reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dziewczyny, ja też myślę, że to czy gin Wam każe przyjść na 4d w 20 czy 30 tyg. to zalezy od tego jaki sprzęt posiada. A poza tym u mnie na przykład 4d nie wychodzi, bo mam za mało płynu owodniowego. Nie wiem, może na innym sprzęcie by wyszło, ale się nie wybieram. Nie stać mnie na dodatkowe wydatki :tak:
 
co do usg 4d, to ja miałam robione w 18 tygodniu (17 wg suwaczka ;-)) i widać było naprawdę dużo, mamy zdjęcie buźki :-) ale lekarz powiedział, że najlepiej robic takie ok 22 tygodnia.
byliśmy dzis na zakupach i oprócz pierwszych dzidziowych zakupów, kupiliśmy tez kurtkę na zimę dla mnie :-) znalazłam ją na stoisku z rzeczami narciarskimi :-p przeceniona z 300euro na 69 :happy2: to dopiero promocja :szok: :-D także jestem bardzo zadowolona :-)
a teraz upiekłam mufinki z wiśniami i inne z jabłkiem i cynamonem :-) zapraszam :-)
 
Hej kobitki :)
Ja na chwileczke.
Widzialam, ze pisalyscie o witaminach. Ja biore Feminatal 400+DHA. W sumie lekarz prowadzacy nie zalecal mi zadnych witamin, ale ginekolog sie pytal czy zazywam. To na pewno nie zaszkodzi, a jak czegos nie ma w moim organizmie, to w ten sposob dostarcze :)
Ionka, ja chetnie wpadne na slodkosci :-) Zazdroszcze kurtki, ja nic nie moge dostac. Niezle z ceny zrzucili. U nas w koncu mamy TKMaxa :-) Bylam ostatnio, jakie piekne ciuszki i akcesoria dla dzieci tam sa :-)
Mi sie marzy 4d, Mezu troche sceptyczny, bo mu sie to po prostu nie podoba. Tak czy inaczej mamy teraz tyle wydatkow, ze szok :szok: Wiec jak na razie sie nie wybieram, bo 200 euro wole przeznaczyc na cos innego. I tak do tej pory juz wydalam majatek na lekarzy i usg :zawstydzona/y:
A moje Dziecie nie daje mi dzis caly dzien spokoju! Kopie i sie wierci masakrycznie. Az brzuch faluje i widac te mini kopniaczki. Najgorsze jest to, ze boli mnie juz od tego podbrzusze :zawstydzona/y:
Sikam dalej po 3-4 razy w nocy i sie nie wysypiam. Ale dzis zmieniamy czas, a do tego w poniedzialek mamy dzien wolny od pracy, we wtorek wzielam urlop na wizyte w szpitalu, wiec powinnam odpoczac choc troszke :-) Bo nie wyrabiam na zakretach...
Oooo znowu kopie :szok::-D No nie moge :-D W ogole jestem w szoku, ze tak szybko poczulam ruchy w pierwszej ciazy :blink:
Wiecie jak mnie suszy???? Od jakiegos czasu przychodzi moment, ze jak sie nie napije wody, to mysle, ze oszaleje! Gorzej niz na kacu :-D
Zmykam do lozka, bo dzis musialam wpasc rano do firmy i sie nie wyspalam...
Spokojnej nocki ;-)
 
ja tak samo jak blueberry77 jakoś nie emocjonuje się tym 3 czy 4D
i nie wybieram się ;-)
a mój gin nie ma jakiegoś ekstra sprzętu, najważniejsze, że da radę sprawdzić najważniejsze parametry Maleństwa:tak:, na ważniejsze badania chodzę do szpitala na lepszy sprzęt, ale wtedy zazwyczaj nic nie widzę, bo gin i Darek się gapią w monitor, że zapominają o moim istnieniu :-D, nastepnym razem się muszę dopomnieć o swoje :-p

ja Wam powiem, że nawet takie zwykłe usg przeżywam tak strasznie, że potem się śmieje sama z własnego zachowania i tego, co mówię (zachowuję się nieprzytomnie i jednocześnie nadpobudliwie, jak naćpana:-D) więc każda wizyta dla mnie to jak huragan emocji

ionka ja się pisze na mufinki :-), właśnie wrócił mi smak na słodkości, co bardzo mnie cieszy:-p, jestem od zawsze okropny łasuch a od początku ciąży nie mogłam patrzeć na słodkie :dry:
 
To ja dodam jeszcze, ze zrobilam dzis kopiec kreta (uwielbiam :-p) i tez zapraszam ;-)
A ile sie za nim zjezdzilam! Bylam w czterech polskich sklepach i nigdzie nie bylo. I kupilam w koncu w sklepie pod moim blokiem. No coz najciemniej zawsze pod latarnia :-D
 
ja Wam powiem, że nawet takie zwykłe usg przeżywam tak strasznie, że potem się śmieje sama z własnego zachowania i tego, co mówię (zachowuję się nieprzytomnie i jednocześnie nadpobudliwie, jak naćpana:-D) więc każda wizyta dla mnie to jak huragan emocji
:dry:

hahaha ja tez tak mam, ostatnio sama sie z siebie smialam ze mowilam na tym usg takie glupoty jak jakas debilka, na dodatek dowiedzialam sie ze to dziewczynka i z tych emocji to wogole mi na mozg padlo haha

co do usg 4d to ja teraz bylam, w sumie to dlatego ze moj gin takie robi i ma super nowy i dokladny sprzet, ale mnie specjelnie tez nie kreci. zreszta i tak te najwazniejsze pomiary sie robi w 2d.
 
witam mamuśki :-D

jakoś nie mogę już spać, bo na dworze tak pięknie świeci słoneczko

też straszliwie dużo piję, mój m-żonek nie nadąża z uzupełnianiem zapasów :-p- najchętniej piję soki (pomarańczowy, porzeczkowy i jabłkowy) no i wodę,ale czasem mam ochotę na colę:cool2:


na usg 4d nie będę szła, mój gin ma głowicę 3d i mnie to wystarczy
:tak:

tabasia- kopiec kreta - dawno nie jadłam, a lubię(jak nie mogłam znaleźć opakowania, robiłam sama, tez wychodzi pyszny)
moniazuber - chyba pisze się muffinki i już:-D
 
reklama
Do góry