reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej! Dzień dobry:)

ja od rana na nogach bo o szóstej jechaliśmy do Ostrolęki. Mój M miał egzamin na prawko:) I wreszcie zdał!:) Czwarty raz podchodził:)
U nas dziś będa gołąbki z wczoraj:) Moja kruszynka już od 5:15 dawala mi popalic:) tak mnie kopała jakby wyczuwała, że jedziemy na egzamin:)


Gratulacje dla Malzonka!!!!! :*
 
reklama
Agniesiak85 Gratulacje dla męża :)

Mój maluszek ostatnio nieźle daje o sobie znać :), wczoraj to nawet brzuch mi podskakiwał :)

Ja dzisiaj również obiad mam z głowy i również mam wczorajsze gołąbki z ziemniaczkami i duszona marchewką z groszkiem i ulubiona zupka Dawidka Pomidorowa :)

Miłego dnia życzę mamusie :)
 
Czesc dziewczyny, własnie wróciłam ze szpitala, pierwszy dzień po l4 poszłam do pracy i zemdlałam, pogotowie mnie wywiozło porobili wszystkie badania i na szczeście wszystko jest dobrze tylko mam sie oszczedzac, wogóle to powiedzieli ze jak jestem w ciąży to juz nie powinnam chodzic do pracy :)
Mam sporo zaległości ale spróbuje nadrobić. udanego poniedziałku!;-)
 
hej! ja juz wstalam i po sniadanku jestem... jak zwykle po sniadanku wyczekuje az dzidzia sie porusza :-) ale wczoraj chyba za bardzo gnieciona byla na wykladach az mnie brzuch bolal od tego siedzenia nie wspominajac o tylku :sorry2:
troszke pokopal ale to nie wszystko na co go stac .. ja czasem widze jak brzuch lekko podskoczy ale moj maz nigdy nie zdarzy zobaczyc jak krzykne czy widzial :-p bo jak on patrzy to nigdy nie kopnie tak jak by mogl z calej sily, tobi tate w konia co tu duzo mowic haha :-)

a co na obiad?? hmmm ja chyba dzisiaj sobie wolne zrobie ;-) a moze zrobie talarki ze schabowym z surowka z kiszonej kapusty bo mi jej jeszcze troche zostalo jak lazanki robilam, to zeby sie nie zmarnowalo moze sie zmobilizuje jakos ale szczerze to lenia mam niesamowitego :tak: milego dzionka brzuchatki ;-)
 
Czesc dziewczyny, własnie wróciłam ze szpitala, pierwszy dzień po l4 poszłam do pracy i zemdlałam, pogotowie mnie wywiozło porobili wszystkie badania i na szczeście wszystko jest dobrze tylko mam sie oszczedzac, wogóle to powiedzieli ze jak jestem w ciąży to juz nie powinnam chodzic do pracy :)
Mam sporo zaległości ale spróbuje nadrobić. udanego poniedziałku!;-)


kochana musisz uwazac na siebie!!!!!!! cale szczescie ze wszystko wporzadku!!!!!
buziak dla silnej dzidzi
 
hej kobiety :-) dziś wolne mamy i jak mi doooobrzeeeeeee :tak: :happy2:
niedługo wyruszamy dalej oglądać wózki, wanienki, przewijaki itepe :-) może coś kupimy :-)
chociaż moja mama CIĄGLE POWTARZA że to za wcześnie :dry: dobija mnie kobieta, to niby KIEDY mamy kupować niezbędne rzeczy??? :confused: :baffled:
ona na to, że po porodzie!! :szok: no już to widzę, jak obolała latam po sklepach, a brudne i GOŁE dziecko trzymam w ramionach :dry: :-p


Witam sie i ja w swietnym humorze, nawet w Irlandii slonko :-)

Tabasia, to chyba mieszkamy na innych wyspach :-p u nas od rana ciemno i okropnie :sorry2: ale w sumie nie pada, więc co tu narzekać ;-)

Dzien doberek,
kurcze ale mnie pośladki bolą i biodra, czasem tak mam(pisałam kiedyś o tym) wcześniej tak nigdy nie miałam, więc nie wiem czy to przez ciąże,czy co????:confused:
Kiepsko mi się chodzi i schyla, masakra....

ojjj, skąd to znam :dry: też czuję się, jakby mnie kto kijem po plecach przejechał :dry: a jak wchodzę na nasze 19 stopni, to od 6go juz nie dam rady :zawstydzona/y: ;-)
za każdym razem jestem w szoku :-D :-p


echhh, ide sie myć w końcu, a tak mi sie nie chce ruszać... do potem , drogie panie! :-)
 
No juz nie ma slonka, Ionka zapeszylas :blink:
My juz po baseniku i czuje sie booooooosko :-) Malemu sie spodobalo i spi sobie smacznie. Mykam pod prysznic, a pozniej obiadek. Mam jeszcze wczorajszy rosolek, a na drugie schabowe, ziemniaczki i marchewka z groszkiem :-p:-p:-p A na deser do miasta na cos slodkiego i spacerek przy okazji. Achhh jak mi bylo potrzeba tego wolnego :-):-):-) Jutro rano do szpitala i jeszcze dzionek urlopu :-)
 
Czesc dziewczyny, własnie wróciłam ze szpitala, pierwszy dzień po l4 poszłam do pracy i zemdlałam, pogotowie mnie wywiozło porobili wszystkie badania i na szczeście wszystko jest dobrze tylko mam sie oszczedzac, wogóle to powiedzieli ze jak jestem w ciąży to juz nie powinnam chodzic do pracy :)
Mam sporo zaległości ale spróbuje nadrobić. udanego poniedziałku!;-)


o matko, dobrze, ze z wami wszystko w porządku:shocked2:

ja się na poczcie wystałam (jak zwykle zresztą) - tym razem zwiesiły im się komputery:baffled:
czekałam, bo odbierałam przesyłkę z ubrankami dla dzidzola (jak odzyskam aparat wkleję zakupki:-D:-D)

na obiadek mam zupkę borowikowa oraz ryż i pierś z kurczaka (z sosem chili i brzoskwiniami -mniam, mniam, mniam:-D:-D:-D:-D)



a Obcy aktywny od samego rana, że hej:sorry2:
agniesiak - gratuluję M-żonkowi
 
reklama
beatrix dobrze ze wszystko dobrze jej tak zemdlec w pracy masakra :szok:

a moj dzidziolek sie dzisiaj zbuntowal :-( nie wiem czy leniwy czy co mu sie dzieje... wczoraj to rozumiem bo zmeczona bylam jak nie wiem i tyle godzin siedzenia i masakra... ale dzisiaj popykal moze 3 razy z rana i cisza a wstalam poruszalam sie popralam w rekach kilka jego ciuszkow i leze i nic... moze zasnal ... ehh nawet kaczuszka go probowalam obudzic ale nie reaguje...mam taka puchata kaczuszke maskotke ze jak sie nacisnie to gdacze dosc glosno i myslalam ze go obudze :sorry2: ale chyba nie poszlo mi ... Dzidziorku mow do mamy!!!!!!!!! prosze :-(
 
Do góry