reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam się i ja!
Produkcja rzeczywiście marniutka dziewczyny. Pewnie wszystkie odpoczywają:) My dziś byłyśmy tradycyjnie na obiadku u mojej mamy. Stwierdzam, że moje dziecie uwielbia rosół. Mogłaby jeść litrami:p A ja skoczyłam na małe zakupy i do solarium. Chciałam troszkę koloru nabrać do sukienki na wesele.
Myszowata kupiłam dziś petitki biszkopty i nie było tego kuponu. Pewnie jakaś starsza dostawa, ale teraz będę szukać już z kuponem, bo w moim mieście można odebrać lubisia:p Dzięki!
Miłego wieczoru!
 
reklama
Hejka:)

U mnie jest Wiki jeszcze i na neta czasu brak,Bartus szaleje z nią dzisiaj prawie ja pogryzł:)Jutro juz jedzie do domku.Dzisiaj od dłuzszego czasu bylismy na dworku i Bartus nie chce siedziec w wózku chce go pchac albo tuptac na nózkach oczywiscie trzymany pod paszkami,ale dostał sapki i łzawili mu oczka biedny z tą alergia zrobiłam mu inhalacje.Teraz spi ale juz sie zbudził z płaczem,zeby dają znac o sobie.

Miłego wieczorku:)
 
a ja musze znów poprawiac moje sprawozdanie! normalnie czepia się o najmniejszą literkę czy kropkę!! już z promotorem miałam lżej, a ten sie uczepił...
 
alex dokladnie!Najważniejsze, że jakieś inne dzieciaczki pojadą!
nesiaa też mam petitki bez kuponu jeszcze...
ionka współczuję przejść z panem czepialskim
polusia jak tam na wywczasie?

Witam!

Miałam nadzieję na dłuższe spanko, ale gdzie tam!Francio już o 5.54 łaził po nas. Nakryłam się kołdrą na głowę i powiedziałam mu "ja nie wstaję!" - jakoś ubłagałam u niego 30min leżenia i 6.25 byłam na nogach. Na działce spał mi nawet 20-8, pewnie dlatego, że w zasadzie cały dzień na dworzu, na nóżach, w lesie i potem padał. Dziś już inne warunki - normalne to i pobudka inna. Franio na działce popróbował jedzonka z grilla i wszystko mega mu smakowało, zwłaszcza grzanki z oliwą i czosnkiem made by mama:-)
Ja już przy pierwszej kawce!A teraz lecę przewinąć Młodego bo coś mi tu zalatuje...A i Franek na działce odkrył co to mucha, pokazywał na nie palcem, wołał czasem "mu" i robił "fryy poleciała":-DNatomiast mój mąż zrobił "lekki" bałaganik w mieszkaniu pod naszą nieobecność (twierdzi, że tak już było) zatem czeka mnie sprzątanie:dry:Muszę też zrobić listę rzeczy na wyjazd - to już w sobotę:-)
Miłego dnia i do potem!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się!
Ola już drzemie bo noc była niespokojna i wczesna pobudka. Po części to wina kataru, który ma od wczoraj i wychodzących zębów:( Mamy też problemy rano i w sumie nei wiem co jej jest i od czego takie zachowanie. Może coś doradzicie. A mianowicie Ola od jakiegoś czasu od około 4 stęka, pręży się, popłakuje. Niby śpi ale kręci się niemiłosiernie i przy tym puszcza "bąki". Zachowuje się tak jak wtedy gdy była malutka i miała problemy z gazami. Od czego to może być? Nie dostaje nic nowego do jedzenia. Budzi się przez to wcześnie i jest nie wyspana i marudna.
Ionka a to wredota z tego gościa:(
Myszowata super, że weekend się udał. No i udanych przygotowań do wyjazdu:)
Miłego dnia!
 
nesiaa a może bąki są efektem tych kręceń i popłakiwań, a nie bólem brzuszka. Zauważyłam, że jak Franio się wierci to też puszcza, chyba od tych naprężań i wyginań wszelkich. A i powiem Ci, że od jakiegoś czasu Franio zazwyczaj też nie budzi się od tak tylko poprzedza to nawet godzinne stękanie, kręcenie...nie wiem czemu, do tej pory zwalałam to na zęby...
 
Nesia, ja nie pomogę, mój dzieć odkąd skończył 8 mies. przesypia całe noce. Ranny z niego ptaszek, bo jak zasypia ok. 20.30 tak wstaje jak Franio Myszowatej zazwyczaj koło 6, ale narzekać nie mogę. Chyba rekompensuje mi okres pierwszych 3 mies. kiedy męczyły go straszne kolki i ciągle płakał
ale skoro podejrzewasz, że to od brzuszka to może spróbuj Oleńce podać jakiś środek na wzdęcia, u nas najlepsze efekty dawał taki homeopatyczny na bazie kopru włoskiego dostępny w aptece (zapomniałam nazwy)
 
witam.
chyba juz nigdy sie nie wyśpię. do baaardzo późna poprawiałam -wiadomo co- coś mi się widzi, że mnie gościu przemagluje na egzaminie, to juz w sobotę. wczoraj mnie pyta: zaczęłaś się już uczyć?? taaaa, kiedy jak sie o kropki przyczepia.

myszowata, moja Ol wczoraj była cały dzień poza domem- wracaliśmy tylko na jedzenie, a i to nie zawsze. latała jak szalona po parku, potem pod domem, potem na rowerze, potem znów z kolezankami pod domem, potem w ogrodzie, potem u znajomych z psem. spała całe 32 minuty!!!!!!!!!!! w dzień, a spac wczoraj poszła dopiero koło 21:30!!!!!!!!!!! a wstała dziś zaraz po 8ej. z dwiema pobudkami w nocy.
ja się pytam: skąd to dziecko ma tyle siły?? dlaczego nie śpi jak inne dzieci po 2 godziny w dzień?

nesiaa, ja swojej daje czasem profilaktycznie espumisan na noc, jak np. zje coś "niegrzecznego" :-) moja też wali baki nad ranem, ale nie pręzy się, tylko tak jej gładko wylatują ;-)

alex, bardzo pozytywne sa takie akcje :-)
 
reklama
Witajcie:)

Wiki juz pojechała szkoda a Bartus ma drzemke.Rano juz bylismy na spacerku tak ładnie jest i ciepło.Moze jak sie zbudzi to pójdziemy jeszcze raz.Noc ładnie przespał do 9 a ja o 8 byłam wstanieta.Acha zmieniły sie plany na wakacje wyjezdzamy z piątku na sobote 22 lipca na 23 wieczorem i jedziemy prosto do Szczytna.

Miłego dnia:)
 
Do góry