reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

wiolonczela do tej pory nie umiałam, ale wmawiam sobie, że muszę być dla Franka uśmiechnięta i radosna i jakoś mi wychodzi
 
reklama
moja młoda bez butów- w skarpetach z abs, które czasami są na nogach a czasem nie :)
podłogi umyte, pranie powieszone, obiadek się gotuję - więc czas dla siebie teraz :)
 
Dzien Dobry!

myszowata usmiechu!!!

polusia polka taka laurka to cudo normalnie, az sie poplakalam i jak zobaczylam ta jego czesc pogryzmolona - duma rozpiera :)

polusia super dzien mieliscie :)

yra u nas tylko skarpetki

wiolonczela tez mysle, ze to reakcja na cos nowego w jedzeniu...

U nas znowu pada i szaro :(, ale przynajmniej cieplo. Ja zaraz 3 kawka i ogarnac mieszkanie, Mlody juz zdazyl z rana zdemolowac wszystko :)))
 
a u nas dzis leje, więc siedzimy w domu :-( lipa, bo pewnie młodej odwali, że na podwórko nie pójdzie... miałysmy sie też spotkac na lunchu ze znajomymi, no i nic z tego :sorry2:
wczoraj po tym obżarstwie Ol nawet w nocy nie miała apetytu na mleko ;-) a to zjadła olbrzymie śniadanie :-D oby tak dalej :-)

yra, moja po domu chodzi w body z krótkim, na to cienka bluzeczka z długim, spodnie dresowe, skarpetki i bez butów. albo zamiast dresów legginsy. albo rajstopki i spódniczka. nie lubię dzieci w samych rajstopach ;-) no ale zawsze bez kapci, bo nawet nie mamy, a bosa stopa chyba lepiej pracuje. poza tym u nas zimne podłogi są, Ol łazi po nich i się świetnie zahartowała (odpukać!!) :-)
 
Wiolonczela - śluz może być oznaką alergii, choroby, różnie. Mogła zjeść coś co jej brzuszek nie toleruje. Jak dlaej tak bedzie to może zadzwoń do przychodni i spytaj.
Myszowata - dobrze że ci się to udaje. Jednak dzieci dają nam wielką siłę :). Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy

A miałam już kiedyś pytam i tak mi sie przypomniało. AsiaKC będzie miała teraz dzieciątko? Nie jestem całkiem w temacie bo nie zawsze mam czas zajrzeć i nadrobić....


A ja Was czytam i nie mogę sie nadziwic jak wy dajecie wszsytkie radę z dziećmi, sprzątanim, ogrodem itp. U mnie dużo mąż robi, a w zasadzie to 90 % obowiązków przejął, a ja jakoś ciągle na nic czasu nie mam :(
 
Witam się!
A ja znów zaniedbałam bb:( W sobotę byłam z moim ślubnym na randce a Oleńka spała u babci. Chata wolna ale niestety dostałam @:( Ale przynajmniej się wyspaliśmy do 8.30:p Wczoraj wybraliśmy się na wycieczkę do Rzeszowa. Odwiedziłam dwie koleżanki i pochodziliśmy troszkę po sklepach. Ola była mega grzeczna i usnęła w drodze powrotnej. Dałam jej w domu butle na śpiocha i spała już do rana. Dziś rano tak jak Franuś Polki przyniosła mi kurtkę i pokazuje na drzwi:) Pokochała spacerki, kurki, traktor i całą resztę:p Teraz drzemie. Chyba znów przechodzimy na jedną drzemkę w dzień. M uprawia mi pole i popołuniu będę siać jarzynki.
Mili witaj!
A ja jestem wykończona - cały dzień jazda na szmacie...A i pochwalić się muszę - Franio wędrował dziś trzymany za jedną raczkę!:tak:
Brawo dla Frania!!! Ola też śmiga za rączkę:)

MAziajka i jak tam nowa praca TWojego M, zadowolony?
U nas tez wczoraj cudnie, cały dzień w ogrodzie, chciałam jechac na plac zabaw ale mojemu mężowi się nie chciało, więc spedzilismy dzien w ogródku.
Dziewczyny czy sluz w kupce zawsze oznacza coś niepokojącego, moja mała miała go dzis duzo, jak u nas przy dniach płodnych, przepraszam za opis
Zgadzam się z dziewczynami. Pewnie mała zjadła coś nowego. Nie martw się!

Yra czasem zakłądam Oli kapcie ale one są sekunde na nogach, więc chodzi w skarpetkach.
Polusia śliczny zdjęcie:)
Miłego dnia kochane!
 
reklama
Do góry