reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Top medikal a właściwie dr. mazurka poleciła mi moja gin. więc dlatego poszłam tam a poza tym to dr mazurek pracuje na kraśnickiej a tam będe rodzić. Pytałam kiedy mam przyjść na 4D to powiedział 6-7 tyg więc na święta zrobię sobie prezent:tak:

No ja właśnie też miałam iść do top medicalu na usg i też do mazurka, ale jak mi powiedzieli że 150zł, to się nie zapisałam. Czemu ty 100zł placiłaś a mi powiedzieli że 150zł to nie rozumiem:confused::confused: Ja to i tak chodzę do Taczały on pracuje właśnie na trakcie porodowym na Kraśnieckiej.

A wracając do mojego gina i mojego snu z nim, to mój gin jest nawet młdy, tzn jest gdzieś koło czterdziestki i nawet przystojny;-) i taki spokojny i doświadczony hehe:-D:-D Dawno sexiku nie miałam i pewnie dlatego już mam sny nawet ze swoim ginem haha:-D:-D
 
reklama
No ja właśnie też miałam iść do top medicalu na usg i też do mazurka, ale jak mi powiedzieli że 150zł, to się nie zapisałam. Czemu ty 100zł placiłaś a mi powiedzieli że 150zł to nie rozumiem:confused::confused: Ja to i tak chodzę do Taczały on pracuje właśnie na trakcie porodowym na Kraśnieckiej.

Jeśli chodzi o cenę to niewiem czemu tak:no: poprostu zadzwoniłam i zapytałam usg zwykłe u dr. mazurka a pani mi na to 100zł zapraszamy w sobotę i tyle.Tam przyjmuje jeszcze jeden lekarz z kraśnickiej zapomniałom nazwiska i bierze 50zł więcej bo jest profesorem:szok:
 
witajcie marcóweczki :-)
ja dzisiaj po intensywnym dniu przemeblowania i sprzątania :zawstydzona/y:
mój Darek wpadł dziś na pomysł przemeblowania, tak aby w pokoju, gdzie się znajdzie dziecko było więcej miejsca i poprzestawiał meble w całym mieszkanku :happy2:

strasznie się cieszę, bo rzeczywiście sama nie wpadłam na ten pomysł
a teraz łatwiej zmieścimy łóżeczko itp.
chyba to on ma syndrom "wicia gniazda" a nie ja :-D ale lepiej mu to wyszło, więc jestem zadowolona :-D

w trakcie i po tym sprzątaniu i przenoszeniu "dupereli" Maleństwo strasznie skakało w brzuchu, nie wiem, czy z radości czy z niezadowolenia, że tak się ruszam :eek:
z dnia na dzień ruchy są coraz wyraźniejsze i mocniejsze, Maluch "rośnie w siłę" :-)

Darek już "uzależniony" od codziennego nasłuchiwania brzuszka i odczuwania małych kopniaków, strasznie się mu to podoba, nie ma się co dziwić :-D
ja się cieszę, że on też może czuć ruchy Maleństwa :-)

witam nowe marcóweczki i wszystkim Wam życzę miłego wieczorku :happy2:
 
wlasnie skonczylam gotowac kapusniak :)
Jakas padnietam jestem dzisiaj i caly dzien bym spala i spala i jadla :)
Ide na tv ma byc jakis film :)
Potem moze jeszcze zagladne .

Milego weekendu
 
Dziewczyny, a ja miałam takie zwykłe usg chyba 2D w 12-13tyg, a teraz mam 19 listopada, to robie w swissmedzie i po 150zł, poza tym zawsze u gina jak jestem na wizycie on tez robi usg takie zwykłe. A powiedzcie mi czy wg was warto robić 3D z nagranym filmikiem na pamiątke? Bo musiałabym jechać do Gdańska, poza tym dodatkowa kasa i się tak zastanawiam, mam jeszcze troche czasu, bo gin mówił, ze to też ewentualnie ok 22 tygodnia. Czy te filmiki robią wrażenie? Nie widziałam u nikogo i sama nie wiem, żebym potem nie żałowała że nie mam.
 
te hormony mnie dobijają :baffled:
właśnie się poryczałam, bo w nowej Claudii przeczytałam artykuł o wcześniakach i neonatolgii w Centrum Zdrowia Dziecka:dry:
 
Dziewczyny, a ja miałam takie zwykłe usg chyba 2D w 12-13tyg, a teraz mam 19 listopada, to robie w swissmedzie i po 150zł, poza tym zawsze u gina jak jestem na wizycie on tez robi usg takie zwykłe. A powiedzcie mi czy wg was warto robić 3D z nagranym filmikiem na pamiątke? Bo musiałabym jechać do Gdańska, poza tym dodatkowa kasa i się tak zastanawiam, mam jeszcze troche czasu, bo gin mówił, ze to też ewentualnie ok 22 tygodnia. Czy te filmiki robią wrażenie? Nie widziałam u nikogo i sama nie wiem, żebym potem nie żałowała że nie mam.

Jakbym miała kasę to bym sobie zrobiła to 4d. Ale nie mam więc nie robię, tzn. wyskrobałabym gdybym się uparła, ale wolę przeznaczyć na coś innego te dodatkowe 100zł (np. coś dla dzidzi). Jeżeli jest dobry sprzęt, to warto zrobić, bo pamiątka super. Ja widziałam filmik dziecka brata mojego Ł. Super to wyglądało, tak wyraźnie i wogóle. Tylko że oni płacili za to usg 350zł, więc widać było naprawdę świetnie. Ale widziałam tez filmik z gorszego sprzętu i już nie było to rewelacyjne.
 
dobry wieczor....
nie mam czasu narazie na czytanie co tam tyle napisalyscie...ale jak bede miala czas goscie pojada to napewno nadrobie.....my to obchodzimy roczek....jest suuper tylko padam na twarz i poszla bym spac a oni jeszcze oglagaja ten glupi boks koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
milego wieczorku kochane;-);-)
 
Czarnuszka88 to miłej zabawy życzę :)

Rzeczywiście trochę jest czytania, jak cały dzień się nie było na BB. Dzisiaj miałam kiepski dzień, cały czas boli mi głowa, mam nadzieję, gdy się obudzę będzie lepiej.

Co do USG 4D i filmików, z pierwszym dzieckiem byłam na USG zapłaciłam 200 zł, jeśli ktoś ma pieniądze to fajne wrażenie i zawsze zostaje pamiątka :) mamy nagrany filmik, nie był on długi, i wydrukowane zdjęcia, teraz raczej się nie zdecydujemy :) pieniążki przydadzą się na inne potrzebne rzeczy.

To mój Dawidek w brzuszku. Tak patrzę na to zdjęcie i jakieś podobieństwo jest :)
Zobacz załącznik 175212
 
reklama
Do góry