkaBe oby szybko ząbki wyszły.
Polusia torcik wygląda apetycznie mnimmmm:-)
Nesiaa dobrze, że masz męża już przy sobie:-)
Dziewczynki udanych imprezek życzę:-)

Wczorajsze nerwy poszły już w zapomnienie, wszystko się wyjaśniło więc jest dobrze:-)
Kinia rozrabia, zagląda wszędzie tam gdzie nie powinna i też ciągle tylko się prowadzać chce. Bo do samodzielnego chodzenia to jeszcze troszkę. Na razie to po parę kroczków jej wychodzi:-)

Miłej soboty dziewczyny:-)
 
reklama
Witam:)

Nocka w miare dobra,Bartus sie przebudził na mleko o 4 zmieniłam mu pampersa,bo był w nim duzo i za chiny nie chciał spac,jak gasiłam nocną lampke to przewracał sie na brzuch pod kołdre i piszczał,dopiero zasnoł przy swietle i spalismy do 7.Teraz nadrabia,ciekawe jak długo.Ja pozarłam sie z tesciową,ale szkoda słów.

Marciaa ja dawałam pulneo 5ml 3 razy dziennie,jak kaszlał i ładnie przeszło.
polusia śliczny torcik:)

Miłej soboty:)
 
Do góry