reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ale naprodukowałyscie:)moniska widzisz martwiłas się na zapas a tu okaz zdrowia :)
No właśnie moja Oliwka 16kg waży i dziś odebraliśmy wyniki które są.... IDEALNE!!! !!! Wszystkie :) hemoglobiny to ja nigdy takiej nie miałam :)
Więc taka jej uroda :)
Będziemy tylko na fizjoterapie chodzić bo ta nóżka lewa jest jeszcze płaskokoślawa ale coraz mniej :)
Idę Was nadrobić i zaraz Wam odpisze :)
A i u mojego M.na imieninach byli T. I Sz.całe 30minut...śmieszne ...
 
polka to świetnie że wyniki Oliwki są w porządku :) a co do nóżki wypracujecie :)

dziewuszki pochwalcie się co szykujecie na święta :) jakoś mi brak pomysłów i nie wiem co mam przyszykować :) dziewczyny śpią , ja po kolacyjce i chyba zaraz się skuszę na lampkę winka :) a co mi się też coś należy od życia.
 
polka super, ze wyniki dobre u Oliwii :)))

Monia i widzisz taki widocznie Twoj synek ma urok...

polusia ja juz siedze z lampka bialego :) aha i nic takiego nie gotuje...

Dzisiejsze szczepienie w miare poszlo, plakal tylko przy wkluciach, potem juz byl soba - wiercipietka. Do tego mielismy od razu szczepienie z 13 miesiaca, od tego roku weszlo, ze szczepienia z 12 i 13 miesiaca sa razem, wiec mielismy MMR + pneumokoki + meningokoki + przeciw grypie. 3 wklucia razem, ale teraz na szczescie kolejne szczepienia, jak bedzie mial 3.5 roku.
 
polusia Ty winko, a ja pije juz druga herbate ze sokiem :) ale mnie rozgrzało hehe
polka super, że córka zdrowa jak rybka:)

Moje dziecko dzisiaj miało tylko jedna drzemke i w efekcie po 17 był juz marudny, wiec wykapałam Go i poszedł spac juz po 18, zobaczymy o której wstanie.
Dziewczyny może któraś z Was napisać, czy z Yrą i dzidziusiem wszystko ok? Bo ja nie wiem co to jest ts, a czasem o nich myśle:)
 
Cześć Dziewczyny!

Ramari cieszę się, że u Radzia ok. Gondolki jeszcze nie kupiliśmy, ale zakupimy. A Ty też myślisz o podwójnym wózku? Co do rozstępów, to z Szymciem nie miałam, tylko na boczkach takie małe. A teraz niedawno zauważyłam, że mam jednak na brzuchu, niezbyt są widoczne, ale jednak. Przytyłam mniej, no i brzuszek też wydaje mi się mniejszy. Tobie życzę, żeby się nie pojawiły.
Myszowata dzięki:) Mamy się z Madzią dobrze, tylko kurcze chyba mi dzisiaj na raty czop śluzowy odszedł. No nic, pożyjemy, zobaczymy.
Polka super, że Oliwia zdrowa jak ryba:)
Kalisa u nas z reguły dwie drzemki, a jak jest jedna, to też trochę wcześniej kąpiel i spanie, a budzi się w zasadzie tak samo jak zawsze.
Monika, Heronek, Blu super, że chłopcy znieśli dzielnie szczepienie:)
Neska życzę wytrwałości! Doskonale Cię rozumiem, ale jeszcze tylko trochę i znów będziesz w pełni sił.
Ccaroline gratulacje!

U nas pogoda dziś była paskudna, nawet deszcz ze śniegiem padał:( A jeszcze wczoraj było dość przyjemnie. Podobno do końca tygodnia ma być zimno.

Życzę spokojnej nocy!
 
reklama
polka super,że córa zdrowa:)
ale narobiłyście mi ochoty na winko:-) chyba i ja coś chlupnę :-)
polusia my wybieramy się na Święta do rodziców moich więc gotowanie odpada. A tutaj teściowa będzie gotowała.

Marciaa nowe suwaczki widzę u Ciebie. Fajne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry