reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
my tez wciaz jestesmy anty-nocnikowi :-) czekam do lata. A z mowieniem to hmm... jest coraz lepiej niby, choc dosyc powoli te postepy robi. No nic - kiedys wszystko przyjdzie :tak:
 
Heeeej!

mili to ładnie waży Twój synek jak na niejadka! 18kg to hohoho!

Amelia waży 11,5 kg i to jest podobno w normie, a mierzy ok 88cm. Gada już całymi zdaniami, z dziadkami rozmawia non stop przez telefon, tak zagaduje, że hoho! Wózek całkowicie odstawiony, bo panienka woli chodzić na nogach. No i załatwia się na nocniczek, nocnik był bee, ale jak pewnego razu nie kupiłam pampersów, bo chciałam wszystkim pokazać,że dam radę nauczyć dziecko na nocnik, na początku było ciężko i wysadzałam ją na kibelek. Pomęczyłam się pilnowaniem półtora dnia, bo pod wieczór na drugi dzień już sama chciała na kibelek, aż po 4-5 dniach podstawiłam jej nocnik, i nie było żadnego problemu. Jak zawsze się zapierała rękami i nogami przed nocnikiem, tak nagle uraz zniknął. Pięknie woła, że chce siusiu, nawet nie ma problemu siusiania pod drzewkiem, jak na placu zabaw nagle się jej zachce.

Mamy, a jak z mlekiem u Was? Powoli odstawiacie, czy jeszcze karmicie mm? Mojej Amelce skończyła się refundacja na Bebilon pepti 2, i dostałam skierowanie do alergologa, ale termin mam dopiero na drugą połowę września. Z pediatrą ustaliłam, że jeżeli po krowim jej nic nie będzie, to mogę jej dawać. No i dostaje już krowie od 2 tyg i nic małej nie jest, tzn nic jej nie wyskakuje, ani nie drapie. Mleko pije 3 razy dzIennie, na dzień dobry, na drzemkę i na dobranoc. Nie wiem czy dawać jej tak cały czas, czy to nie za dużo, w końcu mała je obfite śniadanie zaraz po mleku, potem przed drzemką je 2gie śniadanie, no, a bez flachy nie wstanie z łóżka, ani się nie położy, musi być diduś i koniec.... JAk myślicie nie za dużo? Wy też tak dzieciaczkom dajecie???
 
trochę mi zajmie zanim was nadrobię, bo jestem dopiero na 475stronie. Chce was lepiej poznać.
co tutaj taka cisza czyżby wątek umarł śmiercią naturalną.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wstapiłam napisać parę słów. Ja dalej na wychowawczym, Elenka rośnie jak na drożdżach, jest już taka mądra, że o wielu rzeczach możemy sobie pogadać, ma mnóstwo pytań i często takie śmieszne stwierdzenia, które zapisuję, będzie się z czego pośmiać na starość. Aktualnie oglądamy dobranockę, dziś miałyśmy pracowity dzień, pozdrawiam Was gorąco.
 
Do góry